Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 26 жовтня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудеться 26 жовтня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Вищого антикорупційного суду, а також на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року.

СПИСОК КАНДИДАТІВ

  1. Березинець Валерій Васильович
  2. Бігун В'ячеслав Степанович
  3. Богомолова Лариса Вікторівна
  4. Бойко Віктор Олексійович
  5. Бойко Олександр Юрійович
  6. Бурда Петро Олексійович
  7. Вергелес Валерій Олександрович
  8. Гавриленко Тетяна Григорівна
  9. Галабала Маркіян Васильович
  10. Галунько Валентин Васильович
  11. Ганган В'ячеслав Георгійович
  12. Гандзюк Володимир Павлович
  13. Гольник Лариса Владленівна
  14. Громов Сергій Михайлович
  15. Гутник Віталій Володимирович
  16. Джуфер Богдан Миронович
  17. Дідик Микола Володимирович
  18. Докійчук Костянтин Леонтійович
  19. Долгих Анна Сергіївна
  20. Дунаєв Сергій Олександрович
  21. Жовноватюк Вікторія Сергіївна
  22. Жорнокуй Юрій Михайлович
  23. Захаров Сергій Володимирович
  24. Іванський Андрій Йосипович
  25. Кадрова Оксана Олександрівна
  26. Кадуліна Інга Сергіївна
  27. Каліновська Альона Вікторівна
  28. Квятковський Анатолій Степанович
  29. Кислий Андрій Матвійович
  30. Кімстачов Олег Сергійович
  31. Клочай Наталія Іванівна
  32. Колесник Олег Миколайович
  33. Косило Андрій Богданович
  34. Косович Віталій Мирославович
  35. Круценко Тетяна Віталіївна
  36. Лаврик Галина Володимирівна
  37. Легких Кирило Вікторович
  38. Лобіков Дмитро Валентинович
  39. Лук'янчук Сергій Миколайович
  40. Максимчук Зоя Микитівна
  41. Марчак Віталій Ярославович
  42. Мащенко Андрій Геннадійович
  43. Мельничук Віталій Вікторович
  44. Михайленко Віра Володимирівна
  45. Мокін Ігор Сергійович
  46. Мохонько Віталіна Володимирівна
  47. Надіч Нонна Дидронівна
  48. Наулік Наталія Степанівна
  49. Нестеренко Євген Володимирович
  50. Никифоров Андрій Сергійович
  51. Нікітін Дмитро Олександрович
  52. Олійник Оксана Вікторівна
  53. Орловський Богдан Михайлович
  54. Петрощук Артем Васильович
  55. Піковський В'ячеслав Юрійович
  56. Репецький Сергій Васильович
  57. Рудницька Тетяна Анатоліївна
  58. Сізінцова Юлія Юріївна
  59. Скрипка Олександр Володимирович
  60. Смазнова Ірина Сергіївна
  61. Соловйов Іван Миколайович
  62. Станіславський Валерій Петрович
  63. Стасюк Олександр Леонідович
  64. Степанчук Олег Савич
  65. Ткаченко Олег Володимирович
  66. Токмілова Любов Миколаївна
  67. Трекке Артем Сергійович
  68. Трембач Олександр Леонідович
  69. Турчинський Максим Ігорович
  70. Українець Віталій Васильович
  71. Фомін Віктор Анатолійович
  72. Хитрик Руслан Іванович
  73. Чайкіна Ольга Володимирівна
  74. Чернобай Олег Іванович
  75. Чорненька Даниїла Степанівна
  76. Шевчик Олександр Сергійович
  77. Шестаков Олександр Володимирович
  78. Шеховцов Ігор Єгорович
  79. Шикеря Ірина Анатоліївна
  80. Шкодін Ярослав Віталійович
  81. Юркевич Юрій Миколайович
  82. Ягунов Дмитро Вікторович
  83. Яковенко Андрій Олександрович
  84. Янголь Євгеній Васильович

СПИСОК КАНДИДАТІВ
ІЗ ЗАПРОШЕННЯМ

  1. Мельник Анна Володимирівна
Перейти на початок