Версiя для друку

Відбувся навчальний семінар-практикум для членів ВККСУ

Відбувся навчальний семінар-практикум для членів ВККСУ

16 січня 2019 року за підтримки Програми реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбувся навчальний семінар-практикум на тему: «Техніки та практики проведення співбесід: аналіз попереднього досвіду та план для вдосконалення навичок» для членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Мета семінару – вдосконалення комунікативних професійних навиків членів ВККСУ, необхідних в межах проведення Комісією процедур, що стосуються кар’єри судді; розгляд структури ведення співбесіди, вивчення найкращого міжнародного досвіду у цій сфері.

Зокрема, експерт Програми USAID «Нове Правосуддя» Наталя Кадя розповіла про показники успішної співбесіди з суддями та кандидатами на посаду судді, оцінку мотивації кандидата, психологічну атмосферу під час співбесіди, можливі неусвідомлені упередження, які можуть впливати на оцінювача, невербальну комунікацію тощо.

Довідково:

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки.

Програма «Нове правосуддя» ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID, Урядом США та іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок