Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 08 жовтня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудеться 08 жовтня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Верховного Суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року.

СПИСОК КАНДИДАТІВ

  1. Абрамов Петро Станіславович
  2. Алєйніков Володимир Олександрович
  3. Аліменко Володимир Олександрович
  4. Анісімов Герман Миколайович
  5. Антоняк Тарас Михайлович
  6. Атаманюк Роман Ілліч
  7. Афанасьєв Вадим Олексійович
  8. Бакус Володимир Ярославович
  9. Батманова Вікторія Віталіївна
  10. Бедьо Василь Іванович
  11. Бенедисюк Ігор Михайлович
  12. Березовський Олексій Дмитрович
  13. Битківський Любомир Михайлович
  14. Білосевич Галина Степанівна
  15. Блажівська Оксана Євгенівна
  16. Бойко Андрій Володимирович
  17. Болотін Андрій Євгенович
  18. Бондаренко Юрій Олександрович
  19. Борзаниця Сергій Володимирович
  20. Борисюк Інна Едуардівна
  21. Борщов Ігор Олексійович
  22. Брезіна Тетяна Миколаївна
  23. Бринцев Олексій Васильович
  24. Булейко Ольга Леонідівна
  25. Варикаша Олександр Дмитрович
  26. Васянович Володимир Михайлович
  27. Верба Ірина Олександрівна
  28. Верховець Анатолій Анатолійович
  29. Винар Любомир Вікторович
  30. Вівчар Георгій Аурелович
  31. Вовк Іван Володимирович
  32. Волковицька Наталя Олександрівна
  33. Волошин Сергій Олександрович
  34. Воронцова Світлана Вікторівна
  35. Вус Світлана Михайлівна
  36. Гапончук Віктор Васильович
  37. Гаращенко Дмитро Русланович
  38. Гарбуз Ольга Анатоліївна
  39. Гіда Ольга Сергіївна
  40. Гінда Оксана Миколаївна
  41. Гончаренко Тетяна Василівна
  42. Гребенюк Валентина Іванівна
  43. Грегуль Олег Васильович
  44. Григоров Андрій Миколайович
  45. Гришко Олександр Миколайович
  46. Грушицький Андрій Ігорович
  47. Грушко Олександр Петрович
  48. Губська Олена Анатоліївна
  49. Гумега Оксана Валеріївна
  50. Гуменюк Аліна Іванівна
  51. Гусак Микола Борисович
  52. Давиденко Едуард Володимирович
  53. Давидюк Валерій Кіндратович
  54. Данко Віктор Йосипович
  55. Даценко Василь Миколайович
  56. Дідоренко Анжеліка Едуардівна
  57. Добрянська Ярослава Іванівна
  58. Дудін Сергій Олександрович
  59. Дужич Сергій Порфирійович
  60. Дундар Ірина Олександрівна
  61. Дядечко Іван Іванович
  62. Євграфова Єлизавета Павлівна
  63. Євсіков Олексій Олександрович
  64. Євтюшенкова Вікторія Іванівна
  65. Єленіна Жанна Миколаївна
  66. Ємельянчик Сергій Олександрович
  67. Єресько Людмила Олександрівна
  68. Жигалкін Іван Павлович
  69. Загреба Андрій Віталійович
  70. Зайцев Андрій Юрійович
  71. Заїка Микола Миколайович
  72. Захарченко Оксана Валентинівна
  73. Зінченко Олександр Вікторович
  74. Іванищук Андрій Анатолійович
  75. Іванський Андрій Йосипович
  76. Камінський Олексій Маркович
  77. Карпинець Василь Іванович
  78. Качур Роксолана Петрівна
  79. Квятковський Анатолій Степанович
  80. Кисельов Вадим Костянтинович
  81. Клепка Людмила Іванівна
  82. Книженко Світлана Олександрівна
  83. Коваленко Ігор Володимирович
  84. Коваленко Наталя Миколаївна
  85. Ковальчук Володимир Дмитрович
  86. Ковчежнюк Василь Миколайович
  87. Кожухар Марія Сергіївна
  88. Козловська Людмила Володимирівна
  89. Колесник Олег Іванович
  90. Колодій Наталія Анатоліївна
  91. Кондратова Ірина Дмитрівна
  92. Кониченко Олег Миколайович
  93. Кононенко Олександр Володимирович
  94. Корнєєва Інесса Вікторівна
  95. Корнілова Людмила Іванівна
  96. Коросташова Ірина Миколаївна
  97. Коротенко Євген Васильович
  98. Кошкош Олена Олександрівна
  99. Красвітна Тетяна Петрівна
  100. Кривенко Дмитро Теймуразович
