Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 28 вересня 2016 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 28 вересня 2016 року в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

Порядок денний засідання

Розгляд питань про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності:

 • За зверненням Стахановського міського підрозділу громадської організації «Всеукраїнське об’єднання Народна довіра» стосовно судді Луганського окружного адміністративного суду Каюди Андрія Миколайовича.
 • За зверненнями Федченка М.М., висновком Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів загальної юрисдикції від 03.06.2015 № 34/02-15 стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду Самойлової Валентини Василівни.

Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті:

 • За зверненнями Нечай В.М. стосовно суддів апеляційного суду Донецької області Єстєніної Валентини Василівни, Лєгостаєва Олександра Андрійовича (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 788-VІІІ “Про звільнення суддів” звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Стратейчук Людмили Зіновіївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1511-VІІІ “Про звільнення суддів” звільнено з посади судді у зв’язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Батюка С.В. стосовно судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Тарнавського Миколи Володимировича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VІІІ “Про звільнення суддів” звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Гуцал Р.В. стосовно суддів апеляційного суду Дніпропетровської області Власкіна Валерія Миколайовича, Семопядного Валерія Олексійовича, Алькової Світлани Миколаївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1511-VІІІ “Про звільнення суддів” звільнені з посади судді у зв’язку з поданням заяв про відставку).
 • За зверненням Скочинського П.Д. стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Сербіної Наталії Григорівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1511-VІІІ “Про звільнення суддів” звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Залозного А.А. стосовно судді Ленінського районного суду міста Севастополя Брикало Тетяни Вікторівни (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1191-VIIІ «Про звільнення судді» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Баютіна В.М. стосовно судді Чорноморського районного суду АР Крим Бондаренка Анатолія Анатолійовича (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1214-VIIІ «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Кульчицької О.Л. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Дубас Тетяни Володимирівни.
 • За зверненням Портнова А.В. стосовно суддів Волноваського районного суду Донецької області Ковей Любові Василівни, Голуб Тетяни Іванівни, судді Мар’їнського районного суду Донецької області Ліпчанського Сергія Миколайовича, судді Великоновосілківського районного суду Донецької області Ступіна Ігоря Миколайовича (за дії, вчинені на посаді судді Мар’їнського районного суду Донецької області).
 • За зверненнями виконувача обов’язків прокурора Одеської області Ліщишина П.В., Вавринчук В.Ф. стосовно судді апеляційного суду Одеської області Бойченка Миколи Євгеновича.
 • За зверненнями адвоката Данелян Т.В. стосовно судді Машківського районного суду Полтавської області Хомінець Ірини Володимирівни (за дії вчинені на посаді судді Харцизького міського суду Донецької області), судді Ковпаківського районного суду міста Суми Труханової Людмили Миколаївни (за дії, вчинені на посаді судді Харцизького міського суду Донецької області), судді Вінницького районного суду Вінницької області Саєнко Олени Борисівни (за дії, вчинені на посаді судді Харцизького міського суду Донецької області), судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя Сидорової Марини Володимирівни (за дії, вчинені на посаді судді Харцизького міського суду Донецької області), судді Шевченківського районного суду міста Києва Щебуняєвової Лідії Леонідівни (за дії, вчинені на посаді судді Харцизького міського суду Донецької області).
 • За зверненням Нікітіна І.Г. стосовно судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя Нікітенко Наталії Пантиліївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням голови господарського суду Миколаївської області Василяка К.Л., судді господарського суду Миколаївської області Коваля Ю.М., суддів Миколаївського окружного адміністративного суду Середи О.Ф. стосовно судді господарського суду Миколаївської області Фролова Валерія Дмитровича.
 • За зверненням Ігумєнцевої О.Б. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Волчка Андрія Ярославовича.
 • За зверненням Чернівецької районної спілки споживчих товариств стосовно судді Чернівецького районного суду Вінницької області Цимбалюк Лариси Петрівни.
 • За зверненнями генерального директора ТОВ «Інжиніринговий центр Ай.Бі.Тек» Шляпнікова О.О. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Волкової Світлани Яківни.
 • За зверненнями Семйона Р.М. стосовно суддів Львівського апеляційного адміністративного суду Рибачука Андрія Івановича, Яворського Івана Олександровича, Клюби Василя Васильовича.
