Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 16 жовтня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудеться 16 жовтня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 10 год. 30 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Вищого антикорупційного суду, а також на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року.

СПИСОК КАНДИДАТІВ

  1. Андруцька Ганна Олександрівна
  2. Арланов Андрій Миколайович
  3. Байдан Світлана Миколаївна
  4. Білоус Юрій Богданович
  5. Бірюкова Олена Миколаївна
  6. Болотін Андрій Євгенович
  7. Бурбела Юрій Сергійович
  8. Вербенко Петро Олександрович
  9. Вернік Володимир Михайлович
  10. Гавловська Алла Віталіївна
  11. Гаврищук Андрій Володимирович
  12. Галишин Андрій Васильович
  13. Глотов Микола Сергійович
  14. Горяєв Ігор Миколайович
  15. Григорук Наталія Григорівна
  16. Гудкова Тетяна Андріївна
  17. Демчина Тетяна Юріївна
  18. Донець Сергій Олександрович
  19. Дорош Сергій Петрович
  20. Загородній Анатолій Федорович
  21. Зайцев Василь Вікторович
  22. Заніні Діана Володимирівна
  23. Івасівка Андрій Петрович
  24. Івашін Євген Володимирович
  25. Клепка Людмила Іванівна
  26. Ковтуненко Олеся Володимирівна
  27. Коліуш Олег Леонідович
  28. Короленко Олександр Миколайович
  29. Кравченко Євген Дмитрович
  30. Кухар Олексій Іванович
  31. Леонов Олександр Степанович
  32. Лобіков Дмитро Валентинович
  33. Мазур Олександр Валентинович
  34. Маслов Віктор Васильович
  35. Матвєєва Марина Олександрівна
  36. Матущак Микола Степанович
  37. Мельничук Анатолій Анатолійович
  38. Мережко Олександр Олександрович
  39. Міліціанов Роман Валерійович
  40. Мойсак Сергій Мирославович
  41. Мостовенко Сергій Миколайович
  42. Надточиєва Анна Петрівна
  43. Обідняк Василь Дмитрович
  44. Онуфрієв Віктор Миколайович
  45. Павлишин Олег Федорович
  46. Павлов Сергій Сергійович
  47. Панаід Ігор Васильович
  48. Панкулич Віктор Іванович
  49. Поліканов Андрій Миколайович
  50. Пономаренко Іван Петрович
  51. Риков Сергій Володимирович
  52. Роюк Людмила Іванівна
  53. Сагайдак Олександр Володимирович
  54. Саландяк Ольга Ярославівна
  55. Семкович Степан Миронович
  56. Скляренко Сергій Олександрович
  57. Скржешевський Максим Станіславович
  58. Сташків Назарій Богданович
  59. Сухова Анна Євгеніївна
  60. Танасевич Олена Віталіївна
  61. Тарасенко Владислав Єгорович
  62. Тидень Максим Юрійович
  63. Травянко Олександр Іванович
  64. Федорак Леся Миколаївна
  65. Храпач Олександр Володимирович
  66. Цувін Андрій Іванович
  67. Чалий Андрій Васильович
  68. Черевко Сергій Павлович
  69. Черняхович Ірина Едуардівна
  70. Шипілова Світлана Володимирівна
  71. Широка Катерина Юріївна
  72. Шолух Світлана Григорівна
  73. Юрчишин Василь Миколайович

СПИСОК КАНДИДАТІВ

ІЗ ЗАПРОШЕННЯМ

  1. Яковлев Дмитро Олександрович
Перейти на початок