Версiя для друку

Призначено кваліфікаційне оцінювання та іспит у межах конкурсу до Вищого антикорупційного суду, зокрема Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду

Призначено кваліфікаційне оцінювання та іспит у межах конкурсу до Вищого антикорупційного суду, зокрема Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду

Повідомляємо, що 18 жовтня 2018 року Вищою кваліфікаційною комісією суддів України призначено кваліфікаційне оцінювання та іспит у межах оголошеного 02 серпня 2018 року конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Зі списком кандидатів, стосовно яких призначено кваліфікаційне оцінювання у межах конкурсу на зайняття 27 вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, можна ознайомитись за цим посиланням.

Зі списком кандидатів, яких може бути допущено до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу на зайняття 27 вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду у разі ухвалення відповідного рішення Комісії, можна ознайомитись за цим посиланням.

Зі списком кандидатів, стосовно яких призначено кваліфікаційне оцінювання у межах конкурсу на зайняття 12 вакантних посад суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, можна ознайомитись за цим посиланням.

Зі списком кандидатів, яких може бути допущено до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу на зайняття 12 вакантних посад суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду у разі ухвалення відповідного рішення Комісії, можна ознайомитись за цим посиланням.

У разі невідповідності прізвища особи, зазначеного у списку, зокрема, у зв’язку з його зміною, необхідно невідкладно повідомити Комісію та надіслати копію документа, що посвідчує відповідну зміну (контактна інформація для повідомлення – тел. (044)233-63-85, zvernennia@vkksu.gov.ua).

Встановлено графік проведення кваліфікаційного оцінювання:

1)  проведення іспиту та визначення результатів – листопад-грудень 2018 року (включно);

2)  проведення співбесід: грудень 2018 року – січень 2019 року (включно).

Визначено такі дати та час проведення іспиту:

  І стадія – складення анонімного письмового тестування – 12 листопада 2018 року, початок тестування – 10 година 30 хвилин.

Реєстрація на тестування здійснюватиметься з 09 години 15 хвилин.

  ІІ стадія – виконання практичного завдання – 14 листопада 2018 року, початок виконання практичного завдання – 10 година 30 хвилин.

Реєстрація на практичне завдання здійснюватиметься з 09 години 15 хвилин.

Іспит проводитиметься у приміщенні Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б. 

Тривалість складення етапів іспиту:

  • анонімне письмове тестування – 150 хвилин;
  • виконання практичного завдання – 330 хвилин.

Кількість практичних завдань для виконання кандидатами на посаду судді – 1.

Стадія іспиту «Виконання практичного завдання» проводитиметься з урахуванням законодавства, яке набирає чинності з дня початку роботи Вищого антикорупційного суду.»

Вci новини
Перейти на початок