Версiя для друку

У Комісії відбулася зустріч із директором Німецького фонду міжнародного правового співробітництва

У Комісії відбулася зустріч із директором Німецького фонду міжнародного правового співробітництва

27 березня 2019 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова та заступника начальника відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Юлії Ткаченко з делегацією Німецького фонду міжнародного правового співробітництва на чолі з його директором паном Доктором Штефаном Хюльсхьорстером.

Сторони обговорили процес добору та орієнтовні часові межі конкурсів на зайняття вакантних посад суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності та Апеляційної палати цього суду.

Під час обговорення німецькі фахівці відмітили унікальність тих процесів, які наразі відбуваються в українській судовій системі, та зазначили, що нинішній формат роботи органів судової влади у сфері кар’єри судді в Україні пішов далі, ніж у країнах західної Європи.

Окрім того, учасники зустрічі окреслили напрями подальшої співпраці, зокрема, в питаннях проведення тренінгів для переможців конкурсу.

Зарубіжну делегацію представили також старший менеджер проектів по Україні Німецького фонду міжнародного правового співробітництва пан Вольфрам Гертіг та юридичний радник Фонду Геннадій Рижков. 

Довідково: 

Німецький фонд міжнародного правового співробітництва, що має статус некомерційного об’єднання, працює за дорученням та фінансується за рахунок коштів бюджету Федерального міністерства юстиції та захисту прав споживачів. Крім того, Фонд реалізує проекти ЄС, які організовуються та фінансуються Європейською комісією в межах європейської політики добросусідства та приєднання до Європейського Союзу. Завданням Фонду є надання допомоги країнам у сфері розвитку структур правової держави та ринкової економіки.

Вci новини
Перейти на початок