Версiя для друку

Розпочав роботу ХVІ позачерговий з’їзд суддів України

Розпочав роботу ХVІ позачерговий з’їзд суддів України

19 грудня 2018 року у Києві розрочав роботу XVI позачерговий з’їзд суддів України. Станом на 10 годину зареєстровано 267 делегатів. XVI позачерговий з’їзд суддів скликано відповідно до рішення Ради суддів Украіни від 01 листопада 2018 року для обрання чотирьох членів Вищої ради правосуддя. Головуючим на з’їзді обрано Голову  Ради суддів України Олега Ткачука.  

«Це вперше в історії незалежної України ми проводимо з’їзд суддів України в умовах воєнного стану», - наголосив Олег Ткачук. У роботі з’їзду також взяли участь представники ВККСУ: Голова Комісіі Сергій Козьяков та члени Комісії Станіслав Щотка, Михайло Макарчук, Микола Мішин, Володимир Бутенко, Степан Гладій, Павло Луцюк, Андрій Василенко, Тетяна Шилова, Сергій Прилипко, Тарас Лукаш.

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська у своєму виступі зазначила, що вже другий рік судова система живе за новими правилами, і судді отримали гарантії незалежності. 

XVI позачерговий з’їзд суддів Украіни обиратиме чотирьох членів ВРП. На чотири посади претендують 23 кандидати. Після перерви перед учасниками з’їзду виступили 12 кандидатів до складу ВРП, які озвучили свої програми. Три кандидати зняли свої кандидатури, а двох визнано такими, що не відповідають вимогам Закону України «Про Вищу раду правосуддя» до кандидатів у члени ВРП.

Онлайн-трансляція з’їзду доступна за посиланням: https://bit.ly/2Evnjh0 

З’їзд продовжить свою роботу 20 грудня 2018 року. 

Вci новини
Перейти на початок