Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 31 січня 2012 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 31 січня 2012 року в залі № 404 на четвертому поверсі в приміщенні Комісії, що розташоване за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 120-А.

Початок засідання о 10 годині 00 хвилин. Розгляд питань на засіданні проводитиметься відповідно до порядку денного


Порядок денний

І.      Про формування тесту та вибір практичного завдання для складання суддями кваліфікаційного іспиту в зв’язку з вирішенням питання про їх переведення на роботу на посаді судді до суду іншої юрисдикції.

ІІ.      Про затвердження складів екзаменаційних комісії для перевірки практичних завдань суддів, виконаних під час складання кваліфікаційного іспиту.

III.      Розгляд питання про рекомендування суддів, обраних безстроково, для переведення до іншого суду:

1. кандидата на посаду судді Вищого адміністративного суду України Масло Інни Валентинівни
2. кандидата на посаду судді апеляційного суду Житомирської області Мокрецького Віктора Івановича
3. кандидата на посаду судді апеляційного суду Житомирської області Потапову Тетяну Миколаївну
4. кандидата на посаду судді апеляційного суду Сумської області Яременка Геннадія Миколайовича
5. кандидата на посаду судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Шлай Ангеліну Вікторівну
6. кандидата на посаду судді Харківського апеляційного адміністративного суду Присяжнюк Оксани Василівни
7. кандидата на посаду судді Львівського апеляційного господарського суду Довгої Ольги Іванівни

IV.      Розгляд питання про рекомендування суддів для обрання безстроково:

1. кандидата на посаду судді Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим Любинецького Миколу Володимировича

V.      Розгляд матеріалів про рекомендування суддів для переведення до іншого суду того ж рівня і юрисдикції в межах п'ятирічного строку:

1. кандидата на посаду судді Київського районного суду міста Донецька Чальцевої Тетяни Володимирівни
2. кандидата на посаду судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим Григор'євської Інесси Вікторівни
3. кандидата на посаду судді Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Борісенка Євгенія Валентиновича
4. кандидата на посаду судді Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Климової Ганни Михайлівни
5. кандидата на посаду судді Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Павлюкової Ольги Володимирівни
6. кандидата на посаду судді Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Радькової Ірини Вікторівни
7. кандидата на посаду судді Центрального районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Федоренко Евеліни Робертівни
8. кандидата на посаду судді Печерського районного суду міста Києва Дубановської Ірини Дмитрівни

VI.      Вирішення питання щодо надання кандидатам на посаду судді вперше рекомендацій про призначення на посади суддів загальних судів:

1. Демидової Світлани Олександрівни на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська.
2. Тріски Андрія Івановича на посаду судді Садгірського районного суду міста Чернівці.

VII.      Розгляд питання про рекомендування суддів, обраних безстроково, для переведення до суду іншої спеціалізації:

1. кандидата на посаду судді Львівського апеляційного адміністративного суду Левицьку Наталію Георгіївну
2. кандидата на посаду судді Львівського апеляційного адміністративного суду Чулупа Олександра Степановича
3. кандидата на посаду судді Харківського апеляційного господарського суду Гетьмана Руслана Анатолійовича

VIII.      Розгляд матеріалів про рекомендування суддів для переведення до іншого суду іншої юрисдикції в межах п'ятирічного строку:

1. кандидата на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси Івченка Віталія Борисовича
2. кандидата на посаду судді господарського суду Донецької області Савченко Світлани Віталіївни
3. кандидата на посаду судді господарського суду Донецької області Фурсової Світлани Миколаївни
4. кандидата на посаду судді господарського суду міста Севастополя Лотової Юлії Василівни


Додаток до порядку денного

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

І.      I. Розгляд питання про рекомендування суддів для обрання безстроково:

1. кандидата на посаду судді Вінницького апеляційного адміністративного суду Гонтарука Віктора Миколайовича
2. кандидата на посаду судді Вінницького апеляційного адміністративного суду Сапальової Тетяни Валентинівни
3. кандидата на посаду судді Вінницького апеляційного адміністративного суду Сторчака Володимира Юрійовича

Перейти на початок