 • За депутатськими зверненнями народних депутатів України Суслової І.М., Дерев’янка Ю.Б. стосовно судді Вінницького міського суду Вінницької області Клапоущака Сергія Юрійовича, Ковбаси Юрія Петровича, судді апеляційного суду Вінницької області Ващук Віри Петрівни, Ляліної Лариси Миколаївни (Постановою Верховної Ради України від 16.07.2015 № 636-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з подання заяви про відставку), Рибчинського Віктора Павловича.
 • За зверненням ФОП Харенка Є.М. стосовно судді Придніпровського районного суду міста Черкаси Смоляра Андрія Олександровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з подання заяви про відставку).
 • За зверненням Тлустя Ю.О. стосовно судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Дубеля Руслана Михайловича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з подання заяви про відставку).
 • За зверненнями Веретяк Л.А. стосовно судді Дзержинського районного суду міста Харкова Задорожного Миколи Івановича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з подання заяви про відставку).
 • За зверненням Пеки С.М. стосовно суддів апеляційного суду Дніпропетровської області Тарабана Євгена Олексійовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнений з посади судді у зв’язку з подання заяви про відставку), Свідерської Тетяни Анатоліївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнена з посади судді у зв’язку з подання заяви про відставку), Джерелейко Олени Євгенівни.
 • За зверненнями Макарченка О.А. стосовно судді апеляційного суду міста Києва Бовтрук Валентини Миколаївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1513-VIII «Про звільнення суддів» звільнена з посади судді у зв’язку з подання заяви про відставку).
 • За зверненням Бабенка Ю.Ю. стосовно судді Нововодолазького районного суду Харківської області Марюхни Любові Анатоліївни.
 • За зверненням старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Лозівського міськрайонного управління юстиції Харківської області Гапона Є.В. стосовно судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області Попова Олександра Григоровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням народного депутата України VII скликання (2012-2014 роки) – нині міністра юстиції України Петренка П.Д. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Трубнікова Андрія Володимировича.
 • За зверненням Вищої ради юстиції стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Трубнікова Андрія Володимировича.
 • За зверненням Головкова О.М. стосовно судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області Павлюченка Сергія Васильовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1514-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку)
 • За зверненням Петренка В.П. стосовно судді Микитівського районного суду міста Горлівки Донецької Федька Григорія Миколайовича (Постановою Верховної Ради України № 1511-VIIІ від 08.09.2016 «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв’язку з порушення присяги судді).
 • За зверненням Федченка М.М. стосовно судді Одеського окружного адміністративного суду Стеценка Олега Олександровича.
 • За зверненням Суліми О.М. стосовно судді Новозаводського районного суду міста Чернігова Подалюки Олексія Федоровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Маковської Н.Г. стосовно судді Долинського районного суду Кіровоградської області Бойка Павла Миколайовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Масол М.І. стосовно судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя Нікітенко Наталії Пантиліївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Краснощека Д.М. стосовно судді Дзержинського районного суду міста Харкова Задорожного Миколи Івановича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Орлова О.О. стосовно судді апеляційного суду Житомирської області Михайловського Віктора Івановича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 року №1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Паршикової В.М. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Куренкова Євгенія Сергійовича (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 787-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненнями Ключука В.С., Шородка М.С. та Божескуль Г.Г. стосовно судді апеляційного суду Чернівецької області Кузняка Віталія Опанасовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.16 № 1515-VIIІ «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Курочки В.В. стосовно судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області Попова Олександра Григоровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.16 № 1515-VIIІ «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями юрисконсульта Львівського обласного клінічного діагностичного центру Левчука В.І. стосовно суддів апеляційного суду Львівської області Мельничук Олени Ярославівни, Курій Наталії Михайлівни.
 • За зверненням Порчхідзе П.Д. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Сизової Людмили Анатоліївни.
 • За зверненням Кузьміна С.П. стосовно суддів апеляційного суду Харківської області Кокоші Володимира Вікторовича, Шевченко Ніни Федорівни, Бобровського Валерія Васильовича.
 • За зверненням заступника директора Компанії "Аррікано Ріел Естейт Пі Ел Сі" Коваліва Я.Б. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Вовка Сергія Володимировича.
