Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 20 грудня 2011 року (частина 2)

Порядок денний (продовження)

Початок засідання о 10 год. 00 хв.
(засідання проводиться без виклику осіб)

Розгляд питань про притягнення до дисциплінарної відповідальності:

226. Окрема ухвала апеляційного суду Запорізької області на дії судді Шевченківського районного суду м. Запоріжжя Голубкової Марини Анатоліївни.
227. За зверненням Крук Л.О., Крука М.О. на дії судді Рівненського міського суду Рівненської області Діонісьєвої Наталії Миколаївни.
228. За зверненням Владическу С.П. на дії судді Біляївського районного суду Одеської області Мельничук Ніни Ігнатіївни.
229. За зверненням заступника прокурора Донецької області М.Мичко на дії судді Калінінського районного суду м. Донецька Токарєвої Наталії Миколаївни.
230. За зверненням Саінчука О.М. на дії судді Окружного адміністративного суду м. Києва Бояринцевої Марини Анатоліївни.
231. За зверненням Сая В.О. на дії судді Печерського районного суду м. Києва Остапчук Тетяни Володимирівни.
232. За зверненням Трушиної О.Т. на дії судді Червоноградського міського суду Львівської області Мелешка Степана Івановича.
233. За зверненням Народного депутата України Веревського А.М. на дії судді господарського суду Одеської області Меденцева Павла Анатолійовича.
234. За зверненням Головіної Е.Б., Храповицького С.А. на дії судді Голосіївського районного суду м. Києва Шевченко Тетяни Миколаївни.
235. За зверненням Безрук О.С. на дії судді Орджонікідзевського районного суду м. Харкова Зябрової Оксани Геннадіївни.
236. За зверненням Тарасюка Ю.Г. на дії судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим Ковальова Олександра Володимировича.
237. За зверненням Дорошко О.Є. на дії судді апеляційного суду Харківської області Курила Олександра Миколайовича.
238. За зверненням Діасамідзе Е.Д. на дії судді Київського районного суду м. Харкова Садовського Костянтина Сергійовича.
239. За зверненням Власової М.Л. на дії судді Комінтернівського районного суду Одеської області Доброва Павла Володимировича.
240. За зверненням Ашмянцевої Л.Г. на дії суддів Одеського апеляційного адміністративного суду Турецької Ірини Олександрівни, Стас Любові Василівни, Косцової Ірини Петрівни.
241. За зверненням Бутіна І.М. на дії судді Жовтневого районного судум. Маріуполя Донецької області Васильченко Олени Григорівни.
242. За зверненням директора ТОВ “Прок Трейд” Зеленської А.А. на дії судді господарського суду Донецької області Величко Наталії Вікторівни.
243. За зверненням директора ТОВ “Мега Лінк” Проскуріна О.Є. на дії судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Павловського Дмитра Павловича.
244. За зверненням Народного депутата України Чечетова М.В. щодо листа голови громадської організації «Асоціація самоврядних ринків України» В.Чванової на дії судді Львівського окружного адміністративного суду Тертичного Віталія Григоровича, на дії судді Львівського апеляційного господарського суду Тупицького Олександра Миколайовичу, на дії судді господарського суду Львівської області Костів Тетяни Сергіївни.
245. За зверненням Марюшина С.П., Марюшина І.П. на дії судді Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим Кошелєва Василя Івановича.
246. За зверненням Марюшина С.П., Марюшина І.П. на дії судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим Короткової Любові Михайлівни.
247. За зверненням Якухна Д.С. на дії судді Київського районного суду м. Одеси Іванчука Вадима Миколайовича.
248. За зверненням Петрука О.В., Яремчука Ю.В. на дії судді Калинівського районного суду Вінницької області Аліменка Юрія Олександровича.
249. За зверненням Федька М.Г. на дії судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області Лохматової Олени Андріївни.
250. За зверненням Кушніренко Є.Л. на дії судді Вишгородського районного суду Київської області Купрієнка Сергія Ісаковича.
251. За зверненням Сідєльнікова А.В. на дії судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим Берещанського Юрія Віталійовича.
