Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 28 вересня 2016 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 28 вересня 2016 року в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 09 год. 00 хв.

Порядок денний засідання
дисциплінарної палати

Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті:

  • За зверненням голови Луганського окружного адміністративного суду Чиркіна С.М. стосовно суддів Луганського окружного адміністративного суду Тріфанової Світлани Сабіржавівни, Островської Олени Петрівни, Каюди Андрія Миколайовича, Качуріної Людмили Сагібатдалівни, Кравцової Наталії Валеріївни, Лагутіна Антона Анатолійовича, Солоніченко Оксани Вікторівни, Твердохліба Романа Сергійовича, Ушакова Тараса Сергійовича, Цицюри Ольги Олександрівни, Ципко Олени Валентинівни.
  • За зверненнями Шуменкова П.О. стосовно судді Малинівського районного суду міста Одеси Роїка Дмитра Ярославовича.
  • За зверненнями Макоцея С.Г. стосовно судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Кузняк-Годлевської Елеонори Віталіївни та судді апеляційного суду Хмельницької області Козачка Сергія Віталійовича.
  • За зверненням Ягунової М.О. стосовно суддів Ленінського районного суду міста Запоріжжя Козлової Наталії Юріївни, Лихосенко Маргарити Олександрівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Махібороди Ніни Олександрівни (Постановою Верховної Ради України від 08 .09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
  • За зверненням Салімової А.А. стосовно суддів апеляційного суду Чернівецької області Винту Юрія Михайловича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Савчук Марії Володимирівни (Постановою Верховної Ради України від 08 .09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Половінкіної Наталії Юріївни.
  • За зверненням голови Херсонського окружного адміністративного суду Попова В.Ф. стосовно судді Херсонського окружного адміністративного суду Дубровіної Валентини Анатоліївни.
  • За зверненнями народного депутата України Пресмана О.С. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Каплі Олексія Івановича.
Перейти на початок