Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 18 січня 2012 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 18 січня 2012 року в залі № 404 на четвертому поверсі в приміщенні Комісії, що розташоване за адресою: м. Київ, вул. Жилянська 120-А.

Початок засідання о 10 годині 00 хвилин. Розгляд питань на засіданні проводитиметься відповідно до порядку денного.


Порядок денний

(засідання проводиться з викликом та без виклику осіб)

Розгляд питань про притягнення до дисциплінарної відповідальності:

1. За скаргою Виноградової Л.М. на дії судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Нікуліної Людмили Петрівни.

2. За скаргою Тищенко Г.Д. на дії судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Остапчика Сергія Васильовича (на даний час суддя апеляційного суду Харківської області).

3. За скаргою адвоката Рижова Сергія Євгеновича, який діє в інтересах Щербини О.М. на дії судді Святошинського районного суду міста Києва Лук’яненко Лариси Миколаївни.

4. За скаргою першого заступника прокурора Одеської області Бебеля О.О. на дії судді Одеського окружного адміністративного суду Харченко Юлії Володимирівни.

5. За скаргою Кравець В.В. на дії судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Чуприни Андрія Петровича.

6. За скаргою Івашко М.С., який діє в інтересах Ткач Лариси Вікторівни на дії судді Київського районного суду міста Одеси Реви Сергія Вікторовича.

7. За скаргою Шинкової В.В. на дії судді Кіровського районного суду міста Донецька Сидорова Євгенія Івановича.

8. За скаргою Крицького І.В. на дії судді Жовтневого районного суду міста Луганська Калашника Володимира Леонідовича.

9. За скаргою Піонтковського Г.О. на дії судді господарського суду Харківської області Швидкіна Андрія Олександровича.

10. За скаргою Братченка Р.Ю. на дії судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Квітки О.М.

11. За скаргою Ротарі І.В. на дії судді Деснянського районного суду м. Києва Вінтоняка Р.Я.

12. За скаргою Воропаєва В.Г. на дії судді господарського суду Житомирської області Лозинської І.В.

13. За скаргою Поляченко М.Ф. на дії судді Шевченківського районного суду міста Києва Ткаленко Тетяни Володимирівни.

14. За скаргою Бучко В.Ю. на дії Болехівського міського суду Івано-Франківської області Поляниці Михайла Миколайовича

15. За скаргою прокурора Дніпропетровської області Марчука Н.В на дії судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Коноваленка Максима Івановича.

16. За скаргою Корецького Л.П. на дії судді Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Філатова Костянтина Борисовича

17. За скаргою Гуртової Н.Б. на дії судді Тернівського районного суду м. Кривий Ріг Тарасенка Олександра Вікторовича

18. За скаргою Климка М.М. на дії судді Гагарінського районного суду м. Севастополя Завгородньої Людмили Миколаївни

19. Окрема ухвала Верховного Суду України та звернення голови апеляційного суду Запорізької області Городовенка В.В. на дії судді апеляційного суду Запорізької області Бочарникова Сергія Олеговича.

20. За скаргою Щербини О.О. на дії судді Арбузинського районного суду Миколаївської області Пісоцького Олега Миколайовича

21. За скаргою Лівандовського В.М. на дії голови суду Чаплинського районного суду Херсонської області Томашевського Валерія Анатолійовича

22. За скаргою Швидько Г.В. на дії Дзержинського районного суду м. Харкова Гайдук Людмили Петрівни.

23. За поданням голови Дніпровського районного суду міста Києва Хіміча В.М. на дії судді Дніпровський районний суд міста Києва Шуриги Тетяни Григорівни.

24. За зверненням Подюченко П.І. на дії судді Артемівського районного суду м. Луганська Труфанової Марини Олександрівни.

25. За зверненням заступника прокурора Дніпропетровської області Бикова В.М. на дії в.о. голови Тернівського міського суду Дніпропетровської області Фаріни Нелі Юріївни.

26. За зверненням Шматко О.М. на дії судді Балаклавського районного суду м. Севастополь Сафонова Володимира Васильовича.

27. За зверненням Білика В.В. на дії судді апеляційного суду Луганської області Лозко Юлії Петрівни.

28. За зверненням Вороб'йова О.Е. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Шенцевої Ольги Петрівни.

29. За зверненням голови апеляційного суду Кіровоградської області Медведенка Ю.С. на дії судді Ленінського районного суду м. Кіровограда Бутельської Галини Валентинівни.

30. За скаргою Яцури В.А. на дії судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Шестакової Зульфії Сабітовни.

31. За зверненням прокурора міста Севастополя Вишинського В.С. на дії судді Ленінського районного суду міста Севастполя Казакова Валентина В'ячеславовича.

32. За скаргою Дукан Ірини Адамівни на дії судді Гощанського районного суду Рівненської області Чорноус Лариси Іванівни.

33. За поданням голови апеляційного суду Кіровоградської області Медведенка Ю.С. щодо дій судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Петушкова Сергія Анатолійовича.

34. За заявою Кабанова О.Є. на дії судді Євпаторійського міського суду АР Крим Горюновоі Людмили Іванівни

35. За скаргою голови громадської правозахисної організації “Юридичний центр “Право і закон” Чечітка А.Ю. на дії судді Одеського апеляційного адміністративного суду Золотнікова Олександра Сергійовича.

36. За скаргою Скорого В.О. на дії судді Будьоннівського районного суду міста Донецька Сибірцева Віктора Петровича.

37. За скаргами Ягнича І.С., Ягнич Н.В. на дії судді Заліщицького районного суду Тернопільської області Піцик Валентини Михайлівни.

