Версiя для друку

У Комісії відбулася зустріч з представниками Проекту ЄС «Право-Justice»

У Комісії відбулася зустріч  з представниками Проекту ЄС «Право-Justice»

13 травня 2019 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулася робоча зустріч із представниками Проекту Європейського Союзу «Право-Justice», зокрема, міжнародними експертами Тедом Зажечни та Анною Адамською-Галант й національним експертом Проекту Оксаною Матіяш.

В межах продовження роботи Проекту в контексті удосконалення процесів відбору та оцінювання суддів в Україні сторони обговорили питання щодо перебігу кваліфікаційного оцінювання суддів на відповідність займаній посаді та конкурсних процедур відбору суддів і домовилися про подальшу співпрацю.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України на заході представили Голова Комісії Сергій Козьяков та заступник начальника відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Юлія Ткаченко.

Довідково:

Проект ЄС «Право-Justice», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, спрямований на консолідацію загальноєвропейських реформ у сфері юстиції. Проект, що об’єднує експертів із різних країн-членів ЄС, триватиме до кінця 2020 року. Основними напрямами роботи Проекту є, серед іншого: надання допомоги державним органам України в процесі відновлення суддівської системи; добір нових суддів Верховного Суду; створення Ради судової реформи; реструктуризація Міністерства юстиції України; реформування реєстрів та електронного правосуддя; налагодження роботи служби пробації тощо.


Вci новини
Перейти на початок