252. За зверненням представника ПАТ “УкрСиббанк” Гримайла Н.Р. на дії судді Барського районного суду Вінницької області Бурденюка Сергія Івановича.
253. За зверненням Ткачевої О.С. на дії судді Новозаводського районного суду м. Чернігова Ченцової Світлани Миколаївни.
254. За зверненням Криворотько І.Ю. на дії суддів Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Мороки Сергія Михайловича, Пшеничного Ігоря Анатолійовича, Богомолової Лариси Вікторівни.
255. За зверненням прокурора Хорольського району Полтавської області Горобця О.М. на дії судді Хорольського районного суду Полтавської області Личковахи Олександра Олександровича.
256. За зверненням Бомчука В.М. та інших на дії судді Луганського окружного адміністративного суду Ковальової Тетяни Іванівни.
257. За зверненням Шевченка Л.В. на дії суддів апеляційного суду Автономної Республіки Крим Дячок Валентини Олексіївни, Гриценка Юрія Федоровича.
258. За зверненням в.о. прокурора Херсонської області Бубенщикова В. на дії судді Суворовського районного суду м. Херсона Зубова Олександра Сергійовича.
259. За зверненням Зозулі Н.В. на дії судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Голуб Алли Вікторівни.
260. За зверненням Ісакова В.А. на дії судді Свердловського міського суду Луганської області Бабенко Світлани Шотівни.
261. За зверненням представника ПАТ “УкрСиббанк” Гримайла Н.Р. на дії судді Піщанського районного суду Вінницької області Гринишиної Анжели Анатоліївни.
262. За зверненням Акілова Є.А. на дії суддів Донецького апеляційного адміністративного суду Ханової Раїси Федорівни, Яковенка Миколи Миколайовича, Гайдара Андрія Володимировича.
263. За зверненням Гудими М.В. на дії судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Бориславського В'ячеслава Миколайовича.
264. За зверненням Народного депутата України Грача Л.І. на дії судді Центрального районного суду м. Сімферополя Іванова Сергія Сергійовича.
265. За зверненням Стеценко М.М. на дії судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області Мельничика Юрія Стефановича.
266. За зверненням Тарана Ю.М. на дії судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Шелестова Кирила Олександровича.
267. За зверненням представника АТ Страхової компанії “Металург” Баркова В.О. на дії судді Шевченківського районного суду м. Запоріжжя Дацюк Ольги Ігорівни.
268. За зверненням працівників КП “Київський птахокомбінат” на дії судді Дарницького районного суду м. Києва Парамонова Михайла Леонідовича.
269. За зверненням Польського С.В. на дії судді Ровеньківського міського суду Луганської області Ладиченка Сергія Володимировича.
270. За зверненням Філіппової Н.О. на дії судді Новотроїцького районного суду Херсонської області Марківського Олександра Васильовича.
271. За зверненням прокурора Запорізької області Павлова В. на дії судді Якимівського районного суду Запорізької області Куценка Олега Олександровича.
272. За зверненням Євтушенка Р.М. на дії судді Гагарінського районного суду м. Севастополя Євдокімової Ірини Арсентіївни.
273. За зверненням Горожанкіна О.О. на дії судді Центрального районного суду м. Сімферополя Андрєєвої Ольги Миколаївни.
274. За зверненням Олішевського В.А. на дії судді Франківського районного суду м. Львова Онишкевича Тараса Володимировича.
275. За зверненням представника ПАТ “УкрСиббанк” Гримайла Н.Р. на дії судді апеляційного суду Вінницької області Денишенко Тамари Олександрівни.
276. За зверненням Троїцького Є.В. на дії судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Маймура Фелікса Федоровича.
277. За зверненням Половко С.М. на дії суддів апеляційного суду Закарпатської області Лізанця Петра Михайловича, Симаченко Лілії Іванівни, Дідика Василя Михайловича.
278. За зверненням Пушкарьова С.М. на дії судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Микуляка Павла Павловича.
279. За зверненням Поляка А.І. на дії судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Івашковича Ігоря Івановича.
