Версiя для друку

Відбулась чергова зустріч представників проектів міжнародної технічної допомоги у сфері правосуддя

Відбулась чергова зустріч представників проектів міжнародної технічної допомоги у сфері правосуддя

5 червня 2019 року в Національній академії наук України відбулася чергова зустріч представників проектів міжнародної допомоги, які працюють у сфері зміцнення верховенства права. Захід організовано за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

У зустрічі взяли участь представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Верховного Суду та Вищого антикорупційного суду, міжнародних організацій, іноземних дипломатичних представництв, проектів міжнародної технічної допомоги та громадських організацій.

Під час заходу Олена Танасевич, Голова Вищого антикорупційного суду, розповіла про стан підготовки приміщення Вищого антикорупційного суду до роботи, яка має розпочатися 5 вересня 2019 року.

Перед учасниками заходу також виступив директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ Денис Полтавець, який проінформував присутніх стосовно нового напряму діяльності Інституту «Справедливість, закон і суспільство», що покликаний сприяти розвитку культури діалогу та обміну ідеями для підвищення рівня довіри до суду.

Представники проектів міжнародної технічної допомоги розповіли про ініціативи щодо вдосконалення освіти майбутніх правників та програм підвищення кваліфікації для діючих суддів, а також поділились планами на майбутнє стосовно розвитку українського судочинства.

Міжнародні донори висловили свою підтримку судовим органам влади, зокрема Вищій кваліфікаційній комісії суддів України, і повідомили, що готові продовжувати співпрацю у сфері реалізації судової реформи.

Довідково:

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, уряду, парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки.

Указана Програма ґрунтується на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок