Версiя для друку

Про результати засідання Комісії, що відбулося 05 березня 2018 року

Про результати засідання Комісії, що відбулося 05 березня 2018 року

Про результати розгляду Комісією 05 березня 2018 року
питання щодо реалізації права кандидатами на участь в
оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду
судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу
ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України
«Про судоустрій і статус суддів»

05 березня 2018 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вирішувалося питання щодо реалізації права кандидатами на участь в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Таким чином:

За результатами засідання Комісією прийнято рішення про допуск до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону без складення відбіркового іспиту та проходження спеціальної підготовки:
1 Баїк Надії Володимирівни
2 Бассараба Тараса Юрійовича
3 Борисенка Владислава Анатолійовича
4 Бортейчука Юрія Юрійовича
5 Верещинської (Здорик) Яни Станіславівни
6 Воловика Максима Олександровича
7 Волошина Івана Степановича
8 Гички Олени Борисівни
9 Гладуна Андріана Ігоровича
10 Гляня Олексія Сергійовича
11 Гогуся Олександра Васильовича
12 Горбунової Катерини Сергіївни
13 Гордєєва Віталія Володимировича
14 Горпинюка Ігоря Євгеновича
15 Гребіня Олега Олександровича
16 Гречаної Вікторії Григорівни
17 Дмитренко Юлії Володимирівни
18 Драновського Ярослава Васильовича
19 Жабокрика Дениса Анатолійовича
20 Загребельного Георгія Сергійовича
21 Звягіної Оксани Василівни
22 Зіненка Юрія Володимировича
23 Карпуся Ігоря Миколайовича
24 Кириленка Олега Олександровича
25 Кононенка Івана Олександровича
26 Кравець Віри Михайлівни
27 Куцевола Валентина Валентиновича
28 Лабая Олександра Валентиновича
29 Леонової Тетяни Олександрівни
30 Логіна Євгена Васильовича
31 Максимовича Максима Миколайовича
32 Малацковської Лілії Валентинівни
33 Масляної Світлани Володимирівни
34 Мельника Олександра Вікторовича
35 Мозгового Юрія Вікторовича
36 Моісеєнка Павла Олексійовича
37 Морозова В'ячеслава Юрійовича
38 Морозовської Оксани Анатоліївни
39 Московченко Тетяни Василівни
40 Мурого Олександра Миколайовича
41 Ніколаєнка Івана Івановича
42 Новосядло Вікторії Романівни
43 Осадчого Олексія Віталійовича
44 Павлюка Анатолія Григоровича
45 Пасечник Марини Леонідівни
46 Петренко Оксани Василівни
47 Пірогової Катерини Георгіївни
48 Плешивцева Віталія Олександровича
49 Позової Діни Дмитрівни
50 Поліщук Ольги Василівни
51 Полотнянко Оксани Іванівни
52 Попадюка Святослава Степановича
53 Потапенка Ігоря Володимировича
54 Рецебуринської Вероніки Юріївни
55 Рижкової Олени Вікторівни
56 Сагайдака Олександра Володимировича
57 Свєтушкіної Дар'ї Анатоліївни
58 Сидоренко Вікторії Віталіївни
59 Сірачя Володимира Сергійовича
60 Скиби Віктора Ярославовича
61 Слоневського Маркіяна Миколайовича
62 Солоненко Таїсії Василівни
63 Сулятицької Наталі Василівни
64 Тітової Тетяни Леонідівни
65 Федоренка Михайла Васильовича
66 Фіцай Олени Леонідівни
67 Цимбалістенко Олени Валентинівни
68 Чернявського Олександра Станіславовича
69 Щеглової Яніни Валентинівни
70 Якиміва Андрія Вікторовича
71 Яроцької Емілії Малхазівни
72 Ярошенко Олени Миколаївни
73 Яшина Олександра Сергійовича


