X

Про розгляд звернення народного депутата України Бужанського Максима Аркадійовича

Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Рішення
21.11.2023
133/зп-23
Про розгляд звернення народного депутата України Бужанського Максима Аркадійовича

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у пленарному складі:

головуючого – Сидоровича Р.М. (доповідач),

членів Комісії: Богоноса М.Б., Волкової Л.М., Гацелюка В.О., Кидисюка Р.А., Кобецької Н.Р., Коліуша О.Л., Мельника Р.І., Омельяна О.С., Пасічника А.В., Сабодаша Р.Б., Чумака С.Ю., Шевчук Г.М.,

розглянувши звернення народного депутата України Бужанського Максима Аркадійовича,

встановила:

До Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 14.11.2023 надійшло депутатське звернення народного депутата України Бужанського Максима Аркадійовича від 13.11.2023 № 240д9/8-2023/249885.

Відповідно до частини першої статті 92 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Вища кваліфікаційна комісія суддів України є державним колегіальним органом суддівського врядування, який на постійній основі діє у системі правосуддя України.

Звернення народного депутата України Бужанського Максима Аркадійовича адресовано Вищій кваліфікаційній комісії суддів України як органу влади, отже, обговорення звернення і відповіді на нього виноситься на розгляд Комісії у пленарному складі.

Під час обговорення Комісією депутатського звернення член Комісії Сидорович Руслан Михайлович поінформував, що Голова Комісії Ігнатов Роман Миколайович направив звернення до Голови Служби безпеки України Малюка Василя Васильовича, Голови Служби зовнішньої розвідки України Литвиненка Олександра Валерійовича, Начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Буданова Кирила Олексійовича щодо перевірки наявності у Голови Комісії іншого від України громадянства, зокрема громадянства держави-агресора.

Відповідно до частини другої статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, керівники підприємств, установ і організацій, об’єднань громадян, яким адресовано депутатське звернення, зобов’язані протягом 10 днів з дня його одержання розглянути і надати народному депутату відповідь з питань, що порушуються у депутатському зверненні.

За результатами обговорення Комісія одноголосно

вирішила:

схвалити текст відповіді на депутатське звернення народного депутата України Бужанського Максима Аркадійовича від 13.11.2023 № 240д9/8-2023/249885, що додається.

Головуючий:

Р.М. Сидорович

Члени Комісії:

М.Б. Богоніс

 

Л.М. Волкова

 

В.О. Гацелюк

 

Р.А. Кидисюк

 

Н.Р. Кобецька

 

О.Л. Коліуш

 

Р.І. Мельник

 

О.С. Омельян

 

А.В. Пасічник

 

Р.Б. Сабодаш

 

С.Ю. Чумак

 

Г.М. Шевчук