Версiя для друку

Список кандидатів, стосовно яких 11 квітня 2016 року Комісією розглядатиметься питання про рекомендування для обрання на посаду судді безстроково

Список кандидатів щодо рекомендування для обрання на посаду судді
безстроково, які пройшли первинне кваліфікаційне оцінювання

  1. РЯБЧУК Олена Сергіївна, кандидат на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду.
  2. ЗАБОРСЬКИЙ Вячеслав Олександрович, кандидат на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області.
  3. ГУБКО Вадим Іванович, кандидат на посаду судді Бершадського районного суду Вінницької області.
  4. ЗАПОЛОВСЬКИЙ Володимир Володимирович, кандидат на посаду судді Ємільчинського районного суду Житомирської області.
  5. РЯБЕНЬКА Таїсія Степанівна, кандидат на посаду судді Червоноармійського районного суду Житомирської області.
  6. КИСЕЛЬОВА Євгенія Олександрівна, кандидат на посаду судді Луганського окружного адміністративного суду.
  7. КАЛУГІНА Інна Олегівна, кандидат на посаду судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області.
  8. ПОПОВА Вікторія Олександрівна, кандидат на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова.
  9. БАСОВА Наталія Миколаївна, кандидат на посаду судді Луганського окружного адміністративного суду.
  10. БЄЛІК Вікторія Геннадіївна, кандидат на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
  11. БІДОНЬКО Анатолій Васильович, кандидат на посаду судді Харківського окружного адміністративного суду.
  12. КОМАР Павло Анатолійович, кандидат на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.
  13. ЛІСОВСЬКА Наталія Вікторівна, кандидат на посаду судді Миколаївського окружного адміністративного суду.
  14. МАРЦИНКЕВИЧ Сергій Анатолійович, кандидат на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.
  15. ЖУРАКОВСЬКИЙ Андрій Ігорович, кандидат на посаду судді Червоноградського міського суду Львівської області.
  16. ШВИДКИЙ Олександр Володимирович, кандидат на посаду судді Гайсинського районного суду Вінницької області.
  17. БЕРЕЖНЮК Віта Вячеславівна, кандидат на посаду судді господарського суду Рівненської області.
  18. ДАВИДЕНКО Тетяна Вікторівна, кандидат на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду.
  19. ЄФТЕНЬЄВ Олександр Георгійович, кандидат на посаду судді Хотинського районного суду Чернівецької області.
  20. СКРИПКА Інна Михайлівна, кандидат на посаду судді Київського окружного адміністративного суду.

Список кандидатів щодо рекомендування
для обрання на посаду судді безстроково

  1. ЗАХАРЧУК Світлана Степанівна, кандидат на посаду судді Подільського районного суду міста Києва.
  2. СОКОЛОВА Олена Анатоліївна, кандидат на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва.
Перейти на початок