Версiя для друку

Список суддів окружних адміністративних судів, рекомендованих Вищою кваліфікаційною комісією суддів України для обрання на посаду судді безстроково, подання стосовно яких направлено до Верховної Ради України


п/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Найменування суду

1

Жданкіна Наталія Володимирівна

Вінницький окружний адміністративний суд

2

Свентух Віталій Михайлович

Вінницький окружний адміністративний суд

3

Волдінер Фелікс Арнольдович

Волинський окружний адміністративний суд

4

Каленюк Жанна Василівна

Волинський окружний адміністративний суд

5

Бондар Марина Володимирівна

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

6

Букіна Лілія Євгенівна

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

7

Врона Олена Віталіївна

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

8

Куделько Надія Євгенівна

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

9

Потолова Ганна Володимирівна

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

10

Абдукадирова Каріне Ескендерівна

Донецький окружний адміністративний суд

11

Бєломєстнов Олександр Юрійович

Донецький окружний адміністративний суд

12

Буряк Ірина Володимирівна

Донецький окружний адміністративний суд

13

Голуб Вікторія Анатоліївна

Донецький окружний адміністративний суд

14

Загацька Тетяна Василівна

Донецький окружний адміністративний суд

15

Зеленов Андрій Сергійович

Донецький окружний адміністративний суд

16

Логойда Тетяна Володимирівна

Донецький окружний адміністративний суд

17

Михайлик Аліна Сергіївна

Донецький окружний адміністративний суд

18

Мозгова Наталя Анатоліївна

Донецький окружний адміністративний суд

19

Стойка Віталій Васильович

Донецький окружний адміністративний суд

20

Ушенко Сергій Володимирович

Донецький окружний адміністративний суд

21

Черникова Ангеліна Олександрівна

Донецький окружний адміністративний суд

22

Чучко Владислав Михайлович

Донецький окружний адміністративний суд

23

Шинкарьова Ірина Віліївна

Донецький окружний адміністративний суд

24

Панкеєва Вікторія Анатоліївна

Житомирський окружний адміністративний суд

25

Дору Юрій Юрійович

Закарпатський окружний адміністративний суд

26

Іванчулинець Дмитро Васильович

Закарпатський окружний адміністративний суд

27

Калинич Ярослава Михайлівна

Закарпатський окружний адміністративний суд

27

Конишева Олена Василівна

Запорізький окружний адміністративний суд

28

Грицюк Петро Петрович

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

29

Микитюк Роман Васильович

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

30

Панікар Ігор Вікторович

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

31

Скільський Іван Ігорович

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

32

Тимощук Остап Любомирович

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

33

Шумей Михайло Володимирович

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

34

Леонтович Андрій Миколайович

Київський окружний адміністративний суд

35

Пасічник Юрій Павлович

Кіровоградський окружний адміністративний суд

36

Сагун Андрій Васильович

Кіровоградський окружний адміністративний суд

37

Черниш Ольга Анатоліївна

Кіровоградський окружний адміністративний суд

38

Чубара Надія Вікторівна

Кіровоградський окружний адміністративний суд

39

Захарова Олена Вячеславівна

Луганський окружний адміністративний суд

40

Чернявська Тетяна Іванівна

Луганський окружний адміністративний суд

41

Ірметова Олеся Віталіївна

Луганський окружний адміністративний суд

42

Пляшкова Катерина Олександрівна

Луганський окружний адміністративний суд

43

Твердохліб Роман Сергійович

Луганський окружний адміністративний суд

43

Качур Роксолана Петрівна

Львівський окружний адміністративний суд

44

Коморний Олександр Ігорович

Львівський окружний адміністративний суд

45

Кравчук Володимир Миколайович

Львівський окружний адміністративний суд

46

Крутько Олена Василівна

Львівський окружний адміністративний суд

47

Лунь Зоряна Іванівна

Львівський окружний адміністративний суд

48

Москаль Ростислав Миколайович

Львівський окружний адміністративний суд

49

Мричко Наталія Іванівна

Львівський окружний адміністративний суд

50

Сподарик Наталія Іванівна

Львівський окружний адміністративний суд

51

Брагар Віталій Станіславович

Миколаївський окружний адміністративний суд

52

Зіньковський Олександр Анатолійович

Миколаївський окружний адміністративний суд

53

Мельник Олександр Михайлович

Миколаївський окружний адміністративний суд

54

Мороз Андрій Олександрович

Миколаївський окружний адміністративний суд

54

Птичкіна Вероніка Володимирівна

