Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 22 жовтня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудеться 22 жовтня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання об 11 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про припинення участі Первомайського Олега Олексійовича у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року.

ІІ. Про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Верховного Суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року.

СПИСОК КАНДИДАТІВ

  1. Абухін Руслан Дмитрович
  2. Алєєва Інна Вячеславівна
  3. Бевз Світлана Іванівна
  4. Білак Мирослава Вікторівна
  5. Блащук Тетяна Володимирівна
  6. Бобров Юрій Олександрович
  7. Бондаренко Тетяна Знаменівна
  8. Боровик Сергій Сергійович
  9. Брич Лариса Павлівна
  10. Волчек Ольга Олексіївна
  11. Голота Людмила Олегівна
  12. Городівський Олександр Андрійович
  13. Грибан Інна Олександрівна
  14. Гуйван Петро Дмитрович
  15. Дашутін Ігор Володимирович
  16. Демяносов Олександр Власович
  17. Дзера Юрій Миколайович
  18. Дроздов Олександр Михайлович
  19. Жук Андрій Володимирович
  20. Загиней Зоя Аполлінаріївна
  21. Зайцев Олексій Володимирович
  22. Зуєв Віталій Анатолійович
  23. Іваненко Ігор Володимирович
  24. Іванчулинець Дмитро Васильович
  25. Казанчук Ганна Петрівна
  26. Кашпур Ольга Валеріївна
  27. Кілічава Тетяна Михайлівна
  28. Клопот Сергій Леонідович
  29. Коваленко Андрій Васильович
  30. Ковальчук Володимир Васильович
  31. Колесник Олег Іванович – із запрошенням
  32. Коліуш Олег Леонідович
  33. Кондрашова Ірина Юріївна
  34. Кравченко Ілля Миколайович
  35. Кравчук Олександр Олександрович
  36. Крилова Марина Миколаївна
  37. Кротюк Олександр Володимирович
  38. Куцевич Максим Петрович
  39. Леонідова Олена Володимирівна
  40. Лопатін Антон Володимирович
  41. Малярчук Ірина Анатоліївна
  42. Матійчук Галина Олександрівна
  43. Мельник Світлана Борисівна
  44. Минькович-Слободяник Олена Василівна
  45. Миронюк Роман Вікторович
  46. Монаєнко Антон Олексійович
  47. Овчаренко Олена Миколаївна
  48. Олексієнко Микола Миколайович
  49. Орел Лілія Василівна
  50. Палій Валентин Валерійович
  51. Пашинський Микола Миколайович
  52. Печений Олег Петрович
  53. Писана Таміла Олександрівна
  54. Писаренко Надія Борисівна
  55. Побережна Олена Дмитрівна
  56. Подорожна Тетяна Станіславівна
  57. Присяжнюк Оксана Василівна
  58. Прокопенко Віктор Валерійович
  59. Пухтецька Алла Альбертівна
  60. П'ятковський Володимир Іванович
  61. Рабчинська Людмила Сергіївна – із запрошенням
  62. Радченко Сергій В'ячеславович
  63. Рогач Олександр Янович
  64. Рожнов Олег Вікторович
  65. Розмовенко Оксана Геннадіївна
  66. Романець Лоліта Анатоліївна
  67. Руденко Олександр Іванович
  68. Сажинов Владислав Володимирович
  69. Самсонова Вікторія Василівна
  70. Сердюк Валентин Васильович
  71. Сільченко Сергій Олександрович
  72. Сірий Микола Іванович
  73. Случ Олексій Васильович
  74. Сташук Марина Олександрівна
  75. Судова-Хомюк Наталія Михайлівна
  76. Ткаченко Костянтин Валерійович
  77. Трагнюк Василь Романович
  78. Фазикош Олексій Васильович
  79. Христофоров Андрій Борисович
  80. Черепахін Володимир Олексійович
  81. Чиркін Сергій Миколайович
  82. Чорненька Даниїла Степанівна
Перейти на початок