280. За зверненням Пономарьова М.В. на дії судді Кіровоградського окружного адміністративного суду Кармазіної Тетяни Миколаївни.
281. За зверненням Благодатських М.О. на дії судді Дзержинського районного суду м. Харькова Федосенка Валерія Валентиновича.
282. За зверненням Кравець О.І. на дії судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Воробйова Андрія Володимировича.
283. За зверненням Шевченко А.О. на дії суддів апеляційного суду Сумської області Олійника Володимира Борисовича, Барсая Віктора Миколайовича.
284. За зверненням Москаленка С.В. на дії судді господарського суду Донецької області Сковородіної Олени Миколаївни.
285. За зверненням Делі-Іванової Є.Ф. на дії судді Тарутинського районного суду Одеської області Кравця Юліана Івановича.
286. За зверненням Ємельянова Г.М. на дії судді Тарутинського районного суду Одеської області Кравця Юліана Івановича.
287. За зверненням голови правління АТ “БМ Банк” Ломаковича В.А. на дії судді господарського суду Івано-Франківської області Шкіндера Павла Анатолійовича.
288. За зверненням Народного депутата України Кармазіна Ю.А. за скаргою Хуторенка І.С. на дії судді Чугуївського міського суду Харківської області Карімова Ігоря Валерійовича.
289. За зверненням Георгадзе А.Ш. на дії судді апеляційного суду м. Києва Вовченка Віталія Миколайовича.
290. За зверненням Гончаренко Г.П. на дії судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Гукаленка Олександра Олеговича.
291. За зверненням Рибака Л.М. на дії судді Бершадського районного суду Вінницької області Куйбіди Анатолія Івановича.
292. За зверненням Кирси І.С. на дії судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Поліщука Ростислава Анатолійовича.
293. За зверненням Народного депутата України Савченка І.В. на дії судді Фастівського міськрайонного суду Київської області Соловей Галини Всеволодівни.
294. За зверненням Лопаткіна С.С. на дії судді Святошинського районного суду м. Києва Чалої Алли Петрівни.
295. За зверненням в.о. прокурора Запорізької області Поповича О.В. на дії судді Якимівського районного суду Запорізької області Федорець Світлани Володимирівни.
296. За зверненням Крат І.М. на дії судді Кобеляцького районного суду Полтавської області Голубченка Віктора Львовича.
297. За зверненням Сутуги О.П. на дії суддів апеляційного суду Полтавської області Буленка Олександра Олексійовича, Омельченко Людмили Миколаївни, Триголова Вадима Миколайовича.
298. За зверненням Фесенка А.Л. на дії судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Діденка Сергія Олександровича.
299. За зверненням Паладій Т.В. на дії судді Братського районного суду Миколаївської області Губанової Валентини Миколаївни.
300. За зверненням Неділька В.А. на дії судді Орджонікідзевського районного суду м. Харкова Матвієвської Ганни В'ячеславівни.
301. За зверненням начальника управління ПФУ в Комінтернівському районі м. Харкова Головіної Н.В. на дії судді Московського районного суду м. Харкова Майстренка Олександра Миколайовича.
302. За зверненням Дем'яненка О.П. на дії судді Свердловського міського суду Луганської області Бабенко Світлани Шотівни.
303. За зверненням Гаврилової І.В. на дії судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Комплєктової Тетяни Олександрівни.
304. За зверненням Кирси І.С. на дії судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Рибакової Валерії Віталіївни.
305. За колективним зверненням ВГО “Обєднання Богдана Хмельницького” на дії судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим Ковальова Олександра Володимировича.
306. За зверненням Коробки А.Б. на дії судді Московського районного суду м. Харкова Погасій Ольги Федорівни.
307. За зверненням Кодунова М.Л. на дії судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Гладій Людмили Миколаївни.
308. За зверненням Волосенка В.І. на дії судді Закарпатського окружного адміністративного суду Гаврилка Сергія Євгеновича.
309. За зверненням Пономарьової А.В. на дії судді Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Хардіної Оксани Петрівни.
310. За зверненням Ціцірської О.В. на дії суддів апеляційного суду Черкаської області Пальонного Володимира Сергійовича, Сіренка Юрія Володимировича, Нерушак Лариси Вікторівни.
