Версiя для друку

У ВККСУ відбулася зустріч з міжнародним експертом Програми USAID «Нове Правосуддя» паном Тілманом Хоппе

У ВККСУ відбулася зустріч з міжнародним експертом Програми USAID «Нове Правосуддя» паном Тілманом Хоппе

12 жовтня 2018 року за підтримки Програми реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  відбулася робоча зустріч членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з міжнародним експертом, доктором права, колишнім суддею Німеччини паном Тілманом Хоппе та юридичними радниками Програми Мирославою Воронцовою і Святославом Ткачуком.

Метою заходу стала презентація звіту «Врегулювання конфлікту інтересів в органах суддівського самоврядування України» в частині повноважень Комісії, підготовленого Тілманом Хоппе, та обговорення відповідних положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Члени Комісії поінформували гостей про особливості процедур, які здійснюються Комісією, зокрема: проведення кваліфікаційного оцінювання суддів на відповідність займаній посаді, добір кандидатів на посаду судді місцевих судів, переведення суддів без конкурсу у зв’язку з реорганізацією, ліквідацією або призупиненням діяльності судів, відрядження суддів до інших судів, другий конкурс до Верховного Суду, конкурс до Вищого антикорупційного суду, конкурс до Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України на заході представили члени Комісії Михайло Макарчук, Степан Гладій, Володимир Бутенко, Тетяна Весельська, Анастасія Заріцька, Микола Мішин та Сергій Прилипко. 

Довідково:

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки.

Програма «Нове правосуддя» ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID, Урядом США та іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок