Версiя для друку

Член Комісії Тарас Лукаш поінформував учасників ІІІ Міжнародного форуму «Innovation Market» про перебіг конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності

Член Комісії Тарас Лукаш поінформував учасників ІІІ Міжнародного форуму «Innovation Market» про перебіг конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності

23 листопада 2018 року член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Тарас Лукаш взяв участь у конференції «Інтелектуальна власність: Quo vadis?», яка відбулася у рамках ІІІ Міжнародного форуму «Innovation Market».

Тарас Лукаш виступив у панельній дискусії «Судоустрій: питання створення та функціонування Вищого спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності», розповівши, зокрема, про перебіг конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

«Створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності є актуальним питанням для ефективного захисту своїх прав як національними винахідниками, так і іноземними інвесторами. Наявність у судді спеціальних знань у цій вузькій галузі сприятиме підвищенню якості здійснення правосуддя», – зазначив член Комісії.

Тарас Лукаш поінформував учасників заходу про підсумки першого етапу конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності – складення іспиту. Так, за результатами іспиту, проведеного Комісією 3 жовтня 2018 року, 63 кандидати на посади суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності успішно склали іспит та продовжують участь у конкурсі. Він також  нагадав, що триває конкурс до Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності, оголошений Комісією 5 жовтня 2018 року.

Під час дискусії обговорювали підготовку суддів, які спеціалізуються на спорах у сфері інтелектуальної власності, зарубіжний досвід розгляду таких спорів та вплив інституційних змін на рівень захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Участь у конференції взяли представники Верховного Суду, Вищої ради правосуддя, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства охорони здоров’я України, Представництва ЄС в Україні, Посольства США в Україні, Проекту Університету Квін Мері в Лондоні за підтримки уряду Великої Британії «Надання технічної допомоги у створенні Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні», патентні повірені, національні та міжнародні експерти.

Вci новини
Перейти на початок