Версiя для друку

Список суддів, стосовно яких 31 серпня 2015 року Комісією розглядатиметься питання про рекомендування на посаду судді безстроково

«Список суддів, стосовно яких 31 серпня 2015 року Комісією розглядатиметься питання про рекомендування на посаду судді безстроково:

  1. АНТОНЮК Марина Станіславівна, кандидат на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва.
  2. БІЛИК Олександр Володимирович, кандидат на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва.
  3. БОЙКО Роман Володимирович, кандидат на посаду судді господарського суду міста Києва.
  4. БОНДАРЕНКО Ганна Павлівна, кандидат на посаду судді господарського суду міста Києва.
  5. ВДОВІЧЕНКО Микола Миколайович, кандидат на посаду судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області.
  6. ГЛАДКА Ірина Анатоліївна, кандидат на посаду судді Калінінського районного суду міста Донецька.
  7. ГОЛОВАНЬ Оксана Вікторівна, кандидат на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва.
  8. ЖИВОГЛЯДОВ Андрій Миколайович, кандидат на посаду судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області.
  9. ЗІНЧЕНКО Сергій Володимирович, кандидат на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва.
  10. ІВАНІСОВА Лідія Олександрівна, кандидат на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова.
  11. ІЛЬЄВА Тетяна Григорівна, кандидат на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.
  12. КАРАКАШЬЯН Сергій Костянтинович, кандидат на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва.
  13. КАТРИЧ Ольга Михайлівна, кандидат на посаду судді Ковпаківського районного суду міста Суми.
  14. КИРИЛЮК Тетяна Юріївна, кандидат на посаду судді господарського суду міста Києва.
  15. КОЛЕСНІКОВА Ірина Сергіївна, кандидат на посаду судді Київського окружного адміністративного суду.
  16. КРАВЧЕНКО Ілля Миколайович, кандидат на посаду судді Білозерського районного суду Херсонської області.
  17. ЛИСЕНКО Вікторія Іванівна, кандидат на посаду судді Київського окружного адміністративного суду.
  18. МАЄЦЬКА Наталія Дмитрівна, кандидат на посаду судді Закарпатського окружного адміністративного суду.
  19. МАНДИЧЕВ Денис Вадимович, кандидат на посаду судді господарського суду міста Києва.
  20. МАРУЛІНА Любов Олександрівна, кандидат на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва.
  21. ПОНОМАРЕНКО Наталія Василівна, кандидат на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва.
  22. ПОПЕКА Олександр Володимирович, кандидат на посаду судді Тельманівського районного суду Донецької області.
  23. СПАЇ Віолетта Вікторівна, кандидат на посаду судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська.
  24. ХУДІНА Олена Олександрівна, кандидат на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області».
Перейти на початок