
24 червня 2026 року в засіданні Першої та Другої палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглянуто питання щодо внесення подання з рекомендацією про відрядження суддів до інших судів того самого рівня і спеціалізації для відправлення правосуддя.
У зв’язку зі зміною територіальної підсудності судових справ Комісія вирішила внести до Вищої ради правосуддя подання з рекомендацією про відрядження вісьмох суддів Слов’янського міськрайонного суду Донецької області строком на один рік до Київського районного суду міста Полтави:
- Гончарової Аліни Олександрівни;
- Воронкова Дениса Володимировича;
- Дюміної Наталії Олександрівни;
- Проніна Сергія Георгійовича;
- Соловйової Ольги Олександрівни;
- Сидоренко Інни Олександрівни;
- Фаліна Івана Юрійовича;
- Хаустової Тетяни Анатоліївни.
Суддю Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Агеєву Олену Володимирівну Комісія рекомендує відрядити до Олександрівського районного суду Донецької області строком на один рік, а суддю Золочівського районного суду Харківської області Шабас Ольгу Сергіївну до Дергачівського районного суду Харківської області строком на один рік.
З інформацією про актуальні процедури відрядження та дострокового закінчення відрядження, а також дострокового закінчення відрядження та одночасного відрядження суддів, що здійснюються Комісією, можна ознайомитись у підрозділі «Відрядження суддів» розділу «Діяльність» офіційного вебсайту Комісії.