Версiя для друку

Член Комісії Станіслав Щотка взяв участь в обговоренні правового статусу та місця в судовій системі помічників суддів

Член Комісії Станіслав Щотка взяв участь в обговоренні правового статусу та місця в судовій системі помічників суддів

7 лютого 2018 року секретар кваліфікаційної палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіслав Щотка взяв участь в експертному обговоренні «Помічники суддів: правовий статус та місце у судовій системі», організованому Рухом ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!

Основною темою для розмови стали корупційні ризики, пов’язані з відсутністю у помічників суддів статусу державного службовця, інструменти контролю за діяльністю помічників суддів та процедури їхнього добору.

Про власний досвід роботи з помічниками розповів суддя у відставці Станіслав Щотка. Свого часу він при відборі помічників керувався професіоналізмом та рівнем знань кандидатів, проводив індивідуальні тести. Станіслав Щотка враховував не тільки рівень теоретичних знань кандидатів, а й професійні амбіції, сутнісне застосування знань і досвіду.

У заході взяли участь представники Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, апаратів вищих судів, міжнародні експерти, експерти профільних громадських організацій, фахівці у галузі права.

Вci новини
Перейти на початок