311. За зверненням Костінова К.Л. на дії судді Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Дурасової Юлії Володимирівни.
312. За зверненням Ткач О.І. на дії судді господарського суду м. Києва Катрич Валентини Сергіївни.
313. За зверненням Колесник Н.Г. на дії суддів апеляційного суду м. Києва Антоненко Наталії Олександрівни, Волкової Любові Олександрівни, Вербової Ірини Михайлівни, Гончара Віталія Петровича, Закропивного Олександра Васильовича, Лесько Алли Олексіївни, Мараєвої Наталії Євгенівни, Немировської Олени Віленівни, Пікуль Антоніни Адольфівни, Слободянюк Світлани Василівни, Усика Григорія Івановича.
314. За зверненням Седова О.О. на дії судді Вільнянського районного суду Запорізької області Кофанова Андрія Валентиновича.
315. За зверненням Ключ Д.Г. на дії судді Залізничного районного суду м. Сімферополя Уржумової Наталії Валеріївни.
316. За зверненням прокурора Львівської області Ковбасюка В. на дії судді апеляційного суду Львівської області Валько Наталії Михайлівни.
317. За зверненням Воскобойнікова І.Г. на дії судді Алчевського міського суду Луганської області Вискребенцева Леоніда Борисовича.
318. За зверненням Попеску С.В. на дії судді Зіньківського районного суду Полтавської області Должко Сергія Ростиславовича.
319. За зверненням Попова А.І. на дії судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області Волошиної Наталії Леонідівни.
320. За зверненням Хамули О.Р. на дії судді Сокальського районного суду Львівської області Пахута Сергія Олександровича.
321. За зверненням Чіркова І.А. на дії суддів Іллічівського міського суду Одеської області Пушкарського Дмитра Вікторовича, Ледньової Тетяни Василівни.
322. За зверненням Дмитруся М.М. на дії судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Горейко Марії Дмитрівни.
323. За зверненням Сміщука С.Л. на дії судді Залізничного районного суду м. Львова Грищука Володимира Олександровича.
324. За зверненням Свинаренка С.М. на дії судді Зарічного районного суду м. Суми Шершака Миколи Івановича.
325. За зверненням голови селянського фермерського господарства “Людвігсталь” Будніка А.І. на дії суддів господарського суду Донецької області Марченко Оксани Анатоліївни, Лейби Максима Олександровича, Риженко Тетяни Миколаївни.
326. За зверненням Денисенко Т.Д. на дії судді Броварського міськрайонного суду Київської області Білик Ганни Олексіївни.
327. За зверненням Романюка С.Д. на дії судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Баличевої Марини Борисівни.
328. За зверненням Добровольського О.В. на дії судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Гончарука Василя Миколайовича.
329. За зверненням Левицького В.О. на дії судді Балтського районного суду Одеської області Мясківської Ірини Миколаївни.
330. За зверненням Бродської А.А. на дії судді апеляційного суду Київської області Миколюка Олександра Володимировича.
331. За зверненням Гочевої Л.В. на дії судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Донцова Дениса Юрійовича.
332. За зверненням Лисенко І.П. на дії судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Толкаченка Олександра Олександровича.
333. За зверненням Матвієць Г.А. на дії суддів Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Редько Олександра Васильовича, Васильцова Олега Володимировича.
334. За зверненням Яремко З.М. на дії судді Борщівського районного суду Тернопільської області Денисової Тамари Степанівни.
335. За зверненням Грищенка В.В. на дії суддів апеляційного суду Дніпропетровської області Максюти Жанни Іванівни, Осіяна Олексія Миколайовича, Костюченко Надії Євгенівни.
336. Окрема ухвала судової колегії апеляційного суду Харківської області на дії судді Харківського районного суду Харківської області Савченка Григорія Миколайовича.
337. За зверненням Ковби В.В. на дії судді Житомирського районного суду Житомирської області Єзерської Інни Володимирівни.
338. За зверненням Чибукова О.Л. на дії судді Малиновського районного суду м. Одеси Жуган Любові Володимирівни.