 • За зверненнями голови Вищої ради юстиції Лавриновича О.В. та голови апеляційного суду Черкаської області Бабенка В.М. стосовно суддів Уманського міськрайонного суду Черкаської області Коваля Анатолія Борисовича, Іванова Анатолія Анатолійовича, Кімстачова Олега Сергійовича.
 • За зверненнями Волошина В.О. стосовно судді Овідіопольського районного суду Одеської області Бочарова Андрія Івановича.
 • За зверненням Лісової О.В. стосовно судді апеляційного суду Дніпропетровської області Пищиди Миколи Миколайовича (за дії, вчинені на посаді судді апеляційного суду Кіровоградської області) та суддів апеляційного суду Кіровоградської області Авраменко Тетяни Миколаївни, Суровицької Людмили Василівни.
 • За зверненням Дьоміна М.В. стосовно судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя Мусієнко Ніни Миколаївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09. 2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням представника за довіреністю Пащенко А.С. в інтересах Пантели С.В. стосовно судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя Махібороди Ніни Олександрівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Єлецького Б.О. стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Сербіної Наталії Григорівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Ніколаєнка О.О. стосовно судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Туркіної Леонілли Петрівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням заступника прокурора Полтавської області Тарана Д.П. стосовно судді Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Яценка Володимира Васильовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Хомина Я.М. стосовно судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Дубеля Руслана Михайловича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Омельченко В.І. стосовно судді Фастівського міськрайонного суду Київської області Зуй Тетяни Степанівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1513-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Занудька М.С., Порецкова В.П. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Коцюрби Миколи Петровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями представника Репенко Л.О. – Сидоренка О.О. (Юридична компанія «Legal Eagles») стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Сербіної Наталії Григорівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями представника Єфіменка І.А. – Загоруя С.В., стосовно суддів апеляційного суду Київської області Малорода Олександра Івановича (Постановою Верховної Ради України від 25.12. 2014 № 59-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку), Поліщука Михайла Анатолійовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку), Воробйової Наталії Семенівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1513-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями представника Горняка Я.П. – Костишака В.М., стосовно судді апеляційного суду Львівської області Монастирецького Дмитра Івановича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Козак Т.В. стосовно судді апеляційного суду Дніпропетровської області Свідерської Тетяни Анатоліївни (за дії вчинені на посаді судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська) (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням голови Вищої ради юстиції Бенедисюка І.М. стосовно судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області Хараджи Ольги Олександрівни.
 • За зверненням голови Вищої ради юстиції Бенедисюка І.М. стосовно судді господарського суду міста Києва Домнічевої Ірини Олексіївни.
 • За зверненням голови Вищої ради юстиції Бенедисюка І.М. стосовно судді Донецького окружного адміністративного суду Крилової Марини Миколаївни, суддів Донецького апеляційного адміністративного суду Ляшенка Дмитра Володимировича, Ястребової Любові Вікторівни, судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Чумака Сергія Юрійовича (за дії, вчинені на посаді судді Донецького апеляційного адміністративного суду).
 • За зверненням Рудницького О.В. стосовно суддів господарського суду Кіровоградської області Болгар Наталії Вікторівни (Постановою Верховної Ради України від 08 вересня 2016 року № 1515-VIII звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Пруднікова Володимира Віталійовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Бугрій Л.В. стосовно судді апеляційного суду Полтавської області Винниченка Юрія Михайловича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Тарасової Т.О. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Каплі Олексія Івановича (Постановою Верховної Ради України від 08.09. 2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку). Матеріали справи: № 8вк-1029/15 від 12.02.2015.(доповідач Патрюк М.В.)
 • 63. За зверненням Корольова Р.А. стосовно суддів апеляційного суду Запорізької області Озарянської Лідії Опанасівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Незолі Ірини Миколаївни (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 788-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Старовойт Ірини Пилипівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Яцун О.Д., Кабаль Л.Д., Кабаля Ю.В. та голови апеляційного суду Львівської області Каблака П.І. стосовно судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області Пака Володимира Михайловича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1513-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями директора ТОВ СФ «Зерноград» Любія А.В. стосовно судді Волноваського районного суду Донецької області Голуб Тетяни Іванівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1513-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Вагана А.В. стосовно судді Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області Кулик Тамари Григорівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1514-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням заступника прокурора Кіровоградської області Є.Здоренка скерованим Вищою радою юстиції, стосовно судді Олександрівського районного суду Кіровоградської області Безуматова Михайла Вікторовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1514-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Цителашвілі Л.Г. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Остапчук Тетяни Володимирівни.