  101. Кривка Василь Павлович
  102. Кролевець Ольга Анатоліївна
  103. Крупник Роман Володимирович
  104. Круподеря Дмитро Олександрович
  105. Кукоба Олександр Олександрович
  106. Кулініч Юрій Петрович
  107. Лазарів Олег Богданович
  108. Левандович Олександр Олександрович
  109. Лизенко Андрій Вікторович
  110. Лисак Ігор Никодимович
  111. Логойда Володимир Михайлович
  112. Малашенкова Тетяна Михайлівна
  113. Малюк Віталій Мирославович
  114. Манюк Петро Теодорович
  115. Мацький Євген Миколайович
  116. Мирославський Сергій Володимирович
  117. Міліціанов Роман Валерійович
  118. Мілютін Арсен Євгенович
  119. Мокрецький Віктор Іванович
  120. Мороз Микола Володимирович
  121. Мурашко Ігор Анатолійович
  122. Навроцька Юлія Вячеславівна
  123. Незнамова Ірина Миколаївна
  124. Несинова Світлана Василівна
  125. Ніколаєва Ольга Вікторівна
  126. Овдієнко Володимир Володимирович
  127. Одемчук Євгеній Віталійович
  128. Олейнікова Ганна Миколаївна
  129. Ольшанченко Володимир Іванович
  130. Осоцький Ігор Іванович
  131. Острович Сергій Ернестович
  132. Панченко Наталія Дмитрівна
  133. Пархоменко Павло Іванович
  134. Перцова Тетяна Сергіївна
  135. Петрик Ігор Йосипович
  136. Поляк Олена Іванівна
  137. Поляков Борис Мусійович
  138. Пономарьов Павло Олександрович
  139. Попельнюх Руслан Олексійович
  140. Потапов Олександр Омелянович
  141. Потятинник Юрій Романович
  142. Примаченко Віктор Олексійович
  143. Решетняк Ігор Володимирович
  144. Решетов Вадим Валентинович
  145. Рибалка Юрій Володимирович
  146. Рибченко Олександр Георгійович
  147. Русинчук Микола Миколайович
  148. Рябцева Ярослава Григорівна
  149. Сакара Наталія Юріївна
  150. Самсонова Оксана Анатоліївна
  151. Сапальова Тетяна Валентинівна
  152. Сапон Олег Володимирович
  153. Сатарова Олена Вікторівна
  154. Сахно Роман Іванович
  155. Сватіков Андрій Вікторович
  156. Свистун Ольга Василівна
  157. Свояк Дмитро Віталійович
  158. Селезньова Тетяна Віталіївна
  159. Селіванов Максим Володимирович
  160. Семенюк Микола Миколайович
  161. Сердинський Володимир Степанович
  162. Сімейко Артур Миколайович
  163. Скапровська Ірина Михайлівна
  164. Смаль Інна Анатоліївна
  165. Смаровоз Михайло Васильович
  166. Соколов Володимир Миколайович
  167. Соловйов Андрій Володимирович
  168. Соп'яненко Оксана Юріївна
  169. Сотніков Сергій Вікторович
  170. Спаських Наталія Миколаївна
  171. Станіславський Валерій Петрович
  172. Стефанчук Микола Олексійович
  173. Стребков Юрій Олексійович
  174. Суржок Анатолій Васильович
  175. Сушко Людмила Петрівна
  176. Тасун Галина Андріївна
  177. Тихий Павло Володимирович
  178. Тітов Максим Юрійович
  179. Ткаченко Людмила Яківна
  180. Ткаченко Олександр Васильович
  181. Тунтула Олександра Сергіївна
  182. Турлакова Наталія Василівна
  183. Угорчук Віктор Васильович
  184. Уханенко Сергій Анатолійович
  185. Федоришин Анатолій Васильович
  186. Фомін Сергій Борисович
  187. Франтовська Тетяна Іванівна
  188. Хайдарова Інна Олексіївна
  189. Хараджа Наталя Вікторівна
  190. Ходоровський Михайло Васильович
  191. Цікало Володимир Ігорович
  192. Ченцова Світлана Миколаївна
  193. Чернобай Олег Іванович
  194. Шабельніков Сергій Кузьмич
  195. Шевченко Віра Миколаївна
  196. Шевчук Світлана Михайлівна
  197. Шипович Владислав Володимирович
  198. Шицький Іван Богданович
  199. Шишов Олег Олексійович
  200. Щербаков Володимир Валерійович
  201. Яковенко Микола Миколайович
  202. Яковлева Вікторія Сергіївна
  203. Якухно Олександр Михайлович
  204. Яновицька Галина Богданівна
  205. Яремко Василь Васильович
  206. Яценко Олена Василівна
Перейти на початок