Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 02 червня 2016 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 02 червня 2016 року в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

Порядок денний засідання

Розгляд питань про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності:

 • За зверненнями шеф-редактора програми «Люстратор 7.62» телеканалу 2+2 В. Сидоренко, Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Демократичний альянс» стосовно судді апеляційного суду Дніпропетровської області Чорнобука Валерія Івановича (за дії, вчинені на посаді судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим)

Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті:

 • За зверненням Логвінова Б.І. стосовно судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Поповича Сергія Михайловича (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1118-VІІI «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням судді).
 • За зверненням Алпатова О.О. стосовно судді окружного адміністративного суду міста Севастополя Гавури Ольги Володимирівни (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1185-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням голови ради суддів загальних судів Отрош І.О. стосовно судді Ленінського районного суду міста Севастополя Брикало Тетяни Вікторівни (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1191-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Вороніна С.Є. стосовно судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду Мунтян Ольги Іванівни (за дії, вчинені на посаді судді Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим) (Постановою Верховної Ради України «Про звільнення суддів» від 19.04.2016 № 1283-VIII звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Ничипорука В.В. стосовно судді Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Можелянського Віктора Анатолійовича (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1204-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Бабенка Д.П. стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Чулініна Дмитра Георгійовича (Указом Президента України від 16.02.2016 № 50/2016 "Про звільнення суддів" звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Тройнікова В.С. стосовно судді Нахімовського районного суду міста Севастополя Семенухи Тетяни Борисівни (Указом Президента України від 30.01.2016 № 28/2016 "Про звільнення суддів" звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Касьяненка Ю.М. стосовно судді Київського районного суду міста Донецька Бурлаченка Олега Олександровича (Постановою Верховної Ради України від 04.02.2016 № 996-VIII "Про звільнення суддів" звільнено з посади у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Радькової І.В. стосовно судді Ленінського районного суду міста Севастополя Василенка Анатолія Миколайовича (Указом Президента України від 30.01.2016 № 28/2016 "Про звільнення суддів" звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням ТОВ «ПРАЙМ КАР» в особі директора Дорофєєва В.А. стосовно судді Соснівського районного суду міста Черкаси Дерунець Ольги Анатоліївни (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1118-VIII "Про звільнення суддів" звільнено з посади у зв'язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням).
 • За зверненнями Притоманової О.О. та її представників Похилька С.М., Носатенка О.М. стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Чулініна Дмитра Георгійовича (Указом Президента України від 16.02.2016 № 50/2016 "Про звільнення суддів" звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Мазур В.А. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Калініченко Лариси Степанівни (Указом Президента України від 24.02.2016 № 64/2016 "Про звільнення суддів" звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Петренка А.О. стосовно судді Сватівського районного суду Луганської області Цибульника Сергія Івановича (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 788-VIII "Про звільнення суддів" звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Залозної І.В. стосовно судді окружного адміністративного суду міста Севастополя Прохорчук Ольги Володимирівни (Указом Президента України від 30.01.2016 № 28/2016 "Про звільнення суддів" звільнено з посади у зв'язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненням Степанової Ю.В. стосовно судді Корабельного районного суду міста Миколаєва Циганок Валентини Григорівни (Постановою Верховної Ради України від 04.02.2016 № 997-VIII "Про звільнення суддів" звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненнями Філатова А.М., народного депутата України Ляшка О.В. в інтересах Філатова А.М. стосовно судді Гусятинського районного суду Тернопільської області Козяр Людмили Василівни.
 • За зверненням Колихаєва Д.С. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя Мінасова Володимира Валерійовича.
 • За зверненням Вітька Д.О. стосовно судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Новікової Олени Вікторівни.
 • За зверненням Геворкяна Р.А. стосовно суддів Дзержинського районного суду міста Харкова Федосенка Валерія Валентиновича, Лосєвої Діни Анатоліївни, Шестака Олександра Івановича, Омельченко Катерини Олексіївни, суддів Харківського апеляційного адміністративного суду Кононенко Зої Олексіївни, Бондаря Володимира Олександровича, Донець Ліани Олексіївни.
