X

Повідомлення про засідання Комісії у пленарному складі 26 червня 2024 року

14.06.2024

Повідомляємо, що 26 червня 2024 року о 14:00 у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9) розглядатимуться такі питання:

  1. Про перегляд рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 14 травня 2024 року № 59/вс-24 про відмову Колос Ользі Валеріївні в допуску до проходження кваліфікаційного оцінювання та участі в конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, оголошеному рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 23 листопада 2023 року № 145/зп-23.
  2. Про перегляд рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 14 травня 2024 року № 60/вс-24 про відмову Нестеренку Максиму Васильовичу в допуску до проходження кваліфікаційного оцінювання та участі в конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, оголошеному рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 23 листопада 2023 року № 145/зп-23.
  3. Про рекомендування Валігурського Геннадія Юрійовича для призначення на посаду судді Куйбишевського районного суду Запорізької області.
  4. Про визначення стадії (етапу), з якої продовжується оцінювання судді Господарського суду Луганської області Марченко Юлії Іванівни на відповідність займаній посаді.
  5. Про визначення стадії (етапу), з якої продовжується оцінювання судді Київського окружного адміністративного суду Панової Ганни Валеріївни на відповідність займаній посаді.
  6. Про визначення стадії (етапу), з якої продовжується оцінювання судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Захарчук-Борисенко Наталії Віталіївни на відповідність займаній посаді.

З інформацією про результати засідання Комісії у пленарному складі можна ознайомитися після його проведення за посиланням.