Версiя для друку

В Івано-Франківську в рамках українсько-канадського «Проекту підтримки судової реформи в Україні» відбувся тренінг для представників ЗМІ

В Івано-Франківську в рамках українсько-канадського «Проекту підтримки судової реформи в Україні» відбувся тренінг для представників ЗМІ

9 лютого 2018 року в Івано-Франківську  в рамках українсько-канадського «Проекту підтримки судової реформи в Україні» відбувся тренінг для представників засобів масової інформації Івано-Франківської області «Основні аспекти  висвітлення журналістами роботи суду». Тренери проекту – суддя Одеського адміністративного суду, к.ю.н., викладач НШСУ Лариса Зуєва та декан факультету журналістики ОНЮА, доктор наук і соціальних комунікацій, професор Тетяна Кузнєцова. Як експерт в тренінгу взяла участь представник комунікаційного комітету системи правосуддя, головний спеціаліст сектору забезпечення діяльності керівництва Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Світлана Максимова.

Під час заходу обговорювалися питання сутності та критеріїв ефективної комунікативної взаємодії судів та ЗМІ; доступ журналістів до судового засідання; фото- та відеозйомка в залі судових засідань; доступ до судових рішень та матеріалів судового процесу. Світлана Максимова ознайомила присутніх журналістів з основними напрямами діяльності комунікаційного комітету системи правосуддя та основними положеннями Меморандуму про взаємодію та співпрацю представників системи правосуддя України, підписаного Комісією, ВРП, НШСУ, ВС та РСУ.

Наприкінці заходу журналісти відзначили важливу роль подібних тренінгів та наголосили, що останнім часом судова влада стає більш відкритою для суспільства.

Вci новини
Перейти на початок