Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 08 жовтня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудеться 08 жовтня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 12 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Вищого антикорупційного суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року.

СПИСОК КАНДИДАТІВ

  1. Байда Антон Олександрович
  2. Біцюк Андрій Володимирович
  3. Боднар Сергій Богданович
  4. Бойчук Дмитро Валерійович
  5. Бондарчук Руслан Анатолійович
  6. Бородіна Юлія Михайлівна
  7. Бутенко Майя Володимирівна
  8. Вербицький Олег Романович
  9. Войтов Геннадій Васильович
  10. Воронько Володимир Дмитрович
  11. Гафяк Віктор Михайлович
  12. Голуб Оксана Анатоліївна
  13. Горбенко Наталія Олександрівна
  14. Горох Олексій Петрович
  15. Дембіцький Павло Дмитрович
  16. Денисюк Роман Борисович
  17. Деркач Вероніка Валеріївна
  18. Євтушенко Олексій Іванович
  19. Єйбог Ігор Миколайович
  20. Єрусланова Тетяна Геннадіївна
  21. Заєць Тарас Олександрович
  22. Заярний Андрій Миколайович
  23. Зебелян Наталія Вікторівна
  24. Зимовець Андрій Валерійович
  25. Іваненко Олеся Анатоліївна
  26. Іваненко Сергій Анатолійович
  27. Калугіна Інна Олегівна
  28. Капуш Іван Сергійович
  29. Кацинський Олександр Володимирович
  30. Козій Дар'я Олександрівна
  31. Кос Ігор Богданович
  32. Котубей Іван Іванович
  33. Кузь Василь Ярославович
  34. Куксюк Андрій Леонтійович
  35. Кулініч Юрій Петрович
  36. Кушнір Оксана Сергіївна
  37. Малихіна Влада Володимирівна
  38. Маляренко Сергій Володимирович
  39. Миколаєць Іванна Юріївна
  40. Мицак Мар'ян Степанович
  41. Новікова Тамара Вадимівна
  42. Одинець Любов Петрівна
  43. Ошуст Сергій Євгенович
  44. Панич Назар Юрійович
  45. Поваляєв Олег Борисович
  46. Постульга Василь Євгенович
  47. Саєнко Іван Максимович
  48. Семенников Олександр Юрійович
  49. Сингаївський Олександр Пилипович
  50. Січеславський Ігор Анатолійович
  51. Скиба Микола Миколайович
  52. Стефанчук Микола Олексійович
  53. Строгий Ігор Леонідович
  54. Тішко Дмитро Анатолійович
  55. Торопчина-Агалакова Світлана Олександрівна
  56. Федяєв Сергій Володимирович
  57. Феськов Петро Васильович
  58. Хамзін Тимур Рафаїлович
  59. Чайкін Ігор Борисович
  60. Черниш Тетяна Олександрівна
  61. Чорна Валерія Вікторівна
  62. Ярошенко Тамара Олександрівна
Перейти на початок