38. За скаргами Розуменка Р.Л.на дії судді Докучаєвського міського суду Донецької області Сєліна Євгенія Валерійовича.

39. За скаргою Франецького Б.Й. на дії судді Сихівського районного суду міста Львова Волоско Ірини Романівни.

40. За скаргою Горшовенка А.В. на дії судді Шевченківського районного суду м. Запоріжжя Дацюк Ольги Ігорівни.

41. За скаргою Малла А.І. на дії судді Нижньогірського районного суду АР Крим Бринді Марини Анатоліївни.

42. За скаргою Народного депутата України Кармазіна Ю.А. на дії судді апеляційного суду Миколаївської області Пісного Ігоря Миколайовича.

43. За скаргою Кульгук І.І. на дії судді господарського суду Хмельницької області Грамчука Ігоря Васильовича.

44. За скаргою Стойки Н.М. на дії судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Малюка Віталія Мирославовича.

45. За скаргою Павленко О.М. на дії судді Городищенського районного суду Черкаської області Черненка Володимира Олександровича.

46. За скаргою Колобова А.П. на дії судді Гагарінського районного суду м. Севастополя Завгородньої Людмили Миколаївни.

47. За скаргами Кисіля О.М., Петренка О.М., Мироненка О.М. на дії судді Яготинського районного суду Київської області Карповича Володимира Дмитровича.

48. За скаргою Ненка О.В. на дії суддів Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Присакаря Олександра Яковича.

49. За скаргою Фігури Ю.П. на дії судді апеляційного суду Львівської області Крайник Надії Петрівни.

50. За скаргою Іщенка О.А. на дії судді Волноваського районного суду Донецької області Гальченко Ірини Василівни.

51. За скаргою Заворотної Ю.М. на дії судді Попільнянського районного суду Житомирської області Шахрая Миколи Ігоровича.

52. За скаргою Лепейко О.І. на дії судді Керченського міського суду АР Крим Муратової Жанни Афанасіївни.

53. За скаргою Єфімова С.Є. на дії судді господарського суду Луганської області Фонової Олени Сергіївни.

54. За скаргою Любімова В.І., Любімової Л.О. на дії суддів Ленінського районний суд м. Вінниці Короля Олександра Павловича, Голота Людмили Олегівни, Дернової Вікторії Валеріївни.

54. За скаргою Савельєва Г.В. на дії суддів апеляційного суду Івано-Франківської області Бойчука Ігоря Васильовича, Соколовського Валерія Михайловича.

55. За скаргою голови ОСББ “Вікторія-А” Апчел А.П. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Шенцевої Ольги Петрівни.

56. За скаргою Бойка Р.В. на дії судді Бахчисарайського районного суду АР Крим Атаманюка Германа Степановича.

57. За скаргою Супруна Ю.О. на дії суддів Вільнянського районного суду Запорізької області Надворної Олени Сергіївни, апеляційного суду Запорізької області Симонця Олександра Івановича, Дадашевої Світлани Вячеславівни, Булейко Ольги Леонідівни.

58. За скаргою Донця М.В. на дії суддів Львівського апеляційного адміністративного суду Богаченка Сергія Івановича, Багрія Василя Миколайовича, Кушнерика Мар'яни Петровича.

59. За скаргою Франчука М.В. на дії судді Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Андрощука Євгенія Миколайовича.

60. За скаргою Ради незалежних ГО Дніпропетровщини на дії судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Макарова Миколу Олексійовича.

61. За скаргою Ляднова В.Б. на дії судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Башмакова Євгена Анатолійовича.

62. За скаргою генерального директора ТОВ “Тетра Пак” Кестутіса Сліузаса на дії суддів господарського суду м. Києва Спичака Олексія Миколайовича, Балаца Сергія Валерійовича.

63. За скаргою Кисельової К.О. на дії судді апеляційного суду АР Крим Яковенко Людмили Григорівни.

64. За скаргою Гідікова Д.Б. на дії судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Пащенко Тетяни Павлівни.

65. За скаргами Жевак Л.М. на дії судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Горбачової Юлії Вікторівни.

66. За скаргою Кулемзи В.Й. на дії судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Гончаренка Вадима Миколайовича.

67. За скаргою Бохняка М.С. на дії судді Львівського окружного адміністративного суду Лунь Зоряни Іванівни.

68. За скаргою Лущика С.А. на дії судді Васильківського міськрайонного суду Київської області Корнієнка Сергія Валерійовича.

69. За скаргою Всеукраїнської  громадської організації “Об'єднання Богдана Хмельницького” на дії судді Київського окружного адміністративного суду Шевченко Анни Василівни.

70. За скаргою Муратова М.В. на дії судді Суворовського районного суду м. Одеси Позняка Віктора Степановича.

71. За скаргою Марюшина С.П., Марюшина І.П. на дії судді Бахчисарайського районного суду АР Крим Ястребова Дмитра Олександровича.

72. За скаргою в.о. прокурора м. Луцька Біляка М. на дії судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Іщук Лідії Петрівни.

73. За скаргою Заревича М.Г. на дії судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Гарасимків Лілії Іванівни.

74. За скаргою Первутинського І.В. на дії суддів Донецького окружного адміністративного суду Стирана Віталія Васильовича, Масло Інни Валентинівни, Михайлик Аліни Сергіївни.

75. За скаргою Олексіна С.С. на дії судді Броварського міськрайонного суду Київської оласті Маценко Наталії Петрівни.

76. За скаргою Медведенка Ю.С. на дії судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Чохонелідзе Людмили Миколаївни.

77. За скаргою Рибальченка Т.В. на дії судді Славянского горрайонного суду Донецької області Лаптєва Михайла Вікторовича.