339. За зверненням Олейнікової В.О. на дії судді Московського районного суду м. Харкова Майстренка Олександра Миколайовича.
340. За зверненням Літвінцева В.О. на дії судді Нахімовського районного суду м. Севастополя Бугаєнко Олени Анатоліївни.
341. За зверненням Свиди В.Р. на дії судді Жидачівського районного суду Львівської області Цюмрака Миколи Даниловича.
342. За зверненням Толстової Н.А. на дії судді Комсомольського районного суду м. Херсона Стамбули Наталії Володимирівни.
343. За зверненням Грицал Т.І. та інших на дії судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Вдовичинського Анатолія Вікентійовича.
344. За зверненням Гаценка Б.Д. на дії судді Комсомольського районного суду м. Херсона Котьо Ірини Василівни.
345. За зверненням Андрєєвої Т.В. на дії судді Ковпаківського районного суду м. Суми Кондратенко Миколи Вікторовича.
346. За зверненням Майорової М.С. на дії судді Кіровського районного суду м. Донецька Анісімової Наталії Дмитрівни.
347. За зверненням Пілецької С.М. на дії судді Комсомольського районного суду м. Херсона Скорика Сергія Анатолійовича.
348. За зверненням Шевченка О.А. на дії судді Харківського районного суду Харківської області Ільїної Ганни Іванівни.
349. За зверненням Шапран Ж.В. на дії судді Суворовського районного суду м. Херсона Гонтара Дмитра Олександровича.
350. За зверненням Стадницького М.В. на дії судді Кам'янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай Іванни Анатоліївни.
351. За зверненням Артеменка І.О. на дії судді Оболонського районного суду м. Києва Майбоженко Анни Миколаївни, судді апеляційного суду м. Києва Стрижеуса Анатолія Миколайовича
352. За зверненням Лисак А.І. на дії судді Жовтневого районного суду м. Луганська Рябухи Юрія Володимировича.
353. За зверненням Мунтяна Т.І. на дії судді Заводського районного суду суду Марченко Нінель Валеріївни.
354. За зверненням Лагойди О.О., Трикур Г.Ю. на дії судді Берегівського районного суду Закарпатської області Фейір Олександра Олександровича.
355. За зверненням Соломахіна В.Д. на дії судді Будьонівського районного суду міста Донецька Назарцевої Віри Олексіївни.
356. За зверненням Гвоздецького С.О. на дії судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Шабанова Андрія Миколайовича.
357. За зверненням Кашпрука П.Р. на дії судді Новокаховського міського суду Херсонської області Матвєєвої Наталії Василівни.
358. За зверненням Вербного В.С. на дії судді Селидівського міського суду Донецької області Черкова Володимира Геннадійовича.
359. За зверненням Подвезько Л.Ф. на дії судді Фрунзенського районного суду міста Харкова Горпинич Ольги Вадимівни.
360. За зверненням директора ПП “Амбікс” Мяснікової А.Є. на дії судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Придачука Олега Андрійовича.
361. За зверненням Романенко Г.М. на дії судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Ткаченко Наталії Василівни.
362. За зверненням Кравчук Т.В. на дії судді Іванківського районного суду Київської області Яковенко Валентини Степанівни.
363. За скаргою Косигіна І.Ф., Косигін В.М. на дії судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Жигуліна Сергія Миколайовича.
364. За скаргою Подлінєва О.Л. на дії судді Одеського апеляційного адміністративного суду Стас Любові Василівни.
365. За скаргою Сюльдіна В.В. на дії судді Одеського апеляційного адміністративного суду Стас Любові Василівни.
366. За скаргою Лук'яненка В.О. на дії судді Ленінського районного суду м. Донецька Трофименко Лариси Романівни.
367. За зверненням Котельчука М.Т. на дії судді судді Святошинського районного суду м. Києва Троян Наталії Миколаївни.
368. За скаргою Неїлик Г.М. щодо неправомірних дій судді Галицького районного суду м. Львова Олексієнко Марії Юліанівни.
369. За зверненням Волинець Н.Е. щодо неправомірних дій судді Голосіївського районного суду м. Києва Новака Андрія Васильвича.
370. За зверненням Державної служби фінансового моніторингу України щодо неправомірних дій судді Голосіївського районного суду м. Києва Бондаренко Галини Вікторівни.
371. За зверненням Курдюкова Є.В. на дії судді Керченського міського суду Автономної республіки Крим Кузьміної Олени Миколаївни
372. За зверненням Станової М.В. на дії судді Ленінського районного суду міста Донецька Хмельницької Людмили Іллінічни. .
373. За зверненням представника ЗАО “КВКЗ”Бахчисарай” Кузьменко В. на дії суддів Апеляційного суду АР Крим Летягіної Ольги Вікторівни, Іващенко Валентини Володимирівни, Хмарук Наталі Сергіївни.
374. За зверненням Пічко В.О. на дії судді Львівського апеляційного адміністративного суду Онишкевича Тараса Володимировича.
375. За зверненням Несинова О.М. на дії судді Самарського районного суду м.Дніпропетровська Сухорукова Андрія Олексійовича.
376. За зверненням Герасимовича О.М. на дії суддів Іллічівського міського суду Одеської області Семенова Олега Анатолійовича, Максимович Галини Василівни, Ледньової Тетяни Василівнита суддів Одеського апеляційного адміністративного суду Потапчука Вячеслава Олексійовича, Коваля Марата Петровича, Семенюка Геннадія Васильовича.
377. За зверненням Кулага В.Ю. на дії судді Приморського районного суду м.Одеси Нікітіної Світлани Йосипівни.
378. За зверненням Падури М.І. на дії судді Яворівського районного суду Львівської області Теслі Богдана Івановича.
379. За зверненням Хлібкевича В.Я. на дії судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області Струтинського Руслана Романовича.
380. За зверненням арбітражного керуючого Срібного І.В. на дії суддіЛенінського районного суду міста Полтави Новака Юрія Дмитровича.
381. За зверненням Горбач С.Ф. на дії суддівОдеського апеляційного господарського суду Лашина Владислава Вячеславовича, Єрмілова Григорія Анатолійовича, Воронюка Олександра Леонідовича.
382. За зверненням Гавриша В.П. на дії суддівЛенінського районного суду м.Запоріжжя Махібороди Ніни Олександрівни, Козлової Наталії Юріївни .
383. За зверненням Нікуліна В.Г. на дії суддіКаховського міськрайонного суду Херсонської області Валігурської Людмили Василівни.
384. За зверненням Сухроменади Н.А. на дії судді Трускавецького міського суду Львівської області Рибачука Андрія Івановича.
385. За зверненням арбітражного керуючого Одокієнко Р.О.на дії судді Первомайського міськрайонного суду Харківської області Босняка Михайла Михайловича.
386. За зверненням Неділька В.Г. на дії суддіапеляційного суду Херсонської області Полікарпової Ольги Миколаївни.
387. За зверненням Ляшук Т.Б. на дії суддіПершотравневого районного суду м. Чернівці Скуляка Ігоря Анатолійовича.
388. За зверненням заступника прокурора Донецької області М. Мичка на дії судді Червоногвардійського районного суду м. Макіївки Донецької області Маркєлова Р.І.
389. За зверненням Гончар Л.В. на дії судді сапеляційного суду м. Києва Лапчевської О.Ф.
390. За зверненням Заіки П.Я. на дії судді Харківського районного суду Харківської області СавченкаГ.М.
391. За зверненням Вилєнка О.О. на дії судді Кам'янобрідського районного суду Луганської області БойкоН.В.
392. За зверненням Богданова О.В. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Домусчі Л.В.
393. За зверненням Дзяткевича В.А. на дії судді Каланчацького районного суду Херсонської області Ковальчук О.В.
394. За зверненням Білоус В.В. на дії судді Рівненського міського суду Діонісьєвої Н.М.
395. За зверненням Совенко О.І. на дії судді Індустріального районного суду м. Дніпропетровська МорозаВ.П.
396. За зверненням Шейка Р.В. на дії судді Фрунзенського районного суду м. Харкова Алфьорової Т.М.
