Версiя для друку

Відбулося засідання Комісії, на якому було прийнято рішення про переведення суддів для переведення до іншого суду того самого рівня без конкурсу.

Відбулося засідання Комісії, на якому було прийнято рішення про переведення суддів для переведення до іншого суду того самого рівня без конкурсу.

Так, суддю  Брянківського міського суду Луганської області Снегірьова Віталія Андрійовича, обраного безстроково, рекомендовано для переведення на посаду судді Лисичанського міського суду Луганської області;

-  суддю Краснолуцького міського суду Луганської області Янцовську Тетяну Миколаївну, обрану безстроково,на посаду судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області;

-  суддю Кіровського районного суду міста Донецька Борєйко Олену Миколаївну, призначену строком на п’ять років, - на посаду судді Придніпровського районного суду міста Черкаси.

Відкладено розгляд питання про рекомендування для переведення до іншого суду того самого рівня без конкурсу судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Горобця Віталія Олександровича, судді Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Коцюбинської  Юлії Дмитрівни та судді  Перевальського районного суду Луганської області Жукова Павла Мирославовича.

Комісія відмовила у рекомендуванні для переведення до іншого суду того самого рівня без конкурсу судді Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області Кулик Тамарі Григорівні.

Окрім цього, 29 червня 2016 року Комісією розглянуто питання про рекомендування кандидатів для призначення на посаду судді вперше за результатами конкурсу, оголошеного 14 травня 2015 року.

Рекомендацію отримав  Кобзар Олександр Юрійович - на посаду судді Луганського окружного адміністративного суду.

Відкладено розгляд питання про надання рекомендації Іскізарову Олександру Миколайовичу – на посаду судді Кодимського районного суду Одеської області та Марічевій Ганні Андріївні – на посаду судді Луганського окружного адміністративного суду.

Вci новини
Перейти на початок