78. За скаргою Сніжка О.О. на дії судді господарського суду Донецької області Риженко Тетяни Миколаївни, Іванченкової Ольги Миколаївни.

79. За скаргою Полєсової М.В. на дії судді господарського суду Донецької області Гринько Світлани Юріївни.

80. За скаргою Достинкіної Л.Г. на дії судді господарського суду Одеської області Лепехи Геннадія Анатолійовича.

81. За скаргою Лабазнікова П.П. на дії судді Черкаського окружного адміністративного суду Тимошенко Валентини Петрівни.

82. За скаргою Стецюри В.А. на дії судді господарського суду Дніпропетровської області Подобєда Ігоря Миколайовича.

83. За скаргою Чорного Ю.О. на дії судді Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Дружиніна Костянтина Михайловича.

84. За скаргою Індутного С.М. на дії судді Орджонікідзевського районного суду м. Харкова Зябрової Оксани Генадіївни.

85. За скаргою Кратковської С.П. на дії судді Жовтневого районного суду м. Луганська Рудської Світлани Миколаївни.

86. За скаргою Авагімян І.Р. на дії суддів Вишгородського районного суду Київської області Купрієнка Сергія Ісаковича, Заріцького Сергія Миколайовича, Толкачової Ллюдмили Анатоліївни апеляційного суду Київської області Дьоміної Ольги Олександрівни, Малорода Олександра Івановича, Гуль В'ячеслава Володимировича.

87. За скаргою Андреїшина М.Ю. на дії судді Франківського районного суду м. Львова Козюренка Ростислава Степановича.

88. За скаргою в.о. прокурора Запорізької області Поповича О.В. на дії судді Орджонекідзевського районного суду м. Запоріжжя Рибалко Наталї Іванівни.

89. За скаргою Долгих О.І. на дії суддів апеляційного суду Миколаївської області та судді Заводського районного суду м. Миколаєва Павлової Жанни Петрівни.

90. За скаргою Самбура М.М. на дії судді Шосткінського міськрайонного суду Сумської області Стародубцевої Людмили Олександрівни.

91. За скаргою Прокопенко (Самойленко) О.Ю. на дії судді Малиновського районного суду м. Одеси Бурана Олексія Миколайовича.

92. За скаргою Гаврилюка О.Ю. на дії судді Франківського районного суду м. Львова Мікули Оксани Іванівни.

93. За скаргою Білозерського І.М. на дії суддів Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області Середа Людмили Василівни, Матвієнко Марії Володимирівни

94. За скаргою Кононової Л.О. на дії судді Калінінського районного суду м. Донецька Сватікова Андрія Вікторовича.

95. За скаргою Керекеши О.І. на дії судді  Заводського районного суду м. Миколаєва Бобрової Ірини Олексіївни.

96. За скаргою Прокопенка М.П. на дії судді Конотопського міськрайонного суду Сумської області Калантаєнка Павла Сергійовича.

97. За скаргою Мукореза О.В. на дії судді Київського районного суду м. Донецька Епель Оксани Володимирівни.

98. За скаргою Гірської О.С. на дії судді Городецький районного суду Львівської області Малахової-Онуфер Ангеліни Миколаївни.

99. За скаргою Надтоки О.В. на дії судді господарського суду Донецької області Попкова Дениса Олександровича.

100. За скаргою Малиша Ю.Ю. на дії суддів Першотравневого районного суду м. Чернівці Скуляка Ігоря Анатолійовича, апеляційного суду Чернівецької області Черновського Олексія Костянтиновича.

101. За скаргою Остроущенка А.Г. на дії суддів Одеського апеляційного адміністративного суду Золотнікова Олександра Сергійовича, Кравця Олександра Олександровича, Осіпова Юрія Володимировича, Алєксєєва Віктора Олексійовича.

102. За скаргою Безменко Л.К. на дії судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюка Олександра Андрійовича.

103. За скаргою Вьяліциної Н.І. на дії суддів апеляційного суду АР Крим м. Сімферополя Онищенко Тетяни Сергіївни, Сокола Віктора Степановича, Куриленка Олега Станіславовича, судді Центрального районного суду м. Сімферополя Михайлова Віталія Євгенійовича.

104. За скаргою Пелех В.С. на дії суддів Київського апеляційного господарського суду Скрипку Ірину Михайлівну, Іваненко Яну Леонідівну, Остапенко Олега Миколайовича.

105. За скаргою Монакова В.С. на дії судді Луганського окружного адміністративного суду Борзаниця Сергія Вволодимировча, Кравцової Н.В., Широкій К.Ю.

106. За скаргою Бородуліна С.В. на дії судді апеляційного суду Донецької області у м. Маріуполя Песоцької Лариси Іванівни, Мироненко Ірини Петрівни., Ігнатолі Тетяни Григорівни., Попової Світлани Анатоліївни.

107. За скаргою Бориса В.В. на дії судді Старовижівського суду Волинської області Самрука Федіра Васильовича.

108. За скаргою Поліщука С.І. на дії судді Харківського апеляційного адміністративного суду Кононенко Зої Олексіївни, Бондаря Володимира Олександровича, Донець Ліани Олексіївни, Харківського окружного адміністративного суду Шляхової Олени Миколаївни.

109. За скаргою Желаги В.М. на дії судді Чорноморського районного суду АР Крим Єрохіної Ірини Валеріївни.

110. За скаргою Чепенця В.М. на дії судді Хустського районного суду Закрпатської області Довжанина Михайла Михайловича.

111. За скаргою Головченка А.М. на дії судді Київського апеляційного адміністративного суду Кротких Андрія Юрійовича.

112. За скаргою Нічко Т.В. на дії судді господарського суду Донецької області Мальцева Максима Юрійовича.