За результатами засідання Комісією прийнято рішення про поновлення участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону без складення відбіркового іспиту та проходження спеціальної підготовки:
1 Андрущака Віктора Івановича
2 Андрюхіної Інни Миколаївни
3 Базіля Романа Володимировича
4 Банах-Кокус Олени Володимирівни
5 Бедратого Юрія Вячеславовича
6 Бессонова Олександра Володимировича
7 Білоусової Олени Олександрівни
8 Біркіної Анни Володимирівни
9 Бобик Ольги Іванівни
10 Бокої Людмили Олексіївни
11 Бондаренко Олени Олександрівни
12 Бредіхіна Юрія Юрійовича
13 Бугаєнко Ірини В'яеславівни
14 Вірстюка Дмитра Дмитровича
15 Вітківського Максима Олександровича
16 Герасименко Тетяни Анатоліївни
17 Гришака Антона Михайловича
18 Данько Оксани Володимирівни
19 Демченко Тетяни Сергіївни
20 Джеваги-Третьякової Світлани Юріївни
21 Джух Наталії Василівни
22 Дмитрука Михайла Володимировича
23 Застрожнікової Катерини Сергіївни
24 Зверхановського Олександра Анатолійовича
25 Зуб Тетяни Олексіївни
26 Ігнатьєва Дениса Павловича
27 Іоніді Костянтина Володимировича
28 Калашнікової Тетяни Олександрівни
29 Калугіної Наталії Євгенівни
30 Качана Андрія Васильовича
31 Кибець Ірини Анатоліївни
32 Кирилюк Ірини Михайлівни
33 Кірієнко Тетяни Павлівни
34 Кітова Олександра Васильовича
35 Клим Тетяни Петрівни
36 Козир Вікторії Петрівни
37 Комарової Діани Юріївни
38 Кондрашова Ігоря Альбертовича
39 Крапівки Тетяни Валентинівни
40 Кубатка Костянтина Володимировича
41 Кукси Василя Анатолійовича
42 Кулика Юрія Володимировича
43 Ларіонової Тетяни Вікторівни
44 Лашина Євгенія Вячеславовича
45 Лободи Тетяни Олександрівни
46 Ляшка Руслана Сергійовича
47 Ляшко Ольги Павлівни
48 Макаревича Ярослава Миколайовича
49 Малюк Марини Вікторівни
50 Мартинюка Дмитра Сергійовича
51 Мельника Андрія Васильовича
52 Михайлик Ліни Григорівни
53 Мілова Дмитра Володимировича
54 Мінтенко Анастасії Іванівни
55 Морока Сергія Вікторовича
56 Мудрицької Катерини Олексіївни
57 Науменка Вячеслава Вікторовича
58 Некори Антона Олеговича
59 Нікітчука Ігоря Івановича
60 Німас Інни Ярославівни
61 Новасардової Ірини Вячеславівни
62 Олійника Кирила Івановича
63 Павліченка Юрія Вікторовича
64 Пакос Марини Станіславівни
65 Перестороніної Оксани Анатоліївни
66 Перченка Дениса Івановича
67 Петренка Віталія Андрійовича
68 Печеного Степана Михайловича
69 Пилипчука Миколи Миколайовича
70 Підгірської Галини Олегівни
71 Погрібняк Олени Миколаївни
72 Понєдєльника Олександра Анатолійовича
73 Почкіної Оксани Миколаївни
74 Предоляк Наталії Юріївни
75 Романиці Віталія Васильовича
76 Саламатіна Олександра Вікторовича
77 Семенюк Ольги Григорівни
78 Симоненко Олени Володимирівни
79 Ситнюка Сергія Івановича
80 Сікорської Ірини Анатоліївни
81 Скуйбіди Ірини Олександрівни
82 Спесивцева Олексія Валерійовича
83 Стрельченка Дениса Валерійовича
84 Сухаревої Олени Вікторівни
85 Тернової Галини Василівни
86 Трофімова Ігоря Вадимовича
87 Троцюк Валентини Олександрівни
88 Троян Марини Максимівни
89 Турчинського Максима Ігоровича
90 Фетісової Наталії Василівни
91 Філіп`євої Вікторії Вікторівни
92 Фролової Валентини Олександрівни
93 Царук Ірини Михайлівни
94 Циб Ірини Володимирівни
95 Чернявської Ірини Геннадіївни
96 Швеця Романа Вікторовича
97 Шемраєва Сергія Олександровича
98 Шеремети Сергія Анатолійовича
99 Шовкова Олега Сергійовича
100 Шпараги Миколи Андрійовича
101 Щербиної Олени Леонтіївни
102 Юхти Михайли Степановича
103 Яковенко Тетяни Іванівни
104 Ярмака Євгенія Степановича
105 Ярмоли Юлії Володимирівни


За результатами засідання Комісією прийнято рішення про продовження участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону без  проходження спеціальної підготовки:
1 Борейко (Одарченко) Олесі Григорівни
2 Герасименко Марини Михайлівни
3 Калужинського Олега Володимировича
4 Мельникович Марти Володимирівни
5 Мерзлого Леоніда Валерійовича
6 Огороднік Віти Михайлівни
7 Плукар Ірини Ігорівни
8 Савченка Артура Владиславовича
9 Сивухіна Григорія Сергійовича
10 Щепіхіної Вікторії Вячеславівни


За результатами засідання Комісією прийнято рішення про відмову у допуску до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону:
1 Бєловій Юлії Дмитрівні
2 Гончар Наталії Миколаївні
3 Девяткову Едуарду Анатолійовичу
4 Карабіну Євгенію Мирославовичу
5 Кобзарю Олександру Юрійовичу
6 Коваленко Лесі Іванівні
7 Козаку Роману Павловичу
8 Перепелиці Людмилі Анатоліївні
9 Погорелову Сергію Олександровичу
10 Погосяну Армену Гургеновичу
11 Роздіну Назару Євгеновичу
12 Шостак Світлані Вікторівні


За результатами засідань Комісією прийняті рішення про відмову у поновленні  участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону:
1 Боднарчуку Михайлу Михайловичу
2 Гурову Олександру Вячеславовичу
3 Комісаренко Вікторії Дмитрівні
4 Тагеєвії Наталії Михайлівні
5 Шпаюку Сергію Миколайовичу


За результатами засідання Комісією прийнято рішення про залишення без розгляду заяви Пеція Дмитра Івановича про допуск до  участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону.


За результатами засідання Комісією відкладенно розгляд питання Скриннікової Наталі Сергіївни щодо реалізації її права на участь в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду з особливостями, визначеними пунктом 29 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону 


Вci новини
Перейти на початок