X

Про внесення змін до рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 07 вересня 2023 року № 75/зп-23 про затвердження постійних колегій

Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Рішення
19.01.2024
24/зп-24
Про внесення змін до рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 07 вересня 2023 року № 75/зп-23 про затвердження постійних колегій

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у пленарному складі:

головуючого – Сидоровича Р.М.,

членів Комісії: Богоноса М.Б., Гацелюка В.О., Духа Я.М.,  Кидисюка Р.А. (доповідач), Кобецької Н.Р., Мельника Р.І., Омельяна О.С., Пасічника А.В., Чумака С.Ю.,Шевчук Г.М.,

розглянувши питання про внесення змін до рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 07 вересня 2023 року № 75/зп-23 про затвердження постійних колегій,

встановила:

Відповідно до частини першої статті 92 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (далі – Закон) Вища кваліфікаційна комісія суддів України є державним колегіальним органом суддівського врядування, який на постійній основі діє у системі правосуддя України.

Згідно з частиною першою статті 98 Закону організаційними формами діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України є засідання у пленарному складі Комісії, у складі її палат та колегій залежно від питань, визначених цим Законом та Регламентом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Рішенням Комісії у пленарному складі від 07 вересня 2023 року № 75/зп-23 затверджено постійні колегії у складі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

У зв’язку із зарахуванням члена Комісії Духа Я.М. до складу Комісії, для забезпечення ефективності роботи Комісії щодо реалізації покладених на неї чинним законодавством повноважень, виникла необхідність внесення змін до Рішення Комісії у пленарному складі від 07 вересня 2023 року № 75/зп-23 про затвердження постійних колегій в частині визначення їх складу.

Пунктом 55 Регламенту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України визначено, що персональний склад постійних Колегій формується Комісією у пленарному складі з урахуванням пропозицій кожного члена Комісії про його намір здійснювати свої повноваження в тій чи іншій Колегії.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України, заслухавши доповідача й обговоривши питання порядку денного, дійшла висновку про необхідність внесення змін до рішення Комісії у пленарному складі від 07 вересня 2023 року № 75/зп-23 в частині визначення складу постійних колегій.

Керуючись статтями 92, 93, 98, 101 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Регламентом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України одноголосно

вирішила:

1. Внести зміни до рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 07 вересня 2023 року № 75/зп-23 про затвердження постійних колегій у частині визначення їх складу.

2. Резолютивну частину рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 07 вересня 2023 року № 75/зп-23 про затвердження постійних колегій викласти в такій редакції:

«Затвердити постійні колегії у складі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

-      № 1 у складі членів Комісії Богоноса М.Б., Кобецької Н.Р., Шевчук Г.М.;

-      № 2 у складі членів Комісії Волкової Л.М., Кидисюка Р.А., Сидоровича Р.М.;

-      № 3 у складі членів Комісії Пасічника А.В., Сабодаша Р.Б., Чумака С.Ю.;

-      № 4 у складі членів Комісії Гацелюка В.О., Коліуша О.Л., Мельника Р.І.;

-      № 5 у складі членів Комісії Духа Я.М., Ігнатова Р.М., Омельяна О.С.».

Головуючий                                                                                              Р.М. Сидорович

Члени Комісії:                                                                                          М.Б. Богоніс

                                                                      В.О. Гацелюк

                                                                      Я.М. Дух

                                                                      Р.А. Кидисюк

                                                                      Н.Р. Кобецька

                                                                      Р.І. Мельник

                                                                      О.С. Омельян

                                                                      А.В. Пасічник

                                                                      С.Ю. Чумак

                                                                      Г.М. Шевчук