397. За зверненням Григорьєвої В.М. на дії суддів апеляційного суду Харківської області Щебетун Л.М., Глініна Б.В., Гук В.В.
398. За зверненням Фуклєва В.А. на дії судді Херсонського окружного адміністративного суду Ковбій О.В.
399. За зверненням Антонова А.С. на дії судді Тернівського районного суду м. Кривого Рогу ДеміденкаЮ.Ю.
400. За зверненням представника ТОВ “ХАДО-Холдінг” Ланьшина С.В. на дії судді господарського суду м. Києва Гумеги О.В.
401. За зверненням Народного депутата України Кармазіна Ю.М. та скаргою Ковтуна К.М. на дії судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Геєнка М.Г.
402. За зверненням Боженка О.А. на дії судді Єнакіївського міського суду Донецької області Карякіна О.О.
403. За зверненням Шевчука Д.С. на дії суддів Замостянського районного суду м. Вінниці Воробйова В.В., Луценко Л.М.
404. За зверненням арбітражного керуючого Шмаля В.Г. на дії суддів Дніпропетровського апеляційного господарського суду Швеця В.В., Павловського П.П., Чус О.В.
405. За зверненням Бурлаки О.М. на дії судді апеляційного суду Луганської області Дмітрієвої Л.Д.
406. За зверненням Мажари О.К., Мажари С.Ф. на дії судді Херсонського окружного адміністративного суду Ковбій О.В.
407. За зверненням Каменевої Н.М. на дії судді Артемівського міського суду Донецької області МединцевоїН.М.
408. За зверненням в.о. прокурора Миколаївської області С. Погорєлова на дії судді Березнегуватського районного суду Миколаївської області Молчанова О.Г.
409. За зверненням Погорілої Т.В. на дії судді Дніпровського районного суду м. Києва Антипової Л.О.
410. За зверненням Косолапа О.В. на дії судді Марганецького міського суду Дніпропетровської області Тананайської Ю.А.
411. За зверненням Бейдика В.Г. на дії судді Ленінського районного суду Дніпропетровської області Приходченко О.С., Остапенко Н.Г., Дьоміна О.Л.
412. За зверненням Чебанової Л.І. на дії судді Ленінського районного суду м. Севастополя Фисюк О.І.
413. За зверненням Воздвиженської Т.С.. Свіріна В.А., Станчева І.І., Хачикьяна В.Б. на дії судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Донцова Д.Ю.
414. За зверненням Юзефовича А.О. на дії судді Оболонського районного суду м.Києва Васалатія К.А.
415. За зверненням Бродського Є.Ю. на дії судді Голосіївського районного суду м. Києва Шумко А.В.
416. За зверненням Малофєєвої Л.О. на дії судді Судакського міського суду АР Крим Іоненко Т.І.
417. За зверненням голови Київської облдержадміністрації Присяжнюка А.Й. на дії судді Бородянського районного суду Київської області УнятицькогоД.Є., судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Гапоненко А.П., судді Броварського міськрайонного суду Київської області Маценко Н.П., суддів Вишгородського районного суду Київської області Підкурганного В.В., Скарлат О.І., суддів Кагарлицького районного суду Київської області Іванюти Т.Є., Закаблука О.В., судді Макарівського районного суду Київської області Дзюби Н.М., голови Рокитнянського районного суду Київської області Литвин О.В. та судді цього суду Нечепоренко Л.М., судді Таращанського районного суду Київської області БабоїдО.М., суддів Фастівського міськрайонного суду Київської області БарткоВ.М., Баймової Л.П., судді Славутицького міського суду Київської області Малишенко Т.О.
418. За зверненням Манчура З.М. на дії судді Червоноградського міського суду Львівської області Рака Л.С.
419. За зверненням Волкова Д.Ф. на дії судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Решетніка М.О.
420. За зверненням Луговської О.В. на дії судді Чугуївського міського суду Харківської області КовригінаО.С.
421. За зверненням Дедешко Т.В. на дії судді Компаніївського районного суду Кіровоградської області Мумиги І.М.