113. За скаргою Курчина О.Г. на дії судді Донецького окружного адміністративного суду Тарасенка Ігоря Миколайовича.

114. За скаргою Сальнікова А.Г. на дії судді Приморського районного суду Запорізької області Картофлицького Гліба Вікторовича.

115. За скаргою Мовчана В.А. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Іванова Віктора Васильовича.

116. За скаргою Глуха М.В. на дії судді Глухівського міськрайонного суду Сумської області Тимощенко Ірини Олександровни.

117. За скаргою Прокопенка І.О. на дії судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області Мельничика Юрія Стефановича

118. За скаргою Яреська П.І. на дії судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Салоїд Надії Миколаївни.

119. За скаргою Яневич-Федишина О.О., Яневич І.М. на дії судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Продана Бориса Григоровича.

120. За скаргою Ізмаілової С.Р. на дії судді Залізничного районного суду м. Сімферополя Корогодіної Оксани Єдуардівни.

121. За скаргою Панькіна Я.М. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Суворової О.В.

122. За скаргою Аніщенка А.О. на дії судді Калінінського районного суду м. Горлівка Старовецького В.І.

123. За скаргою Ісаєнка М.М. на дії судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Воробйова Андрія Володимировича.

124. За скаргою Правосудька О.М. на дії судді Яворівського районного суду Львівської області Гоцко Василя Івановича.

125. За скаргою Чередніченко С.Л. на дії судді господарського суду Харківської області Присяжнюка Олексія Олексійовича.

126. За скаргою Титаренко Л.Я. на дії судді Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Мінасова Володимир Валерійовча.

127. За скаргою Джелели О.В. на дії судді Шевченківського районного суду м. Києва Ретьман Оксани Анатоліївни.

128. За скаргою Козловського О.І. на дії судді Ленінського районного суду АР Крим Шафоренко Юрія Федоровича, апеляційного суду АР Крим Трясуна Юрія Ростиславовича, Корольова Михайла Пилиповича, Топчий Валентини Миколаївни.

129. За скаргою Бабаяна А.Г. на дії судді Криничанського районного суду Дніпропетровської області Берелет Валентини Володимирівни.

130. За скаргою Микитенко Л.Л. на дії судді апеляційного суду м. Києва Гаращенка Дмитра Руслановича.

131. За скаргою Круша О.М. на дії судді Артемівського районного суду м. Луганська Рибцової Л.І.

132. За зверненнями громадянина Стеценка Юрія Володимировича на дії судді Шосткинського міськрайонного суду Сумської області Стародубцевої Людмили Олександрівни.

133. За зверненням Тиртишного В.М. на дії судді Ленінського районного суду м. Луганська Луганського Володимира Івановича.

134. За зверненнями громадян Бронштейна Бориса Львовича, Клейнерман Асі Григорівни на дії суддів Святошинського районного суду м. Києва Величко Тетяни Олександрівни, апеляційного суду м. Києва Слюсар Тетяни Андріївни, Лапчевської Олени Федорівни, Волкової Любові Олександрівни.

135. За зверненням громадянина Попаза Петра Петровича на дії судді Малиновського районного суду м. Одеси Маркарової Світлани Вікторівни.

136. За зверненням громадянина Овсіка Тадея Івановича на дії судді Франківського районного суду м. Львова Кузя Василя Ярославовича.

137. За зверненням прокурора Черкаської області Лісового М.Л. на дії суддів Київського апеляційного господарського суду Нєсвєтової Надії Миколаївни, Кондес Лариси Олександрівни, Корсакова Ганни Валеріївни.

138. За зверненням громадянина Владимирова Сергія Миколайовича на дії судді Одеського апеляційного адміністративного суду Бітова Андрія Івановича.

139. За зверненням громадянина Коленка Сергія Олександровича на дії судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя Турбіної Тетяни Федорівни.

140. За зверненням Безотосного В.М. на дії судді господарського суду Запорізької області Юлдашева Олексія Олексійовича.

141. За зверненням Малахова Віктора Вікторовича на дії судді Центрально-Міського районного суду м. Макіївки Донецької області Єрьоміна Дмитра Олександровича.

142. За зверненнями ПП "Веселка" на дії судді господарського суду м. Києва Паська Миколи Васильовича.

143. За зверненням громадянки Попроцької Валентини Миколаївни на дії судді апеляційного суду Харківської області Довгаль Ганни Петрівни.

144. За зверненням громадянина Драця Сергія Дмитровича на дії судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Бойко Ольги Миколаївни.

145. За зверненням громадянки Мартисюк Оксани Вікторівни на дії судді Комінтернівського районного суду м. Харкова Фатєєвої Ніни Іванівни.

146. За зверненням громадянина Андроннікова Сергія Федоровича на дії судді Дзержинського районного суду м. Харкова Наумової Світлани Миколаївни.

147. За зверненням громадянина Велкова Анатолія Георгійовича на дії судді Малиновського районного суду м. Одеси Бобуйка Ігоря Анатолійовича.

148. За зверненням громадянки Бережної Наталії Володимирівни на дії судді Підгаєцького районного суду Тернопільської області Ігнатової Галини Володимирівни.

149. За зверненням громадянки Кравцової Н.О. на дії судді Ленінського районного суду м. Севастополя Брикало Тетяни Вікторівни.

150. За скаргою представника Ніколаєнка В.В. - Єсауленка В.В. на дії судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Дружиніна Костянтина Михайловича.

151. За скаргою адвоката Туркінова Ю.О. на дії судді Подільського районного суду міста Києва Отвіновського Павла Леонідовича.

152. За скаргою Демиденко Н.А., Оленич Н.С., Белінської А.М. на дії судді Ленінського районного суду міста Вінниці Борисюк Інни Едуардівни.