 • За зверненням прокуратури Луганської області стосовно судді Рубіжанського міського суду Луганської області Томка Володимира Васильовича.
 • За зверненням Іванова А.Й. стосовно судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду Яковенко Світлани Юріївни (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1284-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
 • За зверненнями Дудєнка М.Л., Бібіка А.Т. в інтересах Дудєнка М.Л. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Харкова Гаврилюк Світлани Михайлівни.
 • За зверненням заступника прокурора Одеської області Горностаєвої Т. стосовно судді господарського суду Одеської області Щавинської Юлії Михайлівни.
 • За зверненнями Львівської державної музичної школи № 4 стосовно суддів Київського апеляційного господарського суду Тарасенко Кароліни Віталіївни, Рєпіної Лідії Олександрівни, Суліма Владислава Володимировича.
 • За зверненням Мартиненка О.В. стосовно судді апеляційного суду Луганської області Єрмакова Юрія В'ячеславовича.
 • За зверненням Клиги О.В. стосовно судді Новопсковського районного суду Луганської області Проньки (Баштової) Вікторії Василівни.
 • За зверненням директора ТОВ"Сумиторг-Партнер" Захарова О.В. стосовно судді господарського суду Дніпропетровської області Полєва Дмитра Миколайовича.
 • За зверненням представника ПАТ "Кривбасзалізрудком" Шатунова А.О. стосовно суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетроської області Борис Ольги Неофітівни, Пустовіта Олексія Григоровича , Кулігіної Тетяни Дмитрівни, Шум Лариси Іванівни, Чайкіна Ігоря Борисовича.
 • За зверненням Голови правління "Укртранснафта" Лазорка О.І. стосовно суддів апеляційного суду Херсонської області Ковальової Наталії Миколаївни, Заіченка Володимира Леонідовича, Красновського Ігоря Володимировича.
 • За зверненням Шаптали І.Ф. стосовно суддів апеляційного суду Запорізької області Осоцького Ігоря Івановича, Мануйлова Юрія Серафимовича, Панкеєва Олександра Вікторовича.
 • За зверненням засудженого Толстенюка В.В. стосовно судді Васильківського міськрайонного суду Київської області Бабіша Адама Антоновича.
 • За зверненням Буряк Т.І. стосовно суддів Кремінського районного суду Луганської області Дубовика Станіслава Миколайовича, Костроби Юрія Юрійовича, Акулова Євгена Миколайовича, Полтавець (Прохвалітової) Лариси Дмитрівни (Постановою Верховної Ради України від 16.07.2015 № 632-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років), Кіяшко Валентини Гаврилівни (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 788-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), судді Рубіжанського міського суду Луганської області Цецори Ольги Романівни, суддів апеляційного суду Луганської області Романченка Віктора Олексійовича, Усманової Світлани Семенівни, Горощука Олексія Васильовича, Запорожченко Олени Олександрівни.
 • За зверненнями Донець Г.М., Донець М.В. стосовно суддів Галицького районного суду міста Львова Государського Андрія Валентиновича, Романюка Віктора Феодосійовича, Юрківа Олега Романовича, суддів апеляційного суду Львівської області Урдюк Тетяни Миколаївни, Валько Наталі Михайлівни, Танечника Ігоря Івановича, Галапаца Ігоря Івановича, Марітчака Тараса Миколайовича, Пешкова Марка Івановича, Олексієнко Марії Юліанівни, Шашкіної Світлани Альбертівни (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 788-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Богонюка Миколи Ярославовича, Приколоти Тетяни Іванівни, суддів Шевченківського районного суду міста Львова Луців-Шумської Наталі Львівни, Баєвої Олександри Ігорівни, Єзерського Руслана Богдановича.
 • За зверненням Чайковської Л.В. стосовно судді апеляційного суду Сумської області Таран Світлани Андріївни, Левченко Тетяни Афанасіївни.
