Версiя для друку

У Комісії відбулася зустріч з представниками Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя»

У Комісії відбулася зустріч з представниками Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя»

30 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч представників Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з представниками Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».

У зустрічі взяли участь заступник директора Офісу з питань демократії та врядування USAID Деніел Раян, спеціаліст з управління проектами з питань демократії Офісу з питань демократії та врядування USAID Олександр Піскун, керівник Програми Девід Вон та радник з юридичних питань Програми Анна Сухова.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України представляли Голова Комісії Сергій Козьяков, член кваліфікаційної палати Андрій Василенко, член палати з питань добору і публічної служби суддів Сергій Прилипко, заступник керівника секретаріату Комісії Олександр Биструшкін.

Під час зустрічі Голова Комісії Сергій Козьяков розповів про найближчі плани ВККСУ в рамках реалізації судової реформи. Також було обговорено потреби Комісії в рамках проведення конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Представники Програми привітали готовність Комісії й надалі активно продовжувати конституційні зміни в частині правосуддя та висловили готовність підтримувати Вищу кваліфікаційну комісію, зокрема, і у ході створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності.


Довідково:


Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, уряду, парламенту, громадянському суспільству та народу України у реалізації судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки.

Вказана Програма ґрунтується на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок