Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 18 червня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у пленарному складі, що відбудеться 18 червня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про рекомендування для призначення на посади суддів.

СПИСОК СУДДІВ

до питання порядку денного засідання Комісії у пленарному складі

18 червня 2018 року про рекомендування для призначення на посади суддів:

  1. Болюк Іннеса Ігорівна
  2. Бондаренко Ганна Віталіївна
  3. Вельможна Ірина Володимирівна
  4. Вергопуло Андрій Костянтинович
  5. Грицай Марія Михайлівна
  6. Гудкова Юлія Георгіївна
  7. Давидюк Олександр Іванович
  8. Делікатна Лілія Володимирівна
  9. Квітка Олександр Олексійович
  10. Кисіль Роман Валерійович
  11. Корольчук Наталія Василівна
  12. Котляр Антон Миколайович
  13. Кривенко Оксана Володимирівна
  14. Лавренюк Тетяна Анатоліївна
  15. Лагода Катерина Олександрівна
  16. Лебідь-Гавенко Галина Михайлівна
  17. Лєвша Сергій Леонідович
  18. Лунь Ростислав Володимирович
  19. Максимович Ігор Вікторович
  20. Малихіна Влада Володимирівна
  21. Маренич Ігор Володимирович
  22. Марціцка Ірина Богданівна
  23. Медюк Сергій Олександрович
  24. Мороз Тетяна Миколаївна
  25. Нестеренко Євген Володимирович
  26. Нечай Олександр Володимирович
  27. Ніточко Віталій Васильович
  28. Петрова Ліма Миколаївна
  29. Полішко Вікторія Василівна
  30. Порощук Петро Петрович
  31. Прачук Олена Василівна
  32. Романюк Юлія Геннадіївна
  33. Савченко Денис Михайлович
  34. Сало Павло Ігорович
  35. Сацький Роман Вікторович
  36. Секірський Андрій Валерійович
  37. Семенишин Орислава Зеновіївна
  38. Сойма Мар'яна Миколаївна
  39. Соколова Наталія Олександрівна
  40. Соловйова Анастасія Євгенівна
  41. Тавлуй Валерій Васильович
  42. Твердохліб Альона Валеріївна
  43. Тітівалов Роман Костянтинович
  44. Тішко Дмитро Анатолійович
  45. Токарєв Сергій Миколайович
  46. Тополева Юлія Володимирівна
  47. Торчинюк Вадим Георгійович
  48. Фадєєва Світлана Олександрівна
  49. Хмель Руслан Валентинович
  50. Чернова Жанна Миколаївна
  51. Шамотайло Олег Васильович
  52. Шаповалова Ірина Сергіївна
  53. Шаповалова Тетяна Михайлівна
  54. Шапутько Світлана Володимирівна
  55. Шаратов Юрій Анатолійович
  56. Шилова Олена Миколаївна
  57. Шкуренков Микола Васильович
  58. Щербина-Почтовик Інна Василівна
  59. Юрков Едуард Олегович
  60. Ягодіна Тетяна Василівна
  61. Янжула Олександр Сергійович
  62. Ясиновський Роман Богданович
Перейти на початок