Версiя для друку

Член Комісії Павло Луцюк із робочим візитом відвідав суди Миколаєва та Херсона

Член Комісії Павло Луцюк із робочим візитом відвідав суди Миколаєва та Херсона

6 серпня 2018 року член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Павло Луцюк відвідав Центральний районний суд міста Миколаєва, де зустрівся з суддями Миколаївського окружного адміністративного суду, господарського суду області, районних судів міста і області.

Участь у заході також взяла голова Центрального районного суду міста Миколаєва Галина Подзігун та в.о. начальника управління ТУ ДСА в Миколаївській області Ольга Дзюба.

Зустріч була присвячена проходженню кваліфікаційного оцінювання суддів на відповідність займаній посаді та реорганізації судів.

Павло Луцюк розповів про процедуру оцінювання, особливості оцінювання тестових та практичних завдань, проходження співбесіди. Також член Комісії окреслив основні моменти процедури переведення суддів до об’єднаних судів. Відповів на запитання суддів і щодо конкурсу до Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду.

А уже наступного дня, 7 серпня 2018 року, Павло Луцюк взяв участь у семінарі на теми: «Новели Цивільного процесуального кодексу України» та «Допустимість доказів у кримінальному провадженні», який відбувся в Апеляційному суді Херсонської області.

Окрім Павла Луцюка, основними спікерами були заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України Галина Юровська та  голова Апеляційного суду Херсонської області Олександр Коровайко.

Захід, організований для суддів апеляційних та місцевих судів Херсонської області, мав на меті вдосконалити знання процесуального законодавства та обговорити актуальні питання правозастосування у світлі останніх законодавчих змін.  

Вci новини
Перейти на початок