Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 17 листопада 2011 року

Порядок денний

Початок засідання о 10 год. 00 хв.
(засідання проводиться з викликом осіб)

Розгляд питань про притягнення до дисциплінарної відповідальності:

1. За заявою Фіклінець В.І. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Терьохіна Сергія Євгеновича.
2. За заявою Дворнікова М.І. на дії судді Київського районного суду м. Одеси Галія Степана Петровича.
3. За скаргою Голови правління ВАТ “Енергопостачальна Компанія Одесаобленерго” Ніверчука О.М. на дії судді Южного міського суду Одеської області Асанової Земфіри Ільїмдарівни.
4. За скаргою Бондаренко В.О., Ніконенко О.В. та інші жителі будинку № 128 по вул. Сумській м. Харків на дії судді Київського районного суду м. Харкова Донець Ольги Віталіївни.
5. За скаргою Ковальчука Я.Г. на дії судді Подільського районного суду міста Києва Романа Олександра Андрійовича.
6. За скаргою Гром В.К. на дії судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Черновського Геннадія Вячеславовича.
7. За скаргою Голови ОСББ “Амфора” Гребенюка Т.В. на дії судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Геєнко Михайла Георгійовича.
8. За зверненням заступника Генерального прокурора України Гаврилюка М.І. на дії судді Октябрського районного суду міста Полтави Струкова Олександра Михайловича.
9. За зверненням прокурора Кіровоградської області Левицького О.П. на дії судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Завгороднього Євгена Віталійовича.
10. За заявою Манжоса І.А. на дії судді Дзержинського районного суду міста Харкова Шишкіна Олексія Володимировича.
11. За скаргою Микаєляна П.Ш. на дії судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області Шрамка Руслана Теодоровича.
12. За скаргою Вавжиняка Р.С. на дії судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська Ходасевичав Олега Володимировича.
13. За скаргою директора Луганської обласної дирекції АТ “Райфайзен Банк Аваль” Шахової О.В. на дії судді Алчевського міського суду Луганської області Ткач Олени Валеріївни.
14. За скаргою начальника Відділу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області Кіковки С.В. на дії судді Межівського районного суду Дніпропетровської області Літвінової Лариси Федорівни.
15. За скаргою Ткаченко Г.І. на дії судді Старобешівського районного суду Донецької області Моцного Віктора Володимировича.
16. За скаргою Гули С.Є. на дії судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Коцюрби Миколи Петровича.
17. За скаргою Краза Л.К. на дії судді апеляційного суду Донецької області Лупінової Людмили Михайлівни.
18. За скаргою голови Запорізької обласної ради Матвієнка П.Д. на дії судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя Нікітенко Наталії Пантиліївни.
19. За скаргою директора ПП «МІК-ГРУП» Сабадаша А.В. на дії судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Бичкова П.Ю.
20. За скаргою Барсукова О.І. на дії судді Малиновського районного суду м. Одеси Вербицької Н.В.
21. За скаргою Івануси Ярослава Романовича на дії судді Жовківського районного суду Львівської області Мікули Володимира Євгеновича.
22. За скаргою генерального директора ТОВ "Компаньйон Груп" Мальцевої О.Я. на дії судді Личаківського районного суду м. Львова Лакомської Жанни Іванівни.
23. За скаргою Павлової Діни Макарівни на дії судді Малиновського районного суду міста Одеси Бобуйка Ігоря Анатолійовича.
24. За скаргою Маричевої О.Д. на дії судді Залізничного районного суду м. Львова Іванюк Іванни Дмитрівни.
25. За скаргою начальника територіального управління Державної судової адміністрації в Донецькій області Бадахова на дії судді Пролетарського районного суду м. Донецька Лебеденко Світлани Володимирівни.
26. За заявою Решоткіна О.Г. (представника Москальової М.М.) на дії судді Керченського міського суду АР Крим Белоусова Едуарда Феліксовича.