 • За зверненнями представника ЛОО ВМО «Молодь проти корупції» Демчишиної О.М., Супрунюка Ю.П. стосовно судді господарського суду Рівненської області Заголдної Яни Володимирівни.
 • За зверненням Смілянського Є.А. стосовно судді Оржицького районного суду Полтавської області Грузман Тетяни Володимирівни.
 • За зверненням Савчука А.Д. стосовно судді Макарівського районного суду Київської області Оберемка Владислава Олександровича (Указом Президента України від 01.08.2016 № 319/2016 «Про звільнення судді» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненнями Олексишиної О.І. стосовно судді апеляційного суду Хмельницької області Матковської Любові Олексіївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII "Про звільнення суддів" звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Яковенка Ю.М., Яковенко С.К. стосовно судді Жашківського районного суду Черкаської області Скрипника Володимира Федоровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1514-VIII "Про звільнення суддів" звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Галунки Н.М. стосовно судді Сокальського районного суду Львівської області Пахута Сергія Олександровича (Постановою Верховної Ради України від 05.07.2016 № 1434-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Саєнка В.А. стосовно судді Старобешівського районного суду Донецької області Дмитрієва Олександра Федоровича (Постановою Верховної Ради України від 05 .07.2016 р. №1433-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Назаренко В.В. стосовно судді Таращанського районного суду Київської області Бабоїд Олени Марківни (Постановою Верховної Ради України від 05.07.2016 № 1434-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Єрьохіної О.Л. стосовно судді апеляційного суду Дніпропетровської області Сокальського районного суду Львівської області Ляховської Ірини Євгеніївни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставки)
 • За зверненням Зозулі Ю.Г. стосовно судді Бориславського міського суду Львівської області Пещука Романа Йосиповича (Постановою Верховної Ради України від 08.08.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Жирової Л.В. стосовно судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Петруні Ніни Василівни(Постановою Верховної Ради України від 08.08.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Халікової І., Халікової З.С. стосовно судді Центрального районного суду міста Сімферополя АР Крим Іванова Сергія Сергійовича (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1193-VIII «Про звільнення судді» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Інспекції ДАБКВ АРК стосовно судді Київського районного суду міста Сімферополя АР Крим Тихопоя Олексія Олександровича (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1203-VIII «Про звільнення судді» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненнями адвоката АО "АГ "Солодко та партнери" Солодка Є.В. генерального директора ПАТ "Індустріальні та дистрибуційні системи" Ткачука М.О., т.в.о. генерального директора ПАТ "Моршинський завод мінеральних вод "Оскар" Грабаря О.Ю., т.в.о. генерального директора ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод" Саражина Г.О. стосовно судді Сихівського районного суду міста Львова Борейка Сергія Валентиновича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Куксова А.М. стосовно судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області Попова Олександра Григоровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Капустіна В.В. стосовно судді апеляційного суду Черкаської області Швидкого Дмитра Миколайовича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515 –VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Вольтер Е.О. стосовно судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя Махібороди Ніни Олександрівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515–VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Бородіної В.М. стосовно судді Кірововського районного суду міста Дніпропетровська Маймура Фелікса Федоровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням).
 • За зверненням директора спільного Українсько-американського підприємства «Європоль» Обухівської А.В. стосовно судді Харківського апеляційного адміністративного суду Водолажської Наталії Семенівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1514–VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років).
 • За зверненням Пукача О.П., адвоката Демиденко Г.О., стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Мельника Андрія Володимировича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1514-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років ).
 • За зверненнями Коленченко Г.І. стосовно судді апеляційного суду Чернігівської області Мельниченка Юрія Володимировича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Пронози М.І. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Коцюрби Миколи Петровича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1514-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Савкіна С.О. стосовно судді апеляційного суду Запорізької області Шпоньки Володимира Павловича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 №1514-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням голови Вищої ради юстиції Бенедисюка І.М. стосовно судді апеляційного суду Харківської області Бородіна Михайла Михайловича.
Перейти на початок