153. За скаргами Дєдова Б.І. на дії суддів Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Єлісєєвої Тетяни Юріївни, Чулініна Дмитра Георгійовича.

154. За заявами Нагорського О.Й. щодо дій судді апеляційного суду міста Києва Мосьондза Івана Анатолійовича.

155. За скаргою Пчелінова В.В. на дії судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області Волкової Олени Іванівни.

156. За скаргами голови правління ПАТ “Металургмаш” Речицького О.Ю. на дії судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя Воробйової Ірини Анатоліївни.

157. За заявою Арендарчук Н.Д. на дії судді Нахімовського районного суду міста Севастополя Галькевич Олени Дмитрівни.

158. За зверненням Давидової Н.І. на дії суддів Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області.

159. За заявою Чехун Т.В. на дії судді Суворовського районного суду міста Херсона Головка Олександра Володимировича.

160. За скаргою директора ПП “Соната-торг” Маковій В.М. на дії судді господарського суду Донецької області Морщагіної Наталії Станіславівни.

161. За заявою Петриванова Ф.А. на дії судді Запорізького окружного адміністративного суду Авдєєва Максима Петровича.

162. За скаргою Бондаренко Людмили Вікторівни на дії голови Центрального районного суду міста Миколаєва Голубкіна Олександра Івановича.

163. За скаргою Коляденка Петра Яковича на дії судді Голосіївського районного суду міста Києва Горбань Наталії Іванівни.

164. За скаргою Якименка Вадима Валерійовича на дії судді Дзержинського районного суду м. Харкова Григор’євої Алли Олексіївни.

165. За зверненням Ткаченко Людмили Миколаївни представника за довіреністю Ткаченка В.І. на дії судді апеляційного суду Хмельницької області Ніколової Броніслави Юріївни та суддів Славутського міськрайонного суду Хмельницької області Тончук Раїси Іванівни і Мацюка Юрія Іларіоновича.

166. За зверненням Кусливого Олександра Григоровича на дії судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Юзефовича Ігоря Олександровича.

167. За скаргою Яловенка Сергія Миколайовича на дії голови Дергачівського районного суду Харківської області Жорняка Олександра Миколайовича.

168. За скаргою Левицького Володимира Юрійовича на дії судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим Руденка Валерія Васильовича.

169. За скаргою Марчука Артема Миколайовича на дії судді апеляційного суду міста Києва Горб Ірини Михайлівни.

170. За скаргою Адаховського Івана Федоровича на дії судді Тростянецького районного суду Вінницької області Савченка Станіслава Миколайовича.

171. За скаргою Дяченка Володимира Євгеновича на дії судді Фастівського міськрайонного суду Київської області Соловей Галини Всеволодівни.

172. За скаргами Масько Людмили Миколаївни та Маська Ігора Володимировича на дії судді Соснівського районного суду м. Черкаси Грабового Петра Степановича.

173. За скаргою Булатової Людмили Степанівни на дії суддів Печерського районного суду міста Києва Смик Світлани Іванівни та Медушевської Анни Олексіївни.

174. За скаргою Книшова Ігоря Вікторовича на дії суддів Краснолуцького міського суду Луганської області Хоменко Валентини Іванівни та Каткова Ігоря Анатолійовича.

175. За скаргою Званчук Ганни Євгенівни на дії судді Ленінського районного суду м. Миколаєва Крамаренко Тетяни Володимирівни.

176. За скаргою директора ЗАТ "Украгротехніка" Уманця Миколи Васильовича на дії судді Семенівського районного суду Полтавської області Потетія Анатолія Григоровича.

177. За скаргою генерального директора ПАТ "Полтавський ДБК" Шишкіна В.В. на дії судді Полтавського окружного адміністративного суду Єресько Людмили Олександрівни.

178. За скаргою Суханової Галини Петрівни на дії судді Галицького районного суду м. Львова Олексієнко Марії Юліанівни.

179. За скаргою адвоката Гурської С.В. на дії судді Васильківського міськрайонного суду Київської області (на даний час суддя апеляційного суду Київської області) Білоконь Олени Валеріївни.

180. За скаргою Колесника В.Ю. на дії судді Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області Зоріної Діани Олександрівни.

181. За зверненнями народного депутата України Коваля В.С., народного депутата України Колесніченка В.В., народного депутата України Омельченка Г.О., голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Ківалова С.В. на підставі звернень Бабака М.П. на дії судді Оболонського районного суду міста Києва Місечка Миколи Миколайовича.

182. За скаргою Хижняка П.П. на дії судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Сливки Володимира Васильовича.

183. За скаргою Толмачова Є.С. на дії голови Дзержинського районного суду міста Харкова Шестака Олександра Івановича та судді Дзержинського районного суду міста Харкова Омельченко Катерини Олексіївни.

184. За телеграмою Старостіна С.О. на дії судді Ленінського районного суду міста Миколаєва Крамаренко Тетяни Володимирівни.

185. За скаргою Письменної С.А. на дії судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Пахолюка Анатолія Михайловича.

186. За скаргою Пономарьова М.В. на дії судді Кіровоградського окружного адміністративного суду Петренко Олени Сергіївни.

187. За скаргою Смолякової Н.В. на дії суддів Донецького апеляційного адміністративного суду Гімона Миколи Михайловича, Василенко Любові Андріївни, Старосуда Миколи Івановича.

188. За скаргою Костенко С.В. на дії судді Печерського районного суду міста Києва Остапчук Тетяни Володимирівни.

189. За скаргою генерального директора ПАТ "Трест "Київміськбуд-2" Шульгіна С.В. на дії судді господарського суду міста Києва Прокопенко Лариси Володимирівни.

190. За скаргою Білого М.М. на дії судді Комінтернівського районного суду м. Харкова Григорєва Бориса Павловича.

191. За скаргою Хищенка О.М. на дії судді Малинівськго районного суду м. Одеси Маркарової Світлани Вікторівни.

192. За скаргою Ніколенка Л.В. на дії судді апеляційного суду м. Києва Британчука Володимира Васильовича.

193. За скаргою Барана О.І. на дії суддів Святошинського районного суду м. Києва Скоріна Андрія Володимировича та Бандури Івана Степановича.

194. За скаргою Малєвко Н.М. на дії судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя Лисенко Лариси Іванівни.

195. За скаргою Махлая В.М. на дії судді Дарницького районного суду м. Києва Сухомлінова Сергія Миколайовича.

196. За скаргою Чейчука А.О. на дії судді Торезького міського суду Донецької області Пушнова Олександра Олексійовича.

197. За скаргою Аляєва М.Г. на дії судді Святошинського районного суду м. Києва Почупайло Аліни Володимирівни.

198. За скаргою Морозинського Ю.О.та зверненням народного депутата України Голуба О.В. на дії судді Камянка-Бузького районного суду Львівської області Бакай Іванни Анатоліївни.

199. За скаргою Мелащенка В.Г. на дії судді Галицького районного суду м. Львова Шумської Надії Львівни.

200. За скаргою Кравченка Д.В. на дії судді господарського суду м. Києва Домничевої Ірини Олексіївни.

201. За скаргою Зубченка В.М. на дії судді Київського апеляційного адміністративного суду Горяйнова Андрія Миколайовича.

202. За скаргою Агафонова Д.О. на дії судді окружного адміністративного суду м. Києва Келеберди Володимира Івановича.

203. За скаргою Формус Ю.В. на дії судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим Білюнаса Володимира Юрійовича.

204. За скаргою голови фермерського господарства “Ольвія” Кравченка І.В. на дії суддів Київського апеляційного господарського суду Шапрана Віктора Валентиновича, Кошіля Валентина Васильовича та Моторного Олександра Анатолійовича

204. За скаргою Суптеля В.О. на дії судді Галицького районного суду м. Львова Городецької Людмили Миколаївни.

206. За скаргою Біркова В.М. на дії судді Кіровського районного суду м. Донецька Сидорова Євгенія Івановича.

207. За скаргою адвокатів Королевої О.І.та Рябошапка А.М.в інтересах Яремчук І.П. на дії судді апеляційного суду Донецької області Мироненко Ірини Петрівни.

208. За скаргою голови правління АТ “Страхова компанія” АХА Страхування” Філіп Вотле на дії судді Київського апеляційного господарського суду Михальської Юлії Борисівни, Отрюх Бориса Валентиновича та Тищенко Алли Іванівни.

209. За скаргою Лапіна Д.Г., Лапіної В.П., Лапіної О.Г. на дії судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Гукаленко Олександра Олеговича.

210. За зверненням Ярош С.П. на дії судді Суворовського районного суду міста Одеси Малиновського Олександра Миколайовича.

211. За зверненням Довганич Н.В. на дії судді Ворошиловського районного суду міста Донецька Кутьі Станислава Дмитровича.

212. За зверненням Лихачова Б.М. на дії судді Червонозаводського районного суду м. Харкова Дідовця Валентина Андрійовича.

213. За зверненням Хміль К.Г. на дії судді Іллічівського міського суду Одеської області Пушкарського Дмитра Вікторовича.

214. За зверненням Орєхова І.І. на дії судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Дєєва Миколи Владиславовича.

215. За зверненням Небиш І.С. на дії судді апеляційного суду Вінницької області Мартьянової Любов Іванівни.

216. За зверненням Фріги П.В. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Свяченої Юлії Борисівни.

217. За зверненням Єрмакова В.О. на дії судді Первомайського міського суду Луганської області Коваленка Олександра Миколайовича.

218. За зверненням Букалова О.П. на дії судді Мар'їнського районного суду Донецької області Ступіна Ігоря Миколайовича.

219. За зверненням Оксюковського В.Ф. на дії судді апеляційного суду м. Києва Ящук Тетяни Іванівни.

220. За зверненням Міхайлевського А.А. на дії судді Чаплинського районного суду Херсонської області Венглєвської Ніни Броніславівни.

221. За зверненням Матвієнко В.І. на дії судді Канівського міськрайонного суду Черкаської області Русакова Григорія Степановича.

222. За зверненням Філіповського В.В. на дії судді Ленінського районного суду м. Кіровограда Тищук Наталії Олексіївни.

223. За скаргою ПАТ “Комерційний банк”Надра” на дії судді Київського районного суду міста Одеси Огренич Ірини Василівни.

224. За скаргою Глущенко Ірини Іванівни на дії судді Балаклавського районного суду міста Севастополя Сафонова Володимира Васильовича.

225. За скаргою директора відділення Львівського регіонального управління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Луки В.І. на дії судді Яворівського районного суду Львівської області Маліновської-Микич Оксани Василівни.

226. За скаргою Козлова Віктора Михайловича на дії судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Бацуци Тетяни Миколаївни.

227. За скаргою Чабан-Лянка Олександра Йосиповича на дії судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Присакара Олександра Яковича.

228. За скаргою ПАТ “Марфін Банк” в особі представника Бухтіярової Олени Анатоліївни на дії судді Залізничного районного суду міста Сімферополя Корогодіної Оксани Едуардівни.

229. За зверненнями Ловча Г.В.; народного депутата України Пилипенко В.П. стосовно судді Жовківського районного суду Львівської області Мікули Володимира Євгеновича.

