Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 20 липня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудеться 20 липня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 15 год. 30 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про визначення результатів кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді за результатами іспиту суддів місцевих та апеляційних судів та вирішення питання допуску до другого етапу кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді «Дослідження досьє та проведення співбесіди», призначеного рішеннями Комісії від
20 жовтня 2017 року № 106/зп-17 та від 01 лютого 2018 року № 8/зп-18.


СПИСОК СУДДІВ

  1. Березка Олександр Миколайович
  2. Блавацька-Калінська Ольга Михайлівна
  3. Василенко Любов Андріївна
  4. Виноградова Оксана Іванівна
  5. Головенко Олег Дмитрович
  6. Горошко Анатолій Миколайович
  7. Горчакова Ольга Іванівна
  8. Государський Андрій Валентинович
  9. Григоренко Денис Юрійович
  10. Григоренко Микола Петрович
  11. Гулид Роман Методійович
  12. Гулієва Мирослава Іванівна
  13. Жуковський Сергій Олександрович
  14. Журик Сергій Володимирович
  15. Загородній Ігор Вікторович
  16. Загороднюк Володимир Іванович
  17. Захарчук-Борисенко (Захарчук) Наталія Віталіївна
  18. Іванова Ірина Володимирівна
  19. Кононенко Олександр Володимирович
  20. Кравченко Лідія Юріївна
  21. Лашин Владислав Вячеславович
  22. Лисак Остап Іванович
  23. Лівандовська-Кочура Тетяна Вікторівна
  24. Лозинський Богдан Мар'янович
  25. Малинников Олег Федорович
  26. Моцьор Олексій Володимирович
  27. Нізік Олена В'ячеславівна
  28. Новіцький Едуард Йосипович
  29. Огієнко Дмитро Валерійович
  30. Остапов Максим Олексійович
  31. Палій Сергій Анатолійович
  32. Панова Ганна Валеріївна
  33. Погасій Ольга Федорівна
  34. Полєв Дмитро Миколайович
  35. Рудовська Інна Анатоліївна
  36. Салтан Людмила Володимирівна
  37. Сиротников Роман Євгенович
  38. Сорока Олена Павлівна
  39. Трещов Вадим Васильович
  40. Туманова Катерина Леонідівна
  41. Фатєєва Ніна Іванівна
  42. Федчук Віталій Володимирович
  43. Целух Анатолій Петрович
  44. Цимбалюк Олександр Володимирович
  45. Шклярук Денис Сергійович
  46. Шмадченко Світлана Іванівна
  47. Юрченко Анатолій Володимирович
Перейти на початок