Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 26 жовтня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання Комісії у складі колегії, що відбудеться 26 жовтня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Порядок денний:

І. Про проведення закритого засідання щодо затвердження тестової бази для проведення анонімного тестування з метою перевірки рівня володіння державною мовою кандидатами на посаду судді на стадії складення відбіркового іспиту у межах процедури добору на посаду судді місцевого суду, оголошеного рішенням Комісії від 03.04.2017 № 28/зп-17.

II. Про затвердження тестової бази для проведення анонімного тестування з метою перевірки рівня володіння державною мовою кандидатами на посаду судді на стадії складення відбіркового іспиту  у межах процедури добору на посаду судді місцевого суду, оголошеного рішенням Комісії від 03.04.2017 № 28/зп-17, у закритому засіданні.

III. Про формування та затвердження тестових запитань для проведення анонімного тестування з метою перевірки рівня загальних теоретичних знань у сфері права та анонімного тестування з метою перевірки рівня володіння державною мовою на стадії складення відбіркового іспиту у межах процежури добору на посаду судді місцевого суду, оголошеного Комісією 03.04.2017.

Перейти на початок