Миколаївський окружний адміністративний суд

55

Устинов Ігор Анатолійович

Миколаївський окружний адміністративний суд

56

Бойко Людмила Миколаївна

Одеський окружний адміністративний суд

57

Колесниченко Олексій Володимирович

Одеський окружний адміністративний суд

58

Юхтенко Людмила Романівна

Одеський окружний адміністративний суд

58

Алєксєєва Наталія Юнівна

Полтавський окружний адміністративний суд

59

Головко Андрій Богданович

Полтавський окружний адміністративний суд

60

Клочко Костянтин Іванович

Полтавський окружний адміністративний суд

61

Серга Світлана Михайлівна

Полтавський окружний адміністративний суд

62

Слободянюк Наталя Іванівна

Полтавський окружний адміністративний суд

63

Шевяков Ігор Сергійович

Полтавський окружний адміністративний суд

64

Гудима Ніна Сергіївна

Рівненський окружний адміністративний суд

65

Друзенко Наталія Василівна

Рівненський окружний адміністративний суд

66

Дудар Оксана Михайлівна

Рівненський окружний адміністративний суд

67

Зозуля Дмитро Петрович

Рівненський окружний адміністративний суд

68

Махаринець Дмитро Євгенійович

Рівненський окружний адміністративний суд

68

Щербаков Володимир Валерійович

Рівненський окружний адміністративний суд

69

Глазько Сергій Михайлович

Сумський окружний адміністративний суд

70

Шевченко Ірина Григорівна

Сумський окружний адміністративний суд

71

Мірінович Уляна Анатоліївна

Тернопільський окружний адміністративний суд

72

Архіпова Світлана Вікторівна

Харківський окружний адміністративний суд

72

Бабаєв Андрій Іванович

Харківський окружний адміністративний суд

73

Білова Ольга Валентинівна

Харківський окружний адміністративний суд

74

Волкова Людмила Миколаївна

Харківський окружний адміністративний суд

75

Єгупенко Владислав Вадимович

Харківський окружний адміністративний суд

76

Заічко Олена Вікторівна

Харківський окружний адміністративний суд

77

Зоркіна Юлія Володимирівна

Харківський окружний адміністративний суд

78

Ізовітова-Вакім Олена Василівна

Харківський окружний адміністративний суд

79

Кухар Марина Дмитрівна

Харківський окружний адміністративний суд

80

Піскун Вікторія Олександрівна

Харківський окружний адміністративний суд

81

Сліденко Андрій Вікторович

Харківський окружний адміністративний суд

82

Супрун Юрій Олександрович

Харківський окружний адміністративний суд

83

Шевченко Олександр Володимирович

Харківський окружний адміністративний суд

84

Шляхова Олена Миколаївна

Харківський окружний адміністративний суд

85

Ковбій Олена Василівна

Херсонський окружний адміністративний суд

86

Морська Галина Михайлівна

Херсонський окружний адміністративний суд

87

Гнап Діана Дмитрівна

Хмельницький окружний адміністративний суд

88

Михайлов Олександр Олександрович

Хмельницький окружний адміністративний суд

89

Тарновецький Іван Ігорович

Хмельницький окружний адміністративний суд

90

Гайдаш Віталіна Анатоліївна

Черкаський окружний адміністративний суд

91

Гаращенко Валентин Валентинович

Черкаський окружний адміністративний суд

92

Кульчицький Сергій Олександрович

Черкаський окружний адміністративний суд

93

Руденко Алла Василівна

Черкаський окружний адміністративний суд

94

Холод Руслан Віталійович

Черкаський окружний адміністративний суд

95

Боднарюк Олег Васильович

Чернівецький окружний адміністративний суд

96

Скакун Оксана Петрівна

Чернівецький окружний адміністративний суд

96

Баргаміна Наталія Миколаївна

Чернігівський окружний адміністративний суд

97

Тихоненко Оксана Михайлівна

Чернігівський окружний адміністративний суд

98

Васильченко Ірина Петрівна

окружний адміністративний суд міста Києва

99

Вєкуа Нана Гуриєлівна

окружний адміністративний суд міста Києва

100

Власенкова Олена Олександрівна

окружний адміністративний суд міста Києва

101

Григорович Павло Олександрович

окружний адміністративний суд міста Києва

102

Дегтярьова Ольга Вікторівна

окружний адміністративний суд міста Києва

103

Донець Володимир Адольфович

окружний адміністративний суд міста Києва

104

Клименчук Наталія Миколаївна

окружний адміністративний суд міста Києва

105

Костенко Дмитро Анатолійович

окружний адміністративний суд міста Києва

106

Пащенко Костянтин Сергійович

окружний адміністративний суд міста Києва

107

Смолій Ігор Володимирович

окружний адміністративний суд міста Києва

108

Чудак Олеся Миколаївна

окружний адміністративний суд міста Києва

109

Шевченко Наталія Миколаївна

окружний адміністративний суд міста Києва

110

Шейко Тетяна Іванівна

окружний адміністративний суд міста Києва

111

Шрамко Юлія Теодорівна

окружний адміністративний суд міста Києва


Перейти на початок