Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 05 березня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудеться 05 березня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання щодо реалізації права кандидатами на участь в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів».




СПИСОК КАНДИДАТІВ


  1. Андрущак Віктор Іванович
  2. Андрюхіна Інна Миколаївна
  3. Базіль Роман Володимирович
  4. Баїк Надія Володимирівна
  5. Банах-Кокус Олена Володимирівна
  6. Бассараб Тарас Юрійович
  7. Бедратий Юрій Вячеславович
  8. Бессонов Олександр Володимирович
  9. Бєлова Юлія Дмитрівна
  10. Білоусова Олена Олександрівна
  11. Біркіна Анна Володимирівна
  12. Бобик Ольга Іванівна
  13. Боднарчук Михайло Михайлович
  14. Бока Людмила Олексіївна
  15. Бондаренко Олена Олександрівна
  16. Борейко (Одарченко) Олеся Григорівна
  17. Борисенко Владислав Анатолійович
  18. Бортейчук Юрій Юрійович
  19. Бредіхін Юрій Юрійович
  20. Бугаєнко Ірина В'ячеславівна
  21. Верещинська Яна Станіславівна
  22. Вірстюк Дмитро Дмитрович
  23. Вітківський Максим Олександрович
  24. Воловик Максим Олександрович
  25. Волошин Іван Степанович
  26. Герасименко Марина Михайлівна
  27. Герасименко Тетяна Анатоліївна
  28. Гичка Олена Борисівна
  29. Гладун Андріан Ігорович
  30. Глянь Олексій Сергійович
  31. Гогусь Олександр Васильович
  32. Гончар Наталія Миколаївна
  33. Горбунова Катерина Сергіївна
  34. Гордєєв Віталій Володимирович
  35. Горпинюк Ігор Євгенович
  36. Гребінь Олег Олександрович
  37. Гречана Вікторія Григорівна
  38. Гришак Антон Михайлович
  39. Гуров Олександр Вячеславович
  40. Данько Оксана Володимирівна
  41. Девятков Едуард Анатолійович
  42. Демченко Тетяна Сергіївна
  43. Джевага-Третьякова Світлана Юріївна
  44. Джух Наталія Василівна
  45. Дмитренко Юлія Володимирівна
  46. Дмитрук Михайло Володимирович
  47. Драновський Ярослав Васильович
  48. Жабокрик Денис Анатолійович
  49. Загребельний Георгій Сергійович
  50. Застрожнікова Катерина Сергіївна
  51. Зверхановський Олександр Анатолійович
  52. Звягіна Оксана Василівна
  53. Зіненко Юрій Володимирович
  54. Зуб Тетяна Олексіївна
  55. Ігнатьєв Денис Павлович
  56. Іоніді Костянтин Володимирович
  57. Калашнікова Тетяна Олександрівна
  58. Калугіна Наталія Євгенівна
  59. Калужинський Олег Володимирович
  60. Карабін Євгеній Мирославович
  61. Карпусь Ігор Миколайович
  62. Качан Андрій Васильович
  63. Кибець Ірина Анатоліївна
  64. Кириленко Олег Олександрович
  65. Кирилюк Ірина Михайлівна
  66. Кірієнко Тетяна Павлівна
  67. Кітов Олександр Васильович
  68. Клим Тетяна Петрівна
  69. Кобзар Олександр Юрійович
  70. Коваленко Леся Іванівна
  71. Козак Роман Павлович
  72. Козир Вікторія Петрівна
  73. Комарова Діана Юріївна
  74. Комісаренко Вікторія Дмитрівна
  75. Кондрашов Ігор Альбертович
  76. Кононенко Іван Олександрович
  77. Кравець Віра Михайлівна
  78. Крапівка Тетяна Валентинівна
  79. Кубатко Костянтин Володимирович
  80. Кукса Василь Анатолійович
  81. Кулик Юрій Володимирович
  82. Куцевол Валентин Валентинович
  83. Лабай Олександр Валентинович
  84. Ларіонова Тетяна Вікторівна
  85. Лашин Євгеній Вячеславович
  86. Леонова Тетяна Олександрівна
  87. Лобода Тетяна Олександрівна
  88. Логін Євген Васильович
  89. Ляшко Ольга Павлівна
  90. Ляшко Руслан Сергійович
  91. Макаревич Ярослав Миколайович
  92. Максимович Максим Миколайович
  93. Малацковська Лілія Валентинівна
  94. Малюк Марина Вікторівна
  95. Мартинюк Дмитро Сергійович
  96. Масляна Світлана Володимирівна
  97. Мельник Андрій Васильович
  98. Мельник Олександр Вікторович
  99. Мельникович Марта Володимирівна
  100. Мерзлий Леонід Валерійович
