Версiя для друку

Відбулося засідання Української частини Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС

Відбулося засідання Української частини Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС

11 березня 2019 року у Києві відбулося засідання Української частини Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом, присвячене підготовці до Дев’ятого засідання Парламентського комітету асоціації, яке проходитиме 13–14 березня цього року.

Представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України поінформували членів української делегації стосовно стану імплементації Угоди про асоціацію та гармонізації законодавства України з європейськими стандартами, співпраці в економічній сфері в межах Угоди про асоціацію, впровадження Мінських домовленостей, реформ енергетичного сектору, судової системи, державного управління, процесу децентралізації та державних соціальних стандартів і гарантій для населення.

Голова Комісії Сергій Козьяков розповів учасникам про результати реформування системи правосуддя в межах повноважень ВККСУ, зокрема щодо проведення конкурсів до Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, оголошених Комісією 02 серпня 2018 року.

Так, 06 березня 2019 року ВККСУ затвердила рейтинги кандидатів на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, а також Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Того ж дня Комісія ухвалила рішення про внесення  рекомендацій Вищій раді правосуддя стосовно призначення кандидатів на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду,  Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду в межах зазначених конкурсів.

Нагадаємо, що Парламентський комітет асоціації утворено відповідно до статті 467 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Він є форумом для членів Верховної Ради України і Європейського Парламенту для проведення засідань та обміну думками. До складу Комітету входять депутати Верховної Ради України та члени Європейського Парламенту. Засідання Парламентського комітету асоціації проводяться з регулярністю, визначеною безпосередньо Комітетом.

Вci новини
Перейти на початок