 • За зверненнями Потапенка О.В., Потапенка Є.О. стосовно суддів Ірпінського міського суду Київської області, апеляційного суду Київської області Саранюк Людмили Павлівни, Коцюрби Олександра Петровича, Оладько Світлани Іванівни, Оношко Галини Михайлівни, Шум Лариси Іванівни, Чайкіна Ігоря Борисовича.
 • За зверненнями Шевченка П.П. стосовно суддів Краматорського міського суду Донецької області Бакуменко Анни Валерїівни, Клімова Володимира Вікторовича, апеляційного суду Донецької області Акуленка Валерія Володимировича, Васильєва Олександра Павловича.
 • За зверненням Землянської Є.І. в інтересах Землянської Ю.О. стосовно суддів Печерського районного суду міста Києва Царевич Оксани Ігорівни, Батрин Олесі Василівни, Пилаєвої Марії-Маргарити Костянтинівни.
 • За зверненням представника Компанії Берлін-Хемі Лавренової Н.О. стосовно суддів Київського апеляційного господарського суду Разіної Тетяни Іванівни, Доманської (Биковська) Марини Леонідівни, Копитової Олени Сергіївни.
 • За зверненнями Конелець Л.В. стосовно судді Дергачівського районного суду Харківської області Калмикової Людмили Костянтинівни.
 • За зверненням Сачека Л.В. стосовно судді апеляційного суду Сумської області Кононенко Олени Юріївни, Шевченка Володимира Альбертовича, Білецького Олександра Михайловича (Постановою Верховної Ради України від 16.07.2015 № 634-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Кожура Н.Ю. стосовно судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Голуб Алли Вікторівни.
 • За зверненням народного депутата України І кликання Нагулка Т.Д. стосовно суддів апеляційного суду Хмельницької області Федорової (Пічугіна) Наталії Олександрівни, Задворного Олександра Леонідовича.
 • За зверненнями Гаркавенка В.Л., Гаркавенка Л.М. стосовно судді Запорізького районного суду Запорізької області Гончаренка Павла Павловича.
 • За зверненнями Гаркавенка В.Л. , Гаркавенка Л.М. стосовно судді Жовтневого районного суду Миколаївської області Полішко Вікторії Василівни.
 • За зверненнями Воронова Є.Є. стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва Виниченко Любові Миколаївни.
 • За зверненнями засудженого Чередніка О.Г. стосовно судді Краснолуцького міського суду Луганської області Янцовської Тетяни Миколаївни, судді апеляційного суду Луганської області Ігнатова Романа Миколайовича.
 • За зверненням Васильченко В.В. стосовно судді Ленінського районного суду міста Харкова Ольховського Євгена Борисовича.
 • За зверненням директора ТОВ "Фолдер" Свирида І.Я. стосовно судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду Могили Андрія Богдановича.
 • За зверненням директора ТОВ "Фолдер" Свирида І.Я. стосовно судді Ленінського районного суду міста Кіровограда Мягкого Олексія Вікторовича.
 • За зверненням директора ТОВ "Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів" Орєхова О.В. стосовно судді Деснянського районного суду міста Києва Татаурової Ірини Миколаївни.
 • За зверненнями Лохматова К.М. стосовно суддів апеляційного суду Запорізької області Осоцького Ігоря Івановича, Мануйлова Юрія Серафимовича (Постановою Верховної Ради України від 16.07.2015 № 632-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років), Панкеєва Олександра Вікторовича.
 • За зверненнями Безеди В.А. в інтересах Содоля Г.О. стосовно суддів апеляційного суду Одеської області Сидоренко Ірини Петрівни.
 • За зверненнями Шпака В.Г., Максименко Г.С. стосовно судді Христинівського районного суду Черкаської області Орендарчука Михайла Петровича.
 • За зверненням Замоти М.М., Замоти В.М. стосовно судді Здолбунівського районного суду Рівненської області Плевака Олега Петровича, судді Рівненського окружного адміністративного суду Борискіна Сергія Анатолійовича, судді Рівненського районного суду Рівненської області Кушнір Наталії Віталіївни, судді апеляційного суду Рівненської області Малько Ольги Сергіївни.
 • За зверненнями голови ГО "Народна варта" Борового Ю.Є. стосовно судді господарського суду міста Києва Лиськова Максима Олександровича.
 • За зверненням генерального директора ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Полтавабіопродукт - Полтавський консервний завод" Зорі Ю.М. стосовно суддів господарського суду міста Києва Спичака Олексія Миколайовича, Лиськова Максима Олександровича, суддів Київського апеляційного господарського суду Власова Юрія Леонідовича, Корсакової Ганни Валеріївни, Самсіна Романа Ігоровича (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 788-VIII «Про звільнення судів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням).
 • За зверненням Злочевської О.В. стосовно судді Іллічівського міського суду Одеської області Журавля Пилипа Івановича.
 • За зверненням Ведлер О.П. стосовно суддів Львівського апеляційного адміністративного суду Шавеля Руслана Мироновича, Ліщинського Андрія Михайловича, Улицького Василя Зіновійовича, судді апеляційного суду Рівненської області Боймиструка Сергія Васильовича.
 • За зверненнями начальника державного агенства автомобільних доріг України "Укравтодор" Антонюка О.В. стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва Чех Наталії Анатоліївни.
 • За зверненням голови АО "ГОловань і Партнери" , ПАТ "Страхова компанія" АХА Страхування" Голованя І.В. стосовно суддів апеляційного суду Донецької області Краснощокової Наталії Степанівни, Могутової Наталії Григоріївни, Безрученко Юлії Олександрівни.
 • За зверненням Ілінського Л.П. стосовно судді Тернопільського місьрайонного суду Тернопільської області Холяви Олега Ігоровича.
 • За зверненням представника профспілки "Влада належить народу" Ричко Г.І. стосовно судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетроської області Биканова Івана Романовича.
 • За зверненням Подригулі О.С. стосовно судді господарського суду Волинської області Шума Миколи Сергійовича, суддів Рівненського апеляційного господарського суду Петухова Михайла Георгійовича, Гулової Антоніни Григорівни, Юрчука Михайла Івановича, Сініциної Лариси Михайлівни, Олексюк Ганни Євгеніївни, Тимошенка Олега Михайловича, Мамченко Юлії Андріївни, Огородніка Костянтина Михайловича.
 • За зверненням Тимченко Н.П. стосовно судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області Овдієнко Катерини Миколаївни (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 788-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням).
 • За зверненням Карпенко Т.А. стосовно судді Комсомольського районного суду міста Херсона Іванцової Наталії Костянтинівни.
 • За зверненнями представника ПрАТ "Страхова компанія ЕККО Смоловика М.С. стосовно судді господарського суду міста Києва Якименка Миколи Миколайовича.
 • За зверненням Гук У.С. стосовно судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області Пака Володимира Михайловича.
 • За зверненнями Руденко Н.О. стосовно судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Мороза Віктора Павловича.
 • За зверненнями підсудного Плачкова О.В. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Шелестова Кирила Олександровича.
 • За зверненням представника ТОВ "Електронний Світ України" Гузікова В.В. стосовно суддів господарського суду міста Києва Мандриченка Олександра Володимировича, Коткова Олександра Васильовича, Якименка Миколи Миколайовича, суддів Київського апеляційного господарського суду Рєпіної Лідії Олександрівни, Суліми Владислава Володимировича, Тарасенко Кароліни Віталіївни.
 • За зверненням Дикусової А.М. стосовно суддів апеляційного суду Донецької області Бєдєлєва Сергія Івановича, Преснякової (Ємель'янової) Анжеліки Анатоліївни, Меленчука Василя Сергійовича (Постановою Верховної Ради України від 12.11.2015 № 788-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Возруда М.А. стосовно судді Харківського апеляційного адміністративного суду Калиновського Віталія Анатолійовича.