422. За зверненням голови Комінтернівської селищної ради Комінтернівського району Одеської області Калашнікова А.В. на дії судді апеляційного суду Одеської області Федорової А.Є.
423. За зверненням Селезньова С.М., Селезньової Л.І. на дії судді Печерського районного суду м. Києва Матійчук Г.О.
424. За зверненням Андрущенка А.І. на дії судді Новозаводського районного суду м. Чернігова Косач І.А.
425. За зверненням Тімуша О.С. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Домусчі Л.В.
426. За зверненням Панчик Т.І. на дії судді апеляційного суду м. Києва Корчевного Г.В.
427. За зверненням Красозова В.С.. Майтапова В.Є. на дії судді Ворошиловського районного суду м. Донецька Переверзевої Л.І.
428. За зверненням Юрмановича В.В. на дії Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська Спаї В.В.
429. За зверненням Доніної Л.А. на дії голови апеляційного Одеської області Луняченка А.В.
430. За зверненням Ляшенка В.І. на дії судді Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська Ткаченко І.Ю.
431. За зверненням представника ПАТ «Раййфайзен Банк Аваль» на дії судді Київського районного суду м. Полтави Яковенко Н.Л.
432. За зверненням гендиректора ТОВ «Селком» Омельченка В.А. на дії судді господарського суду Донецької області Марченко О.А.
433. За зверненням Полякової В.О. на дії судді Малиновського районного суду м. Одеси Плавича І.В.
434. За зверненням Можаєва Р.І. на дії судді Ленінського районного суду м. Дніпропетровська Митрохіна А.А.
435. За зверненням Ярмоловського М.П. на дії судді Городоцького районного суду Львівської області Шеремети Н.О.
436. За зверненням Бутова Г.Г. на дії судді Шевченківського районного суду м. Києва Голік Н.О.
437. За зверненням Шевченко В.Я. на дії судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя Махіброди Н.О.
438. За зверненням Кусьтек В.А. на дії судді Червоноградського міського суду Львівської області Рака Л.С.
439. За зверненням Руденка О.О. на дії судді Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Овчаренко Н.Г.
440. За зверненням Адодіної Є.Ю. на дії судді Петровського районного суду м. Донецька Сліщенка Ю.Г.
441. За зверненням Кравченка А.І. на дії судді Маньківського районного суду Кіровоградської області Костенка А.І.
442. За зверненням Ткаченко А.С. на дії судді Дніпровського районного суду м. Києва Астахової О.О.
443. За зверненням Вітюка В.І. на дії судді Іллінецького районного суду Вінницької області Дєдова М.С.
444. За зверненням Стюпана Д.В. на дії судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Решетніка М.О.
445. За зверненням Федотова М.Я. на дії судді Першотравневого районного суду Донецької області Трегубенка С.В.
446. За зверненням Полікарпової Л.А. на дії судді Комінтернівського районного суду м. Харкова Курганникової О.А.
447. За зверненням Гриба С.Д. на дії судді Дарницького районного суду м. Києва Колесника О.М.
448. За зверненням Козакової Л.П. на дії судді Зміївського районного суду Харківської області Овдієнка В.В.
449. За зверненням Тєрємова І.М. на дії суддів Ленінського районного суду м. Луганська Матвєйшиної О.Б., Бугери Є.В. 450. За скаргою Марченко В.О. на дії судді Богунського районного суду м. Житомира Іоннікова Валентина Миколайовича. 451. За скаргою Гладія О.В., представника ТОВ “Ас-Терра”, на дії судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Воробйової Ірини Анатоліївни. 452. За скаргою Шабельника О.Ю. на дії судді Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Адамова Ігоря Миколайовича. 453. За скаргою Путільцевої О.М. на дії судді Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області Подобєд Олени Костянтинівни. 454. За скаргою Селезньова С.М., Горицької Н.Г. стосовно судді Київського апеляційного суду Бець Олександра Вадимовича на дії, вчинені ним на посаді судді Дарницького районного суду м. Києва. 455. За скаргами Букалова Д.О. на дії судді Київського районного суду м. Донецька Андрєєвої Олени Миколаївни.

Перейти на початок