Версiя для друку

Тестові запитання для кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів

Тестові запитання для кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів

29 грудня 2017 року Вищою кваліфікаційного комісією суддів України затверджено тестові запитання для проведення іспитів у межах кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів.

З переліком основ тестових запитань можна ознайомитися за відповідними посиланнями:

  1. Основи тестових запитань з адміністративної спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих судів.
  2. Основи тестових запитань з господарської спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих судів.
  3. Основи тестових запитань з кримінальної спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих судів.
  4. Основи тестових запитань з цивільної спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих судів.
  5. Основи тестових запитань з адміністративної спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів.
  6. Основи тестових запитань з господарської спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів.
  7. Основи тестових запитань з кримінальної спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів.
  8. Основи тестових запитань з цивільної спеціалізації для проведення іспитів під час кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів.


Повідомляємо, що перелік основ тестових запитань не є вичерпним та буде оновлено.

*Якщо при натисканні на посилання не розпачалось завантаження необхідного файлу, слід натиснути на цьому посиланні правою клавішою маніпулятора миша та обрати опцію "Зберегти об'єкт як"

Вci новини
Перейти на початок