 • За зверненням ФОП Дроздової Л.Є. стосовно судді господарського суду Харківської області Прохорова Сергія Анатолійовича.
 • За зверненням Гальченко О.В. стосовно суддів апеляційного суду Миколаївської області Кутової Тетяни Знаменівни, Ямкової Оксани Олександрівни, Крамаренко Тетяни Володимирівни.
 • За зверненням Міщенка А.Я. стосовно судді Одеського окружного адміністративного суду Корой Світлани Миколаївни.
 • За зверненням представника ТОВ "Триго" Корінь Т.О. стосовно судді господарського суду міста Києва Ващенко Тетяни Миколаївни.
 • За зверненням Лопатіна Г.В., представника Сухоцької М.Б., стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Чередніченко Наталії Петрівни.
 • За зверненням начальника комунальної установи Білоцерківської міської ради "Інспекція з благоустрою міста Біла Церква" Ілляшенка В.М. стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Мельничука Юрія Володимировича.
 • За зверненням Юдіна С.В. стосовно судді Чугуївського міського суду Харківської області Гуменного Зіновія Івановича.
 • За зверненнями Статюхи В.О. стосовно судді Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Старжинської Ольги Євгенівни.
 • За зверненнями Кийка С.О. стосовно суддів Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Башмакова Євгена Анатолійовича та Трещова Вадима Васильовича.
 • За зверненням головного редактора інтернет видання ТОВ «Під прицілом» Циплюк Ю. стосовно суддів Луцького міськрайонного суду Волинської області Ющука Олега Сергійовича, Артиша Ярослава Даниловича, Івасюти Лоліти Володимирівни.
 • За зверненнями голови будинкового комітету Гаркоти С.В. стосовно судді Львівського апеляційного господарського суду Матущака Олега Івановича, Дубник Оксани Петрівни, Скрипчук Оксани Степанівни.
 • За зверненнями представника ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» Святогора О.А. стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва Шулежка Віктора Петровича.
 • За зверненнями громадського захисника Тищенко Г.В. та Тищенка С.М. стосовно судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Куценка Олександра Володимировича.
 • За зверненнями голови Мічуди І.В. та секретаря Солімчука А.М. ГО «Люстраційний комітет Рівненської області» стосовно суддів апеляційного суду Рівненської області Іващука Володимира Ярославовича, Маринича В’ячеслава Карповича, Міщенко Ольги Андрониківни.
 • За зверненням Федорчука Є.О. стосовно суддів Балтського районного суду Одеської області Бодашко Людмили Іванівни, Наумчака Леоніда Івановича, Ільніцької Ксенії Миколаївни.
 • За зверненням голови правління ПАТ «Укратоменергобуд» Штогріна В.А. стосовно судді господарського суду міста Києва Дупляк (Ониськів) Олесі Михайлівни.
 • За зверненням Стояновського В.В. стосовно судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Тарасенка Олександра Вікторовича.
 • За зверненнями Швачка О.В. стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Зарицької Юлії Леонтіївни.
 • За зверненням Половинки М.Є. стосовно судді Придніпровського районного суду міста Черкаси Колоди Лариси Дмитрівни.
 • За зверненням Чуприни В.М. стосовно судді Кам'янського районного суду Черкаської області Романової Наталії Григорівни.
 • За зверненням Юревича В.В. стосовно судді Тульчинського районного суду Вінницької області Ковганича Сергія Володимировича.
 • За зверненнями Прищепи О.В. стосовно судді Малиновського районного суду міста Одеси Передерка Дмитра Петровича.
 • За зверненнями Чижишина І.Я. стосовно суддів апеляційного суду Тернопільської області Міщія Олександра Ярославовича, Бершадської Галини Василівни, Сташківа Богдана Івановича, Ткача Зеновія Євгеновича, Костіва Олександра Зіновійовича, Кузьми Романа Миколайовича.
Перейти на початок