Версiя для друку

Відбулася робоча зустріч із представниками Програми USAID «Нове правосуддя»

Відбулася робоча зустріч із представниками Програми USAID «Нове правосуддя»

22 вересня 2017 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулася зустріч із експертами Програми USAID «Нове правосуддя».

Метою зустрічі стало обговорення результатів стандартизації методик психологічного тестування.

Під час заходу з презентацією «Концепція розробки комплексу психодіагностичних методик для оцінки морально-психологічних якостей судді» виступила кандидат психологічних наук та експерт Програми «Нове правосуддя» Інна Козицька.  Вона детально розповіла представникам Комісії про особливості кожного з чотирьох типів тестів, розроблених для перевірки морально-психологічних якостей судді.

Учасники презентації обговорили практичні аспекти проведення тестування кандидатів на посаду судді та домовилися про подальшу співпрацю.

У зустрічі взяли участь заступник керівника Програми USAID «Нове правосуддя» Наталія Петрова, радник із правових питань Програми USAID «Нове правосуддя» Леся Нечипоренко, а також експерти Програми «Нове правосуддя» та викладачі факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іван Данилюк, Інна Козицька та Дмитро Корольов.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України представляли заступник керівника секретаріату Комісії Олександр Биструшкін, директор департаменту суддівської кар’єри секретаріату Комісії Тарас Нешик та в.о. начальника відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Юлія Ткаченко. 

Довідково:


Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, уряду, парламенту, громадянському суспільству та народу України у реалізації судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки.

Вказана Програма ґрунтується на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок