Версiя для друку

Зустріч з представниками Проекту ЄС «Право-Justice» стосовно результатів конкурсів до Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду

Зустріч з представниками  Проекту ЄС «Право-Justice» стосовно результатів конкурсів до Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду

14 березня 2019 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова, заступника Голови Комісії Станіслава Щотки та заступника начальника відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Юлії Ткаченко з міжнародними експертами Проекту ЄС «Право-Justice» Георгом Ставою та Анною Адамською. 

Мета зустрічі – обговорити нещодавно оприлюднені результати конкурсів до Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Представники Комісії поінформували експертів щодо процедурних особливостей останніх стадій конкурсу та подякували Проекту за важливу для Комісії підтримку, зокрема, в оцінювані морально-психологічних якостей і загальних здібностей кандидатів на посади суддів.

Своєю чергою, міжнародні експерти відзначили високі стандарти, якими керується Комісія під час конкурсних доборів суддів, а також унікальність зазначених процедур з позиції їх відкритості.

Сторони обговорили майбутні напрями співпраці в контексті процедур добору та оцінювання суддів в Україні.

Довідково:

Проект ЄС «Право-Justice», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, спрямований на консолідацію загальноєвропейських реформ у сфері юстиції. Проект, що об’єднує експертів із різних країн-членів ЄС, триватиме до кінця 2020 року. Основними напрямами роботи Проекту є, серед іншого: надання допомоги державним органам України в процесі відновлення суддівської системи; добір нових суддів Верховного Суду; створення Ради судової реформи; реструктуризація Міністерства юстиції України; реформування реєстрів та електронного правосуддя; налагодження роботи служби пробації тощо.

Вci новини
Перейти на початок