Версiя для друку

Відбулася робоча зустріч представників секретаріату Комісії з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні (EUAM) у сфері стратегічних комунікацій

Відбулася робоча зустріч представників секретаріату Комісії з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні (EUAM) у сфері стратегічних комунікацій

11 жовтня 2016 року відбулася робоча зустріч представників Комісії з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні (EUAM). Учасники заходу обговорили перспективні напрями співпраці Комісії та EUAM у сфері суддівської комунікації.

У зустрічі взяли участь головний спеціаліст сектору забезпечення діяльності керівництва Комісії секретаріату Комісії Світлана Максимова, старший радник з питань стратегічних комунікацій Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні Вінета Клєйне та радник зі стратегічних комунікацій Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні Тійт Матсулевич.

Зокрема, обговорювалися питання комунікаційної політики і стратегії Комісії та її впровадження, питання організації внутрішньої й зовнішньої комунікації, взаємодії з іншими органами судової влади та суддівського самоврядування у цій сфері.

Співрозмовники обмінялись думками щодо спільної роботи Комісії та EUAM, а також обговорили питання тісної співпраці у сфері суддівської комунікації.

Довідково:

Консультативна Місія Європейського Союзу в Україні консультує та надає підтримку відповідним державним органам України в секторі цивільної безпеки в концептуальному плануванні та послідовній реалізації їхніх комплексних і цілісних зусиль у реформуванні правоохоронних органів (поліції, Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України) та органів системи верховенства права (судової системи та прокуратури), також в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа державного управління та стратегічні комунікації).

Вci новини
Перейти на початок