  101. Михайлик Ліна Григорівна
  102. Мілов Дмитро Володимирович
  103. Мінтенко Анастасія Іванівна
  104. Мозговий Юрій Вікторович
  105. Моісеєнко Павло Олексійович
  106. Морозов В'ячеслав Юрійович
  107. Морозовська Оксана Анатоліївна
  108. Мороко Сергій Вікторович
  109. Московченко Тетяна Василівна
  110. Мудрицька Катерина Олексіївна
  111. Мурий Олександр Миколайович
  112. Науменко Вячеслав Вікторович
  113. Некора Антон Олегович
  114. Нікітчук Ігор Іванович
  115. Ніколаєнко Іван Іванович
  116. Німас Інна Ярославівна
  117. Новасардова Ірина Вячеславівна
  118. Новосядло Вікторія Романівна
  119. Огороднік Віта Михайлівна
  120. Олійник Кирило Іванович
  121. Осадчий Олексій Віталійович
  122. Павліченко Юрій Вікторович
  123. Павлюк Анатолій Григорович
  124. Пакос Маріна Станіславівна
  125. Пасечник Марина Леонідівна
  126. Перепелиця Людмила Анатоліївна
  127. Перестороніна Оксана Анатоліївна
  128. Перченко Денис Іванович
  129. Петренко Віталій Андрійович
  130. Петренко Оксана Василівна
  131. Пецій Дмитро Іванович
  132. Печений Степан Михайлович
  133. Пилипчук Микола Миколайович
  134. Підгірська Галина Олегівна
  135. Пірогова Катерина Георгіївна
  136. Плешивцев Віталій Олександрович
  137. Плукар Ірина Ігорівна
  138. Погорелов Сергій Олександрович
  139. Погосян Армен Гургенович
  140. Погрібняк Олена Миколаївна
  141. Позова Діна Дмитрівна
  142. Поліщук Ольга Василівна
  143. Полотнянко Оксана Іванівна
  144. Понєдєльник Олександр Анатолійович
  145. Попадюк Святослав Степанович
  146. Потапенко Ігор Володимирович
  147. Почкіна Оксана Миколаївна
  148. Предоляк Наталія Юріївна
  149. Рецебуринська Вероніка Юріївна
  150. Рижкова Олена Вікторівна
  151. Роздін Назар Євгенович
  152. Романиця Віталій Васильович
  153. Савченко Артур Владиславович
  154. Сагайдак Олександр Володимирович
  155. Саламатін Олександр Вікторович
  156. Свєтушкіна Дар'я Анатоліївна
  157. Семенюк Ольга Григорівна
  158. Сивухін Григорій Сергійович
  159. Сидоренко Вікторія Віталіївна
  160. Симоненко Олена Володимирівна
  161. Ситнюк Сергій Іванович
  162. Сікорська Ірина Анатоліївна
  163. Сірач Володимир Сергійович
  164. Скиба Віктор Ярославович
  165. Скриннікова Наталя Сергіївна
  166. Скуйбіда Ірина Олександрівна
  167. Слоневський Маркіян Миколайович
  168. Солоненко Таїсія Василівна
  169. Спесивцев Олексій Валерійович
  170. Стрельченко Денис Валерійович
  171. Сулятицька Наталя Василівна
  172. Сухарева Олена Вікторівна
  173. Тагеєва Наталія Михайлівна
  174. Тернова Галина Василівна
  175. Тітова Тетяна Леонідівна
  176. Трофімов Ігор Вадимович
  177. Троцюк Валентина Олександрівна
  178. Троян Марина Максимівна
  179. Турчинський Максим Ігорович
  180. Федоренко Михайло Васильович
  181. Фетісова Наталія Василівна
  182. Філіп'єва Вікторія Вікторівна
  183. Фіцай Олена Леонідівна
  184. Фролова Валентина Олександрівна
  185. Царук Ірина Михайлівна
  186. Циб Ірина Володимирівна
  187. Цимбалістенко Олена Валентинівна
  188. Чернявська Ірина Геннадіївна
  189. Чернявський Олександр Станіславович
  190. Швець Роман Вікторович
  191. Шемраєв Сергій Олександрович
  192. Шеремета Сергій Анатолійович
  193. Шовков Олег Сергійович
  194. Шостак Світлана Вікторівна
  195. Шпарага Микола Андрійович
  196. Шпаюк Сергій Миколайович
  197. Щеглова Яніна Валентинівна
  198. Щепіхіна Вікторія Вячеславівна
  199. Щербина Олена Леонтіївна
  200. Юхта Михайло Степанович
  201. Якимів Андрій Вікторович
  202. Яковенко Тетяна Іванівна
  203. Ярмак Євгеній Степанович
  204. Ярмола Юлія Володимирівна
  205. Яроцька Емілія Малхазівна
  206. Ярошенко Олена Миколаївна
  207. Яшин Олександр Сергійович
Перейти на початок