230. За зверненням ТОВ “Агенція по управлінню заборгованістю” стосовно судді Івано-Франківського міського суду Бойчука Олександра Васильовича.

231. За зверненням начальника Територіального управління Державної судової адміністрації в Донецьій області Бадахова Н.Я. стосовно судді Волноваського районного суду Донецької області Гальченко Ірини Василівни.

232. За зверненням Улицької А.П. яке надійшло від народного депутата України Кармазіна Ю.А. стосовно судді Печерського районного суду м. Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича та судді Апеляційного суду міста Києва Юрдиги Ольги Степанівни.

233. За зверненням Немченко О.М. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Бурбели Юрія Степановича.

234. За зверненням представника ТОВ “Дитячий оздоровчий центр “Волна” Тур Є.А., в.о. Голови правління ВАТ “Дніпромеханмонтаж” Кулікова О.В. стосовно судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Чулініна Дмитра Георгійовича.

235. За зверненням Криворучко В.М. стосовно судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Прокопчук Тамари Степанівни, Рибалко Наталії Іванівни, Ленінського районного суду м. Запоріжжя Мусієнко Ніни Миколаївни, Турбіної Тетяни Федорівни; Апеляційного суду Запорізької області Кочеткової Ірини Василівни, Боєвої Валентини Володимирівни, Бондар Михайла Сергійовича.

236. За зверненням Голови правління ПАТ “ХДІ страхування Ксєніч К.М. (лист від Вищої Ради юстиції) стосовно судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Голуб Алли Вікторівни.

237. За зверненням першого заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Черкаської міської ради Беззубенко В.А.стосовно судді Соснівського районного суду м. Черкаси Грабового Петра Степановича.

238. За зверненням представника ПАТ КБ “Правекс Банк” Петрова О.Є. стосовно судді Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Овчаренко Наталії Григорівни.

239. За зверненням Хлібкевича В.Я. (яке надійшло від Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя) стосовно судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області Дзункевича Івана Миколайовича та судді Львівського апеляційного адмністартивного суду Святецького Віктора Валентиновича, Довгополова Олександра Михайловича, Гуляка Василя Васильовича.

240. За зверненням Похіленка С.І. стосовно судді Шевченківського районного суду м. Києва Кондратенко Олени Олександрівни.

241. За скаргою Василенко Ю.В. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Науменка Андрія Володимировича

242. За скаргою Кириленко Т.Г. на дії судді Іванківського районного суду Київської області Слободян Наталії Павлівни.

243. За скаргою Візніченко Н.В. на дії судді Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська Якименко Лариси Григорівни.

244. За скаргою Благодатських М.О. на дії судді Дзержинського районного суду м. Харкова Задорожного Миколи Івановича.

245. За скаргою Колпакова В.М. на дії судді Дарницького районного суду м. Києва Парамонова Михайла Леонідовича.

246. За зверненням Трубілка М.П. на дії судді Харківського районного суду Харківської області Караченцева Ігоря Володимировича.

247. За зверненням Дендер Т.Ю. на дії судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Величко Олени Володимирівни.

248. За зверненням Калач Л.О. на дії судді Заводського районного суду м. Миколаєва Притуляк Інни Олександрівни.

249. За зверненням Тімоніна О.О., Бобильової К.В. на дії судді Приморського районного суду м.Одеси Свяченої Юлії Борисівни.

250. За зверненням Тагаєвої С.О. на дії судді Харківського окружного адміністративного суду Сліденка Андрія Вікторовича.

251. За зверненням Білобрової Є.В. на дії судді апеляційного суду Одеської області Погорілого Юрія Олександровича.

252. За зверненням Вовка А.Ю. на дії судді Судацького міського суду АРК Лісовської Валентини Володимирівни.

253. За зверненням Токаренка Ю.М. на дії судді Галицького районного суду м. Львова Олексієнко Марії Юліанівни.

254. За скаргою Іваненка К.В. щодо дій судді Солом'янського районного суду м. Києва Христенко Надії Юріївни.

255. За скаргою Гузова С.П. на дії судді Франківського районного суду м. Львова Козюренка Ростислава Степановича.

256. За окремою ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду щодо дій судді Приморського районного суду м. Одеси Загороднюка Володимира Івановича.

257. За скаргою Шевченко К.В. щодо дій судді Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Ан Ольги Вікторівни.

258. За скаргою Прокопова А.М. щодо дій судді Соснівського районного суду м. Черкаси Чепурного Валерія Петровича.

259. За скаргами Свєшнікова О.І., Рибалко В.С. щодо дій судді Таращанського районного суду Київської області Василенка Олега Михайловича.

260. За скаргами Твердохліба В.К. щодо судді апеляційного суду м. Києва Борисової Олени Василівни, за дії вчинені на посаді судді Оболонського районного суду м. Києва.

261. За скаргами Ящука В.І. на суддів Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Андрощука Євгенія Миколайовича, Сенькова Олександра Григоровича, апеляційного суду Хмельницької області Баса Олексія Григоровича, Карпусь Світлани Антонівни, Матковської Любові Олексіївни.

262. За скаргою Зінька М.З. щодо судді Франківського районного суду м. Львова Мартинишин Марії Олексіївни.

263. За скаргою Бергеля Д.Р. на дії судді Кам'янко-Бузького районного суду Львівської області Бакай Іванни Анатоліївни.

264. За скаргою Зварича І.С. на дії голови апеляційного суду Черновецької області Черновського Олексія Костянтиновича.

265. За скаргою Івкіної К.В. на дії судді Ленінського районного суду м. Севастополя Лушнікова Володимира Федоровича.

