Версiя для друку

У Комісії відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з представником руху ЧЕСНО Тарасом Шевченко

У Комісії відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з представником руху ЧЕСНО  Тарасом Шевченко

Вчора, 16 березня 2017 року, у приміщенні Комісії відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова зі співзасновником руху ЧЕСНО Тарасом Шевченко.

Зустріч пройшла у конструктивній атмосфері. Протягом майже трьох годин обговорювалися актуальні питання судової реформи. Зокрема, йшлося про конкурс до Верховного Суду, добір суддів, кваліфікаційне оцінювання. Крім того, було обговорено питання публікації досьє й онлайн-трансляції співбесід з кандидатами, що беруть участь у конкурсі до Верховного Суду, та роль Громадської ради доброчесності у цьому процесі.

Сергій Козьяков повідомив, що наразі триває перевірка практичних письмових завдань, виконаних кандидатами наприкінці лютого, у форматі написання судового рішення за модельною справою. До наступного етапу пройдуть ті кандидати, які успішно справилися із завданням.

Голова Комісії наголосив на тому, що чекає від громадськості дієвої участі в обговоренні кандидатів, однак не лише на інформацію негативного характеру. Громадськість має ініціювати діалог щодо того, якими саме позитивними рисами має бути наділений майбутній суддя Верховного Суду, що буде покликаний стверджувати принципи верховенства права в нашій країні.

Вci новини
Перейти на початок