Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 15 червня 2016 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, що відбудеться 15 червня 2016 року в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Порядок денний

І. Про проведення первинного кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів Київського регіону, які не з’явились для проходження оцінювання чи його етапів з поважних причин та подали до Комісії заяви про встановлення строків проведення щодо них первинного кваліфікаційного оцінювання, а також суддів апеляційних судів Київського регіону, стосовно яких оголошено перерву у визначенні результатів первинного кваліфікаційного оцінювання.

II. Про визначення складів колегій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України для проведення первинного кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів Київського регіону, які не з’явились для проходження оцінювання чи його етапів з поважних причин та подали до Комісії заяви про встановлення строків проведення щодо них первинного кваліфікаційного оцінювання, а також суддів апеляційних судів Київського регіону, стосовно яких оголошено перерву у визначенні результатів первинного кваліфікаційного оцінювання.

Перейти на початок