266. За зверненням голови громадського об'єднання “Народна варта” Борового Ю.Є. на дії судді Ірпінського міського суду Київської області Оладько Світлани Іванівни.

267. За скаргами Бен-Наім М.М. на дії судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду Шереніна Юрія Леонідовича та суддів цього ж суду Санакоєвої Майї Анзорівни, Дугаренко Ольги Володимирівни.

268. За скаргою Василюшко О.А. на дії судді окружного адміністративного суду м. Києва Винокурова Костянтина Сергійовича.

269. За скаргою Семенюка В.І. на дії судді апеляційного суду м. Києва Українець Людмили Дмитрівни.

270. За зверненням народного депутата України Кілінкарова С.П. щодо дій судді Артемівського районного суду м. Луганська Сбітнєва Володимира Єгоровича.

271. За зверненням правозахисників ВГО “Об'єднання Б. Хмельницького” на дії судді Корабельного районного суду м. Миколаєва Кутурланової Олени Віталіївни.

272. За скаргою Хоминця І.М. на дії судді Івано-Франківського міського суду Островського Любомира Євгеновича.

273. За скаргою Вдовіної Н.Д. на дії судді Балаклавського районного суду м. Севастополя Курнякової Тамари Аркадіївни.

274. За зверненням Дудіна А.Б. на дії судді Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області Попової Наталії Іванівни.

275. За зверненням Сакояна Д.І. на дії судді Ворошиловського районного суду м. Донецька Орєхова Олега Івановича.

276. За зверненням Кирпи О.В. на дії судді апеляційного суду Кіровоградської області Мурашки Сергія Івановича.

277. За зверненням Бобер В.М. на дії судді апеляційного суду Полтавської області Пікуль Володимира Павловича.

278. За зверненням Кличка В.В. на дії судді Окружного адміністративного суду м. Києва Амельохіна Віталія В'ячеславовича.

279. За зверненням Пушкарьова М.С. на дії судді апеляційного суду Закарпатської області Гошовського Георгія Миколайовича.

280. За зверненням Кирмизи В.П. на дії судді Одеського окружного адміністративного суду Харченко Юлії Володимирівни.

281. За зверненням Катікяна Т.П. на дії судді Вільнянського районного суду Запорізької області Кофанова Андрія Валентиновича.

282. За зверненням Цвілій Т.П. на дії судді апеляційного суду м. Києва Лапчевської Олени Федорівни.

283. За зверненням Чабанової Г.С. на дії судді Білозерського районного суду Херсонської області Строілова Сергія Олександровича.

284. За зверненням Баранової О.С. на дії судді Білозерського районного суду Херсонської області Кравченко Іллі Миколайовича.

285. За зверненням Подвалюк Н.О. на дії судді Амур-Нижньодніпровського районного суду м.Дніпропетровська Спаї Віолетти Вікторівни.

286. За зверненням Панченко Н.А. на дії судді Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Ткаченко Світлани Веніамінівни.

287. За зверненням Бенюх В.І. на дії судді Тернівського міського суду Дніпропетровської області Мельника Юрія Петровича.

288. За зверненням Строгіної В.О. на дії судді Дніпровського районного суду м. Дніпропетровська Ковальової Ангеліни Борисівни.

289. За зверненням Максименко Л.І. на дії судді Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Козака Андрія Володимировича.

290. За зверненням Крикуна С.П. на дії судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Решетніка Миколи Олександровича.

291. За зверненням Гаврикова Ю.С. на дії суддів Центрального районного суду м. Миколаєва Батченко Олега В'ячеславовича, Голубкіна Олександра Івановича.

292. За зверненням Гамари С.Г. на дії судді Мостиського районного суду Львівської області Білоуса Юрія Богдановича.

293. За зверненням Рябченка О. на дії суддів Севастопольського апеляційного господарського суду Маслової Зінаїди Дмитрівни, Латиніна Олега Анатолійовича, Градової Ольги Григорівни.


Додаток до порядку денного

Початок засідання о 10 год. 00 хв.
(засідання проводиться з викликом та без виклику осіб)

Розгляд питань про притягнення до дисциплінарної відповідальності:

1. За скаргою Златіна Василя Дмитровича на дії судді Малиновського районного суду міста Одеси Целуха Анатолія Петровича.

2. За зверненням прокурора Кіровоградської області О. Левицького на дії судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області Попової Наталії Іванівни.

3. За скаргою Дразман В.В., Дразман І.Д., Логачова М.М. на дії судді Куп’янського міськрайонного суду Харківської області Клімової Світлани Вікторівни.

4. За скаргою Монастирецького Максима Євгеновича на дії судді Московського районного суду міста Харкова Майстренка Олександра Миколайовича.

5. За скаргою Мушегян М.Т. на дії судді Жовтневого районного суду м. Харкова Кириченко Олександра Дмитровича.

6. За скаргою представника Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області Калнауза О.І. на дії судді Херсонського окружного адміністративного суду Василенко Галини Юріївни.

7. За зверненням начальника Управління Служби безпеки України Трепака В. на дії судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Донцова Дениса Юрійовича.

8. За скаргою директора ТОВ “Іріда” Скоринської Е.В. на дії судді господарського суду м. Севастополя Плієвої Наталі Гурамівни.

9. За скаргою директора ТОВ “Будівельна Фірма “Альфа-Сервіс” Кравченка А.В. на дії судді господарського суду Запорізької області Юлдашева Олексія Олексійовича.

10. Розгляд заяви про самовідвід у зв’язку із зверненням Вовчастого І.З. на дії судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.

11. За скаргою Коваленка Ярослава Олександровича на дії судді Окружного адміністративного суду м.Києва Клименчук Наталії Миколаївни.

Перейти на початок