X

Комісія рекомендує відрядити 10 суддів до інших судів

24.06.2026

24 червня 2026 року в засіданні Першої та Другої палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглянуто питання щодо внесення подання з рекомендацією про відрядження суддів до інших судів того самого рівня і спеціалізації для відправлення правосуддя.

У зв’язку зі зміною територіальної підсудності судових справ Комісія вирішила внести до Вищої ради правосуддя подання з рекомендацією про відрядження вісьмох суддів Слов’янського міськрайонного суду Донецької області строком на один рік до Київського районного суду міста Полтави:

  • Гончарової Аліни Олександрівни;
  • Воронкова Дениса Володимировича;
  • Дюміної Наталії Олександрівни;
  • Проніна Сергія Георгійовича;
  • Соловйової Ольги Олександрівни;
  • Сидоренко Інни Олександрівни;
  • Фаліна Івана Юрійовича;
  • Хаустової Тетяни Анатоліївни.

Суддю Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Агеєву Олену Володимирівну Комісія рекомендує відрядити до Олександрівського районного суду Донецької області строком на один рік, а суддю Золочівського районного суду Харківської області Шабас Ольгу Сергіївну до Дергачівського районного суду Харківської області строком на один рік.

З інформацією про актуальні процедури відрядження та дострокового закінчення відрядження, а також дострокового закінчення відрядження та одночасного відрядження суддів, що здійснюються Комісією, можна ознайомитись у підрозділі «Відрядження суддів» розділу «Діяльність» офіційного вебсайту Комісії.