Версiя для друку

Список суддів, стосовно яких 07 жовтня 2015 року Комісією розглядатиметься питання про рекомендування на посаду судді безстроково

Список суддів, стосовно яких 07 жовтня 2015 року Комісією розглядатиметься питання про рекомендування на посаду судді безстроково:

  1. МАТЕРИНКО Марина Олександрівна, кандидат на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави.
  2. ШВАЧАЧ Юлія Олександрівна, кандидат на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва.
  3. ЖУРАВЕЛЬ Валерій Олександрович, кандидат на посаду судді Київського окружного адміністративного суду.
  4. ГОЛОВЕНКО Олег Дмитрович, кандидат на посаду судді Київського окружного адміністративного суду.
  5. КОМНАЦЬКИЙ Олег Володимирович, кандидат на посаду судді Богунського районного суду міста Житомира.
  6. ГРИНЬКОВСЬКА Наталія Юріївна, кандидат на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва.
  7. ЖОВТАН Петро Валерійович, кандидат на посаду судді Комінтернівського районного суду Одеської області.
  8. БИЧКОВСЬКИЙ Євген Леонідович, кандидат на посаду судді Овідіопольського районного суду Одеської області.
  9. ГЛОБА Максим Миколайович, кандидат на посаду судді Вовчанського районного суду Харківської області.
  10. ЖОВНІР Григорій Богданович, кандидат на посаду судді Личаківського районного суду міста Львова.
  11. ТРОЦЬКА Алла Іванівна, кандидат на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави.
  12. АМЕЛЬОХІН Віталій В`ячеславович, кандидат на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва.
  13. КАТЮЩЕНКО Віталій Петрович, кандидат на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва.
  14. БІБІК Олександр Володимирович, кандидат на посаду судді Зміївського районного суду Харківської області.
  15. МАКАРОВА Юлія Ігорівна, кандидат на посаду судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області.
  16. ДАНЬКОВ Олександр Михайлович, кандидат на посаду судді Сосницького районного суду Чернігівської області.
  17. КЛОЧКОВА Наталія Вікторівна, кандидат на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва.
  18. РУСІНА Алла Анатоліївна, кандидат на посаду судді Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області.
  19. СОРОКА Юрій Юрійович, кандидат на посаду судді Волинського окружного адміністративного суду.
  20. КОМШЕЛЮК Тамара Оруджалієвна, кандидат на посаду судді Рівненського окружного адміністративного суду.
  21. ПОДОРЕЦЬ Оксана Борисівна, кандидат на посаду судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська.
  22. ЧУПРИНА Олександр Володимирович, кандидат на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду.
  23. ШЕЛЕСТОВ Кирило Олександрович, кандидат на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська.
  24. БІНЬКОВСЬКА Наталія Василівна, кандидат на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду.
Перейти на початок