Версiя для друку

Відбулася робоча зустріч з міжнародним експертом Ради Європи Діаною Ковачевою

Відбулася робоча зустріч з міжнародним експертом Ради Європи Діаною Ковачевою

12 лютого 2018 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулася робоча зустріч з міжнародним експертом Ради Європи, доктором міжнародного права та міжнародних відносин Діаною Ковачевою, керівником Проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» Андрієм Кавакіним та менеджером Проекту Інною Ліньовою.

На зустрічі презентовано розроблений пані Ковачевою проект висновку, в якому проведено оцінку відповідності законодавства України, що регулює порядок добору кандидатів до Верховного Суду, стандартам та рекомендаціям Ради Європи.

Під час заходу члени Комісії прокоментували текст документа і відповіли на уточнювальні запитання експерта щодо процедури. Також сторони обговорили практичні аспекти реалізації процедур конкурсу та окреслили можливі шляхи їх удосконалення через внесення змін до чинних нормативно-правових актів.

Також пані Ковачева відзначила високий рівень відкритості процедур конкурсу та подякувала Комісії за надання вичерпної інформації, необхідної для підготовки документа.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України на заході представляли Голова Сергій Козьяков, секретар кваліфікаційної палати Станіслав Щотка, член кваліфікаційної палати Андрій Василенко, член палати з питань добору і публічної служби суддів Андрій Козлов.

Довідково:

Проект «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» імплементується завдяки фінансовому внеску Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії і є продовженням роботи, розпочатої Радою Європи стосовно питань реформування судової системи України. Його метою є подальше наближення української системи правосуддя до стандартів та рекомендацій Ради Європи.

Вci новини
Перейти на початок