Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 18 грудня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у пленарному складі, що відбудеться 18 грудня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Розгляд питання про рекомендування для призначення на посади суддів. 

СПИСОК СУДДІВ

до питання порядку денного засідання Комісії у пленарному складі

18 грудня 2018 року про рекомендування для призначення на посади суддів: 

  1. Аляб’єв Ігор Геннадійович
  2. Андрейчук Любомир Вікторович
  3. Арестова Людмила Валеріївна
  4. Бабіч Станіслав Ігорович
  5. Білоус Інна Олександрівна
  6. Боршовський Тарас Іванович
  7. Бошкова Юлія Миколаївна
  8. Войтович Іван Іванович
  9. Волгіна Наталя Петрівна
  10. Гаврилова Олена Василівна
  11. Грабовський Віталій Володимирович
  12. Грень Наталія Михайлівна
  13. Діска Аліна Борисівна
  14. Жук Руслан В’ячеславович
  15. Зінченко Олексій Володимирович
  16. Каліновська Альона Вікторівна
  17. Каліушко Федір Анатолійович
  18. Козленко Галина Олександрівна
  19. Комарова Олена Сергіївна
  20. Лебедєва Ганна Володимирівна
  21. Лелюк Олександр Петрович
  22. Лиськов Максим Олександрович
  23. Лобан Дмитро Вікторович
  24. Льговська Юлія Михайлівна
  25. Майданніков Олексій Іванович
  26. Маковська Олена Володимирівна
  27. Марич Євген Васильович
  28. Мельник Юрій Анатолійович
  29. Микитин Надія Михайлівна
  30. Молочна Ірина Сергіївна
  31. Момонт Галина Митрофанівна
  32. Ніколайчук Світлана Василівна
  33. Нор Уляна Миколаївна
  34. Осіпова Олена Олександрівна
  35. Польовий Олександр Леонідович
  36. Пукас Антон Юрійович
  37. Серьогіна Олена Василівна
  38. Сиволап Дмитро Сергійович
  39. Слободонюк Михайло Васильович
  40. Тітов Олександр Миколайович
  41. Троянова Олена Вікторівна
  42. Ференц Ольга Ігорівна
  43. Цвіра Діана Миколаївна
  44. Чепенюк Ольга Володимирівна
  45. Шевченко Лілія Володимирівна
  46. Шевчик Оксана Михайлівна
  47. Шувалова Тетяна Олександрівна
  48. Шуляк Любов Анатоліївна
  49. Яковенко Іван Іванович
  50. Ясиновський Іван Григорович
Перейти на початок