27. За окремою ухвалою Апеляційного суду Харківської області на дії судді Нововодолазького районного суду Харківської області Марюхни Любові Анатоліївни.
28. За заявою голови Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області Ізотова В.М. на дії судді цього ж суду Дячкова Сергія Васильовича.
29. За окремою ухвалою Апеляційного суду Дніпропетровської області на суддю Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Циганкова Віталія Олександровича за дії вчинені на посаді судді Індустріального районного суду м. Дніпропетровська.
30. За скаргою Соколової Ю.М. на дії судді Алуштинського міського суду АР Крим Хотянової Валентини Вікторівни.
31. За скаргою Саханенко О.В. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Терьохіна Сергія Євгеновича.
32. За скаргою Коваль Л.І. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Терьохіна Сергія Євгеновича.
33. За скаргою Пріскалової Л.П., Медведчук І.М. на дії судді Київського районного суду м. Одеси Галія Степана Петровича.
34. За скаргою ТОВ “Інвестиційно-лізінгова компанія “Рента” на дії судді Суворовського районного суду м. Херсона Кузьміної Оксани Іванівни.
35. За заявами прокуратури Донецької області на дії судді Старобешівського районного суду Донецької області Моцного Віктора Володимировича.
36. За скаргами голови правління ЗАТ”Харківспецмонтаж” Шевченка М.А. на дії судді апеляційного суду Харківської області Плетньова Володимира Васильовича за дії, вчинені на посаді судді Київського районного суду м. Харкова.
37. За скаргою Бойко І.Я. на дії судді Ялтинського міського суду АР Крим Цалко Алли Анатоліївни.
38. За скаргою Маркова О.А. на дії судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Черновського Геннадія В'ячеславовича.
39. За скаргою Пульпа Т.М. На дії судді Суворовського районного суду м. Херсона Колєсніченко Тетяни Євгенівни.
40. За зверненням Калиновського О.Д. на дії судді Приморського районного суду м. Одеси Терьохіна Сергія Євгеновича.
41. За зверненням Фомічова О.В. на дії судді Ворошиловського районного суду м. Донецька Крупко Олени Григорвівни.
42. За зверненням Волкової Р.І. на дії судді Київського районного суду м. Одеси Васильків Олени Василівни.
43. За зверненням Кіфора О.Ю. на дії судді Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Бардіна Олександра Сергійовича.
44. За зверненням Мєдвєдєва М.Б. на дії судді Київського районного суду м. Донецька Брежнева Олександра Альбертовича.
45. За зверненням прокуратури Одеської області на дії судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Гукаленка Олександра Олеговича.
46. За зверненням Гнидюка В.М. на дії судді Васильківського міськрайонного суду Київської області Степаненка Віктора Вікторовича.
47. За окремою ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 15.11.2010 року на дії судді Кіровського районного суду Ходасевича О.В.
48. За скаргою Джуфер Т.М. на дії судді Бородянського районного суду Київської області Додатка Володимира Дмитровича.
49. За скаргою народного депутата Грицак В.М. та Лесюка О.В. на дії суддів Стрийського міськрайонного суду Львівської області Гулкевича О.В., Микитчена І.М. та Гули Л.М.
50. За зверненням прокурора Львівської області Ковбасюка В.В. на дії судді Жовківського районного суду Львівської області Копняк С.М.
51. За скаргою Самойленко А.О. на дії судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська Васіної Л.А.
52. За скаргою в.о. Голови правління ПАТ "ВТБ Банк" Фішера В.В. на дії судді Чугуївського міського суду Харківської області Слурденка Олександра Івановича.
53. За окремою ухвалою колегії суддів цивільної палати апеляційного суду Київської області від 20.09.2010 р. на дії судді Білоцерківського міськарайонного суду Київської області Подрєзової Галини Олександрівни.
54. За окремою ухвалою апеляційного суду Вінницької області на дії суддів Замостянського районного суду м. Вінниці Батрин Олесі Василівни (нині судді Печерського районного суду м. Києва) та Старинщук Ольги Василівни.

Перейти на початок