Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 24 жовтня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудеться 24 жовтня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Верховного Суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року.

СПИСОК КАНДИДАТІВ

  1. Агєєв Олександр Володимирович
  2. Алпатьєва Наталя Юріївна
  3. Атаманова Юлія Євгенівна
  4. Афанасьєва Мар’яна Володимирівна
  5. Бабаш Ганна Петрівна
  6. Базов Віктор Петрович
  7. Байталюк Володимир Дмитрович
  8. Баронін Денис Борисович
  9. Безух Олександр Васильович
  10. Бессараб Наталя Миколаївна
  11. Бібік Олександр Володимирович
  12. Білоусов Юрій Валерійович
  13. Бойко Володимир Петрович
  14. Бондар Володимир Борисович
  15. Бондарєв Едуард Миколайович
  16. Бондарчук Ігор Федорович
  17. Бородовський Станіслав Олександрович
  18. Братасюк Віктор Миколайович
  19. Бура Олена Вікторівна
  20. Буришин Віталій Васильович
  21. Бурлаков Сергій Юрійович
  22. Вергелес Валерій Олександрович
  23. Власов Юрій Леонідович
  24. Войнарівський Микола Миколайович
  25. Войтенко Тетяна Віталіївна
  26. Волков Андрій Станіславович
  27. Волкова Олена Іванівна
  28. Галінська Вікторія Валеріївна
  29. Ганькевич Віктор Володимирович
  30. Гарський Олександр Вячеславович
  31. Голобородько Денис Віталійович
  32. Головчук Світлана Володимирівна
  33. Горбаль Наталія Валеріївна
  34. Горпинюк Ігор Євгенович
  35. Григорук Наталія Григорівна
  36. Губський Руслан Вікторович
  37. Гулейков Ігор Юрійович
  38. Гурба Михайло Васильович
  39. Данилова Мальвіна Володимирівна
  40. Домусчі Людмила Василівна
  41. Донець Сергій Олександрович
  42. Дончик Віталій Володимирович
  43. Дорохіна Юлія Анатоліївна
  44. Дорошенко Наталія Олексіївна
  45. Єфтемій Станіслав Миколайович
  46. Жданова Валентина Сергіївна
  47. Жуковська Людмила Аркадіївна
  48. Задорожний Андрій Миколайович
  49. Зеленов Геннадій Михайлович
  50. Зубицька Любов Миколаївна
  51. Іванов Олег Олександрович
  52. Іванчук Світлана Володимирівна
  53. Ігнатенко Вадим Миколайович
  54. Кардаш Олександра Іванівна
  55. Карпов Ігор Олександрович
  56. Картере Валерій Іванович
  57. Кириченко Олександр Анатолійович
  58. Книженко Оксана Олександрівна
  59. Кобрин Оксана Миколаївна
  60. Ковалевський Михайло Станіславович
  61. Ковальчук Сергій Олександрович
  62. Ковтунович Олег Васильович
  63. Колокольніков Вадим Анатолійович
  64. Колос Ірина Борисівна
  65. Коморний Олександр Ігорович
  66. Кондратішина Вікторія Вікторівна
  67. Костюк Сергій Вікторович
  68. Кравченко Євген Дмитрович
  69. Крикливий Віталій Вікторович
  70. Курило Олександр Миколайович
  71. Куцин Микола Миколайович
  72. Легеза Юлія Олександрівна
  73. Лелюх Людмила Петрівна
  74. Лісовська Наталія Вікторівна
  75. Лошаков Дмитро Сергійович
  76. Лялик Роман Михайлович
  77. Ляшенко Дмитро Володимирович
  78. Мазка Наталія Броніславівна
  79. Макаренко Олександр Юрійович
  80. Мамченко Юлія Андріївна
  81. Мартиновський Олександр Валерійович
  82. Мартинюк Наталія Миколаївна
  83. Мащенко Андрій Геннадійович
  84. Миркушіна Наталія Станіславівна
  85. Мішеніна Світлана Василівна
  86. Мохончук Сергій Михайлович
  87. Музика Максим Васильович
  88. Назаров Іван Володимирович
  89. Нешик Ольга Степанівна
  90. Новікова Тамара Вадимівна
  91. Озерський Ігор Володимирович
  92. Павликівський Віталій Іванович
  93. Петраш Юрій Любомирович
  94. Петров Євген Вікторович
  95. Піддубний Олексій Юрійович
  96. Попікова Ольга Володимирівна
  97. Потабенко Лариса Вікторівна
  98. Пушкар Сергій Іванович
  99. Радишевська Олеся Ростиславівна
  100. Радіонов Олег Олександрович
  101. Ратуш Володимир Борисович
  102. Рибачук Андрій Іванович
  103. Савчак Андрій Володимирович
  104. Сагун Андрій Васильович
  105. Свиргуненко Юлія Миколаївна
  106. Сімутіна Яна Володимирівна
  107. Сіра Аліна Василівна
  108. Скакун Юрій Євгенійович
  109. Сліпченко Володимир Іванович
  110. Смородинський Віктор Семенович
  111. Софяк Валентина Василівна
  112. Стопник Сергій Григорович
  113. Сушик Наталія Вячеславівна
  114. Тарасишина Оксана Миколаївна
  115. Тарновецький Іван Ігорович
  116. Текут’єв Євген Юрійович
  117. Тимченко Геннадій Петрович
  118. Титикало Роман Сергійович
  119. Третяк Тарас Олексійович
  120. Трофімов Віктор Анатолійович
  121. Трофімова Лариса Віталіївна
  122. Федіна Аліна Василівна
  123. Федоров Дмитро Анатолійович
  124. Холод Руслан Віталійович
  125. Цельєв Олексій Вікторович
  126. Циганчук Наталія Антонівна
  127. Чернобай Олег Валерійович
  128. Черпіцька Людмила Тимофіївна
  129. Чистик Андрій Олегович
  130. Шевердін Максим Михайлович
  131. Шевченко Володимир Альбертович
  132. Шевченко Тарас Михайлович
  133. Шестаков Олександр Володимирович
  134. Штефаніца Юрій Георгійович
  135. Щукін Олександр Сергійович
  136. Якименко Євген Петрович
  137. Ярмак Олена Миколаївна

    СПИСОК КАНДИДАТІВ
    ІЗ ЗАПРОШЕННЯМ

    1. Тимчишин Людмила Михайлівна
Перейти на початок