Версiя для друку

Судова реформа. Нові можливості для юридичної спільноти

Судова реформа. Нові можливості для юридичної спільноти

24 листопада 2016 року в Одесі відбувся круглий стіл «Судова реформа. Нові можливості для юридичної спільноти», в роботі якого взяли участь члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Павло Луцюк та Сергій Прилипко.

Проведення заходу відбувалось за підтримки Асоціації правників України спільно з Проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Основне питання, яке обговорювалось – це судова реформа та конкурс до Верховного Суду. Зокрема, чи готові адвокати, науковці та судді прийняти виклик і долучитись до формування нового складу ВС.

«Сьогодні чудовий шанс для нового покоління стати суддею Верховного Суду. Якщо у вас є сумніви щодо чесності процедури – я вас запевнюю, вони безпідставні», – зазначив член Комісії Павло Луцюк.

Учасники заходу, серед яких були судді, адвокати, науковці, експерти, обговорили також вимоги до кандидатів на зайняття посад суддів Верховного Суду.

Не оминули своєю увагою і створення Громадської ради доброчесності – своєрідного громадського контролю, яка допомагатиме Вищій кваліфікаційній комісії суддів України під час кваліфікаційного оцінювання суддів та кандидатів на посаду судді у встановленні їх відповідності критеріям професійної етики та доброчесності.

Нагадаємо, що сьогодні, 25 листопада 2016 року, завершується електронна реєстрація, тобто кандидати мають останній день, щоб повідомити Комісію про намір взяти участь у конкурсі до Верховного Суду.

Вci новини
Перейти на початок