Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 06 липня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання Комісії у складі колегій, що відбудеться 06 липня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 09 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про визначення результатів спеціальної перевірки у межах добору кандидатів на посаду судді місцевого суду, оголошеного Комісією 03 квітня 2017 року.

СПИСОК КАНДИДАТІВ

  1. Андрусів Людмила Михайлівна
  2. Андрюхіна Інна Миколаївна
  3. Бабич Наталя Сергіївна
  4. Бень Богдан Зіновійович
  5. Білогруд Олена Олександрівна
  6. Борисенко Владислав Анатолійович
  7. Бортейчук Юрій Юрійович
  8. Булгаров Олександр Олександрович
  9. Бурмагін Олександр Олександрович
  10. Волкова Наталія Сергіївна
  11. Горустович Денис Борисович
  12. Гребінь Олег Олександрович
  13. Душин Олексій Владиславович
  14. Євценко Роман Ігорович
  15. Жила Наталя Михайлівна
  16. Забєліна Оксана Леонідівна
  17. Застрожнікова Катерина Сергіївна
  18. Зіненко Юрій Володимирович
  19. Іванова Інна Анатоліївна
  20. Кармазін Олексій Юрійович
  21. Карочева Анна Володимирівна
  22. Кірієнко Тетяна Павлівна
  23. Коломаренко Крістіна Анатоліївна
  24. Корсун Тетяна Георгіївна
  25. Крушельницька Богдана Олегівна
  26. Лабай Олександр Валентинович
  27. Лашин Євгеній Вячеславович
  28. Леонова Тетяна Олександрівна
  29. Лідовець Тетяна Миколаївна
  30. Мартинюк Василь Іванович
  31. Масляна Світлана Володимирівна
  32. Мельник Наталія Петрівна
  33. Мороко Сергій Вікторович
  34. Наумчук Вячеслав Адамович
  35. Німас Інна Ярославівна
  36. Осадчий Олексій Віталійович
  37. Остапенко Юлія Анатоліївна
  38. Павлик Інна Анатоліївна
  39. Пасічник Олег Миколайович
  40. Побережник Руслана Михайлівна
  41. Поляков Олександр Володимирович
  42. Попадюк Святослав Степанович
  43. Потапенко Ігор Володимирович
  44. Почкіна Оксана Миколаївна
  45. Скиба Віктор Ярославович
  46. Сосна Олексій Миколайович
  47. Стороженко Юрій Володимирович
  48. Сулятицька Наталя Василівна
  49. Тітова (Бондаренко) Олена Олександрівна
  50. Турчинський Максим Ігорович
  51. Федько Олександра Анатоліївна
  52. Фетісова Наталія Василівна
  53. Циб Ірина Володимирівна
  54. Цимбалістенко Олена Валентинівна
  55. Чапаєв Роман Валерійович
  56. Чорній Роман Олександрович
  57. Шамраєв Максим Євгенович
  58. Шевчук Руслана Миколаївна
  59. Шемраєв Сергій Олександрович
  60. Якубовський Олександр Олександрович
  61. Ярошенко Олена Миколаївна

СПИСОК КАНДИДАТІВ
ІЗ ЗАПРОШЕННЯМ

  1. Крохмаль Костянтин Павлович
  2. Попельнюх Андрій Олексійович
  3. Сікорська Ірина Анатоліївна
  4. Смалюх Руслан Ярославович
  5. Сомок Олена Анатоліївна
  6. Сопілко Алла Іванівна
  7. Федоров Олег Володимирович
  8. Швець Роман Вікторович
  9. Шевченко Марія Олександрівна
  10. Шестак Олексій Васильович
Перейти на початок